Čínská tlaková masáž – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Roba Marek- rekondiční masáže1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Poděbradovo náměstí , Prostějov Bezdlužná

Zabývám semetodou shiatsu, což je forma terapie, kde za pomoci palců, prstů a dlaní docílíme podpory zdraví, koriguji chybné tělesné funkce a odstraňuji určitá onemocnění. Zabývám se také sportovními masážemi, kde je cílem zbavit se napětí ve svalech, únavy a obnovit tok energie. Čínské tlakové…

2Mgr. Monika Tělupilová DiS. - výživový poradce

Cejl 93 , Zábrdovice Bezdlužná

Jsem Mgr. Monika Tělupilová, DiS. a zabývám se hubnutím výhradně BEZ doplňků stravy, masážemi, relaxací a změnou životního stylu! Každý klient má u mě možnost výběru z několika služeb. V rámci výživového poradenství poskytuji úpravu stravovacího režimu, sestavením individuálního jídelníčku na…

3Benda Ota

Nabídka klasických a čínských tlakových masáží.

4Jeřábková Petra - masáže

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Příkrá 2791, Zlín Bezdlužná

Sportovní, rekondiční, lymfatické a relaxační masáže. Masáž horkými lávovými kameny, havajskou masáž, medové baňkování, baňkování, anticelulitidová masáž, aroma masáž čínská tlaková masáž šíje a hlavy.

5Beseda Jaroslav

Mariánská 252, Frenštát pod…
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Firma zaměřená na masáže, baňkování, manuální lymfodrenáže a čínskou tlakovou masáž.

6Pelcová Soňa, Mgr.

Provádím masáže spojené s čínskou tlakovou masáží zaměřenou na odstraňování bolestí. Nabízím manuální lymfatické a reflexní masáže chodidel i baňkování.

7Rigó Vojtěch

U Školy 432 , Dolní Lutyně
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Provádím rekondiční, sportovní a čínské tlakové masáže.

8Pavlovcová Helena

Provozujeme centrum duševní relaxace. Nabízíme skupinová východní cvičení jako je jóga, Tai chi a Chuej čchun kung. Provádíme thajskou, čínskou tlakovou masáž a Reiky.

9Masáže a homeopatie ELLA

Firma zaměřená na homeopatické poradenství, aurickou typologii a masáže - sportovní, vazivé, relaxační a také čínské tlakové.

10Masáže L + L

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nošovice 175, Nošovice
Otevřeno od 16:00
Bezdlužná

Firma se zaměřuje na masážní služby - nabídka reflexních, čínských tlakových masáží, Dornovy metody, EFT, reintegračního léčení, znovunapojení, ušní akupunktury. Dále také medové masáže, lávové kameny, řešení psychických problémů. Mezi další činnosti patří prodej přírodních produktů pro zdraví.


Firmy v dalších lokalitách


Čínská tlaková masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čínská tlaková masáž najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.