Čínská tlaková masáž – Morava

Čínská tlaková masáž je oblíbenou metodou relaxace a léčby bolestí v oblasti Morava. Tato tradiční technika se využívá již po staletí a její účinky jsou prokázány.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Roba Marek- rekondiční masáže1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Poděbradovo náměstí , Prostějov Bezdlužná

Zabývám semetodou shiatsu, což je forma terapie, kde za pomoci palců, prstů a dlaní docílíme podpory zdraví, koriguji chybné tělesné funkce a odstraňuji určitá onemocnění. Zabývám se také sportovními masážemi, kde je cílem zbavit se napětí ve svalech, únavy a obnovit tok energie. Čínské tlakové…

2Mgr. Monika Tělupilová DiS. - výživový poradce

Cejl 93 , Zábrdovice Bezdlužná

Jsem Mgr. Monika Tělupilová, DiS. a zabývám se hubnutím výhradně BEZ doplňků stravy, masážemi, relaxací a změnou životního stylu! Každý klient má u mě možnost výběru z několika služeb. V rámci výživového poradenství poskytuji úpravu stravovacího režimu, sestavením individuálního jídelníčku na…

3Benda Ota

Nabídka klasických a čínských tlakových masáží.

4Jeřábková Petra - masáže

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Příkrá 2791, Zlín Bezdlužná

Sportovní, rekondiční, lymfatické a relaxační masáže. Masáž horkými lávovými kameny, havajskou masáž, medové baňkování, baňkování, anticelulitidová masáž, aroma masáž čínská tlaková masáž šíje a hlavy.

5Beseda Jaroslav

Mariánská 252, Frenštát pod…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma zaměřená na masáže, baňkování, manuální lymfodrenáže a čínskou tlakovou masáž.

6Pelcová Soňa, Mgr.

Provádím masáže spojené s čínskou tlakovou masáží zaměřenou na odstraňování bolestí. Nabízím manuální lymfatické a reflexní masáže chodidel i baňkování.

7Rigó Vojtěch

U Školy 432 , Dolní Lutyně
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Provádím rekondiční, sportovní a čínské tlakové masáže.

8Pavlovcová Helena

Provozujeme centrum duševní relaxace. Nabízíme skupinová východní cvičení jako je jóga, Tai chi a Chuej čchun kung. Provádíme thajskou, čínskou tlakovou masáž a Reiky.

9Masáže a homeopatie ELLA

Firma zaměřená na homeopatické poradenství, aurickou typologii a masáže - sportovní, vazivé, relaxační a také čínské tlakové.

10Masáže L + L

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nošovice 175, Nošovice
Otevřeno od 16:00
Bezdlužná

Firma se zaměřuje na masážní služby - nabídka reflexních, čínských tlakových masáží, Dornovy metody, EFT, reintegračního léčení, znovunapojení, ušní akupunktury. Dále také medové masáže, lávové kameny, řešení psychických problémů. Mezi další činnosti patří prodej přírodních produktů pro zdraví.


Firmy v dalších lokalitách


Čínská tlaková masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Masáž se provádí tlakem na určité body na těle, které jsou spojeny s různými orgány a systémy v těle. Tím se stimuluje krevní oběh a uvolňují se napětí a blokády v těle.

V oblasti Morava je možné najít mnoho salonů a masážních studií, které nabízejí čínskou tlakovou masáž. Tyto služby jsou velmi populární mezi lidmi, kteří trpí bolestmi zad, krku, ramen a dalšími částmi těla. Masáž také pomáhá při stresu a úzkosti a zlepšuje celkovou pohodu.

Klienti, kteří si objednají čínskou tlakovou masáž v oblasti Morava, mohou očekávat profesionální přístup a kvalitní služby. Maséři jsou vyškoleni v této tradiční technice a mají bohaté zkušenosti s léčením různých typů bolestí a napětí.

Pokud hledáte účinnou a příjemnou metodu relaxace a léčby bolestí, čínská tlaková masáž v oblasti Morava je skvělou volbou. Navštivte některý z mnoha salonů a masážních studií a užijte si zaslouženou péči o své tělo a mysl.