Bahení zábaly z Mrtvého moře – Morava

Bahenní zábaly z mrtvého moře jsou oblíbeným kosmetickým produktem v oblasti Morava. Toto bahno je bohaté na minerály a stopové prvky, které jsou prospěšné pro pokožku.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízím východní masáže, kineziotaping, bahenní zábaly k formování postavy, hubnutí a detoxikaci, cvičení Taj-czy cjuaň a přírodní prostředky Epam.Věnuji se prevenci onemocnění, ale také akutním i chronickým onemocněním – především pohybového aparátu. Při první návštěvě doporučuji energetickou…

Poslat poptávku holznerova.cz 775 938 793

Odpočiňte si od všedních starostí a stresů a dopřejte svému tělu a smyslům vůni aroma olejů a profesionální péči thajských terapeutek, proškolených ve specializovaných školách v Thajsku. V našem relaxačním salonu nabízíme široký výběr masáží, od tradiční thajské až po aroma či reflexní masáž.…

Poslat poptávku sabaibody.cz 515 505 050

Masážní a regenerační studio nabízí procedury v oblasti hubnutí a formování postavy, detoxikační bahenní zábaly, poradenství v oblasti výživy i hubnutí.

Poslat poptávku medimag.cz 608 887 755

Kompletní kosmetické služby, ošetření pleti přístrojem ACCURA (lifting, čištění, gelová maska), barvení řas i obočí, anticelulitidní bahenní zábaly z mořských řas, sportovní a rekondiční masáž zad a šíje pro uvolnění unavených svalů.

Poslat poptávku kosmetika-denisa.cz 773 271 923

Nabízíme klasické, lymfatické, indické i reflexní masáže, bahenní i čokoládové zábaly. Dále i masáže lávovými kameny. K dispozici je solná jeskyně.

Poslat poptávku 602 520 512

Nabízíme klasické, lymfatické, těhotenské a baby masáže. Dále poskytuji masáž lávovými kameny, moxování, Dornovu i Breussovu metodu, peeling těla, skořicový zábal, bahenní masky z Mrtvého moře. Nabízíme i možnost zakoupení dárkového poukazu na naše služby. Masírujeme záda, šíji, nohy a celé tělo.

Poslat poptávku krasaazdravipv.cz 776 676 283

Poskytování masážních služeb - švédské, relaxační, sportovní, zdravotní lymfatické, čokoládové, medové masáže, rašelinové a bahenní zábaly z mrtvého moře a baňkování.

Poslat poptávku masaze-zofie-chasakova.cz 731 458 762

Nabídka medových masáží a čokoládových, bahenních, brusinkových, skořicových i zeštíhlujících detoxikačních zábalů Universal Contour a Prestige wrap.

Poslat poptávku masaze-zabaly.cz 607 594 904

Poskytování služeb v oblasti kosmetiky, lymfatických vakuových masáží, terapií lehátkem Ceragem, masáží, zeštíhlujících bahenních zábalů UCW a masáží lávovými kameny.

Poslat poptávku fmlifestyle.webnode.cz 725 711 279

Bahení zábaly z Mrtvého moře v lokalitě Morava – detailní popis

Bahno z mrtvého moře má vysoký obsah solí, které pomáhají odstraňovat toxiny z těla a zlepšují krevní oběh.

Bahenní zábaly z mrtvého moře jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a problematické pleti. Použití tohoto bahna pomáhá zlepšit vzhled pokožky, zjemnit ji a zlepšit její texturu. Bahno také pomáhá redukovat akné, ekzémy a psoriázu.

V oblasti Morava je možné zakoupit bahenní zábaly z mrtvého moře v různých formách, jako jsou krémy, masky a pleťové vody. Tyto produkty jsou vyrobeny z přírodních surovin a jsou bezpečné pro použití.

Použití bahenních zábalů z mrtvého moře je snadné. Stačí nanést tenkou vrstvu na pokožku a nechat působit po dobu 10-15 minut. Poté opláchněte vodou a osušte. Doporučuje se používat bahenní zábaly z mrtvého moře jednou týdně pro optimální výsledky.

V oblasti Morava je možné najít mnoho kosmetických salonů, které nabízejí služby s použitím baheních zábalů z mrtvého moře. Tyto salony nabízejí různé druhy procedur, jako jsou masáže, obaly a koupele. Tyto procedury jsou velmi relaxační a pomáhají zlepšit celkový stav pokožky.

Skvělý způsob, jak si dopřát péči o pokožku. V oblasti Morava je možné najít mnoho produktů a služeb, které využívají tuto přírodní surovinu. Použití baenních zábalů z mrtvého moře je skvělým způsobem, jak zlepšit vzhled a zdraví pokožky.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.