Čokoládová masáž – Morava

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA

Nabízíme kvalitní, odbornou výuku umění masáže. Výuka probíhá ve vybraných učebnách. Ručíme za znalosti, které si od nás odnesete. Naučené postupy budete schopni okamžitě použít v praxi.

2Soldátová Kateřina - STUDIO ŽIVOTNÍ SÍLY BRNO

Jánská 449/12, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme masáže (pro seniory, těhotenské, lymfatické, relaxační, bodové) a baňkování. Dále provádíme čínskou medicínu, akupunkturu i ušní (pomáhá při obezitě).

3Césarová Anna - Studio Anička

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Sadová 2526, Zlín Bezdlužná

Kosmetické služby, masáže, pedikúra a japonské, klasické i francouzské manikúry. Provádím parafínové zábaly, zdobení i lakování nehtů, reflexní terapii či masáže lávovými kameny, bioenergetickou, čakrovou, metamorfní a kraniosakrální terapii včetně Reiki masáže.

4Svadbíková Michaela

Nabízíme klasické, lymfatické i medové a čokoládové masáže či baňkování, Dornovu metodu, zábaly, peelingy a kosmetické ošetření Syncare.

5Linhartová Pavlína, Mgr. - Masáže Leonis

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Mezníkova 2, Brno Bezdlužná

Nabízíme jedinečné regenerační, relaxační, detoxikační, čínské nebo rekondiční masáže v příjemném prostředí moderního masážního salonu. Možností je také masáž u Vás doma. Prožijte neopakovatelnou relaxaci a uvolnění pod rukama zkušené masérky. Rovněž se věnujeme kosmetickému poradenství a…

6SAXO relax s.r.o. - THAJSKÉ MASÁŽE BRNO1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(35)
Smetanova 30, Brno

Nabídka thajských masáží. Kosmetické ošetření pleti. Prodej čokoládových pralinek a čokolády.

7Ing. Jarmila Císařová

Klademe velký důraz na praktickou část výuky a tak také na teoretickou část výuky, především anatomii a fyziologii, jelikož je naším cílem poznat souvislosti vnitřní a vnější a naučit vás hledat příčiny problémů projevujících se na fyzické úrovni.

8Sanitrník Vlastimil - masáže, rehabilitace

Náš masérský salón s více než 15 letou praxí se specializuje na zdravotní masáže, vodní terapie, relaxační služby (sauna, parní box, masážní vana).

9PUNTUAR s.r.o. - EYWA relaxační studio

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Příkop 843/4, Brno
Otevřeno od 9:00

Přijďte na masáž nebo do sauny. Jsme relaxační studio, oáza klidu a pohody, místo k regeneraci v samém srdci rušného města Brna v centru IBC.Můžete si vybrat z široké škály relaxačních, ozdravných a regeneračních procedur, různých metod masáží jako například bambusová masáž, havajská masáž,…

10Koňaříková Petra

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Zámecké nám. 22/2 , Bruntál
Otevřeno od 8:00

Nabízím klasickou nebo rekondiční či thajskou masáž. Dále masáž lávovými kameny a lifting obličeje.


Firmy v dalších lokalitách


Čokoládová masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čokoládová masáž najdete 61 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 55 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Morava.