Vašková Eva, DiS.

Zajišťujeme kompletní svatební servis již od roku 1996. Pomůžeme vám s výběrem svatebních šatů, květin a dekorací pro váš nezapomenutelný den. Své spokojené nevěsty známe a jejich radosti sdílíme.

Recenze

  • 4.4
    (5)

    google 5 Google recenzí

  • Klíčová slova 46

    svatební šaty, svatební výzdoba, svatební květiny, svatební agentura, organizování svateb, půjčovna svatebních šatů, svatební oznámení, pronájem limuzíny, svatební prsteny, modistické doplňky, živé květiny na svatbu, úplné svatební balíčky, cukroví na svatbu, svatební fotografie, doprava na svatbu, dekorace pro svatbu, šaty pro družičky, obleky pro ženichy, svatební cukrárna, svatební hostina, příprava svatby, služby pro nevěsty, svatební plánování, poradenství o svatbách, tradice svateb, družičkové šaty, svatební oslavy, kompletní servis svateb, nezapomenutelná svatba, svatební balíčky na míru, květinové dekorace, výzdoba interiéru, ubytování pro hosty, svatební catering, luxusní doprava pro nevěstu, svatební design, nezapomenutelná pohoda, plánování svatebních rozpočtů, výběr místa svatby, svatební překvapení, zajištění hudby na svatbu, svatební tradice, příprava svatebního menu, romantické svatby, plánování obřadu, výběr zákusků na svatbu

  • Popis

    Naše svatební agentura nabízí komplexní služby od roku 1996. Specializujeme se na půjčování svatebních a společenských šatů, prodej svatebních oznámení a zajištění květinového servisu. Navíc jsme tu pro vás, pokud potřebujete pronájem luxusní limuzíny, cukroví nebo fotografické služby. Při přípravě vaší svatby můžete počítat s našimi zkušenostmi a osobním přístupem. Dbáme na kvalitu našich služeb, abyste si mohli užívat kouzlo vašeho velkého dne bez zbytečných stresů. Přijďte k nám a zjistíte, že krásné vzpomínky jsou na dosah právě u nás.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Vašková Eva, DiS.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.