Bahení zábaly z Mrtvého moře – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Holznerová Libuše- MASÁŽE-KURZY-CVIČENÍ-MAGNETICKÁ AKUPUNKTURA

Stará Tenice 1213 , Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím východní masáže, kineziotaping, bahenní zábaly k formování postavy, hubnutí a detoxikaci, cvičení Taj-czy cjuaň a přírodní prostředky Epam.Věnuji se prevenci onemocnění, ale také akutním i chronickým onemocněním – především pohybového aparátu. Při první návštěvě doporučuji energetickou…

2Sabai Body

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánské nám. 965…, Znojmo
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Odpočiňte si od všedních starostí a stresů a dopřejte svému tělu a smyslům vůni aroma olejů a profesionální péči thajských terapeutek, proškolených ve specializovaných školách v Thajsku. V našem relaxačním salonu nabízíme široký výběr masáží, od tradiční thajské až po aroma či reflexní masáž.…

3MEDIMAG s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jarošova 1230, Znojmo
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Masážní a regenerační studio nabízí procedury v oblasti hubnutí a formování postavy, detoxikační bahenní zábaly, poradenství v oblasti výživy i hubnutí.

4Šandorová Lenka - Kosmetika DENISA - ESTETIC LINE

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Kvítková 3643, Zlín

Kompletní kosmetické služby, ošetření pleti přístrojem ACCURA (lifting, čištění, gelová maska), barvení řas i obočí, anticelulitidní bahenní zábaly z mořských řas, sportovní a rekondiční masáž zad a šíje pro uvolnění unavených svalů.

5Skřičková Irena

Nabízíme klasické, lymfatické, indické i reflexní masáže, bahenní i čokoládové zábaly. Dále i masáže lávovými kameny. K dispozici je solná jeskyně.

6Jurová Hana - masážní studio

Nabízíme klasické, lymfatické, těhotenské a baby masáže. Dále poskytuji masáž lávovými kameny, moxování, Dornovu i Breussovu metodu, peeling těla, skořicový zábal, bahenní masky z Mrtvého moře. Nabízíme i možnost zakoupení dárkového poukazu na naše služby. Masírujeme záda, šíji, nohy a celé tělo.

7Masáže Žofie Chasáková1 pobočka

Mosty u Jablunkova…, Mosty u Jablunkova
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování masážních služeb - švédské, relaxační, sportovní, zdravotní lymfatické, čokoládové, medové masáže, rašelinové a bahenní zábaly z mrtvého moře a baňkování.

8Svobodová Daša1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Kopci 395, Otice Bezdlužná

Nabídka medových masáží a čokoládových, bahenních, brusinkových, skořicových i zeštíhlujících detoxikačních zábalů Universal Contour a Prestige wrap.

9Bajtková Gabriela

náměstí Svobody 1 , Frýdek-Místek
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti kosmetiky, lymfatických vakuových masáží, terapií lehátkem Ceragem, masáží, zeštíhlujících bahenních zábalů UCW a masáží lávovými kameny.


Firmy v dalších lokalitách


Bahení zábaly z Mrtvého moře v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bahení zábaly z Mrtvého moře najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.