Čokoládová masáž – Morava

Čokoládová masáž je oblíbenou relaxační procedurou v oblasti Morava. Tato masáž spojuje příjemné s užitečným a nabízí nejen relaxaci, ale také hydrataci a výživu pokožky.

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízíme kvalitní, odbornou výuku umění masáže. Výuka probíhá ve vybraných učebnách. Ručíme za znalosti, které si od nás odnesete. Naučené postupy budete schopni okamžitě použít v praxi.

Poslat poptávku maserskaskola.cz 545 211 691

Nabízíme masáže (pro seniory, těhotenské, lymfatické, relaxační, bodové) a baňkování. Dále provádíme čínskou medicínu, akupunkturu i ušní (pomáhá při obezitě).

Poslat poptávku salonlemonde.cz 739 937 858

Kosmetické služby, masáže, pedikúra a japonské, klasické i francouzské manikúry. Provádím parafínové zábaly, zdobení i lakování nehtů, reflexní terapii či masáže lávovými kameny, bioenergetickou, čakrovou, metamorfní a kraniosakrální terapii včetně Reiki masáže.

Poslat poptávku studio-anicka.wz.cz 603 956 671

Nabízíme klasické, lymfatické i medové a čokoládové masáže či baňkování, Dornovu metodu, zábaly, peelingy a kosmetické ošetření Syncare.

Poslat poptávku 731 470 730

Nabízíme jedinečné regenerační, relaxační, detoxikační, čínské nebo rekondiční masáže v příjemném prostředí moderního masážního salonu. Možností je také masáž u Vás doma. Prožijte neopakovatelnou relaxaci a uvolnění pod rukama zkušené masérky. Rovněž se věnujeme kosmetickému poradenství a…

Poslat poptávku masaze-leonis.cz 723 529 570

Klademe velký důraz na praktickou část výuky a tak také na teoretickou část výuky, především anatomii a fyziologii, jelikož je naším cílem poznat souvislosti vnitřní a vnější a naučit vás hledat příčiny problémů projevujících se na fyzické úrovni.

Poslat poptávku maserske-kurzy-liberec.cz 605 843 783

Náš masérský salón s více než 15 letou praxí se specializuje na zdravotní masáže, vodní terapie, relaxační služby (sauna, parní box, masážní vana).

Poslat poptávku masazelipnik.webnode.cz 777 553 328

Přijďte na masáž nebo do sauny. Jsme relaxační studio, oáza klidu a pohody, místo k regeneraci v samém srdci rušného města Brna v centru IBC.Můžete si vybrat z široké škály relaxačních, ozdravných a regeneračních procedur, různých metod masáží jako například bambusová masáž, havajská masáž,…

Poslat poptávku eywa-relax.cz 733 186 828

Nabízím klasickou nebo rekondiční či thajskou masáž. Dále masáž lávovými kameny a lifting obličeje.

Poslat poptávku masaze-bruntal.eu 605 260 619

Nabízím rehabilitační a kosmetické služby, masáže. U mě máte možnost si vyzkoušet zajímavé přístroje nebo ruční masáže dle vlastního výběru. Nabízím masáže relaxační i zdravotní. Přijďte ke mně do studia a zažijete, jaké to je odejít spokojený.

Poslat poptávku masaze-nelly.cz 608 414 073

Čokoládová masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Čokoládová masáž se provádí pomocí teplého čokoládového oleje, který se nanáší na tělo a jemně masíruje. Olej obsahuje vysoký podíl kakaového másla, které má výborné hydratační a regenerační účinky na pokožku.

Tato masáž je vhodná pro všechny typy pleti a je ideální pro ty, kteří trpí suchou a unavenou pokožkou. Čokoládová masáž také pomáhá zlepšit krevní oběh a odstraňuje napětí a stres. Po masáži se budete cítit uvolněni a plní energie.

Pokud hledáte relaxaci a péči o svou pokožku v oblasti Morava, čokoládová masáž je tou správnou volbou. Navštivte některý z místních salonů a nechte se hýčkat tímto luxusním zážitkem. Vaše tělo i mysl vám za to budou vděčné.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.