Půjčovny svatebních šatů – Morava

Čeká vás váš velký den, ale vy ještě nemáte svatební šaty? Pak na nic nečekejte a navštivte půjčovnu svatebních šatů. Čím dříve se před svatbou vydáte do půjčovny, tím budete mít větší výběr. Přehled půjčoven svatebních šatů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 100 nalezených Filtry

1SVATEBNÍ SALON SEN s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(46)
Komenského 27/6 , Zábřeh
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Svatební salon Sen vznikl v roce 2010. Zabývá se půjčováním a prodejem šatů a doplňků. Vybírat si můžete ze sortimentu šatů svatebních, společenských, šatů do tanečních a společenských toalet v různých velikostech. Nabízíme také šaty pro družičky a chlapecké obleky. Vybírat můžete z velkého…

2Svatební salon a půjčovna svatebních šatů Oriela

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého třída 781…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 10:00

Svatební salón nabízející služby svatební agentury. Zapůjčíme svatební šaty, společenské šaty, šaty pro družičky, korzety a další svatební doplňky i dekorace. Zajišťujeme svatební oznámení, svatební kytice, ozdoby na auta, catering, dorty, hudební produkci, fotografa. Poradenství na svatební líčení…

4Sedláková Hana - Půjčovna šatů

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husova 443/2, Vyškov-Město

Svatební salon Vivien působí v oblasti nabídky svatebních služeb od června roku 2000. Prodej a půjčování svatebních i společenských šatů, obleků či doplňků.

5Perfect Beauty s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída 669…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 8:00

Perfect salon péče a krásy se nachází v Brně, Králově poli. Nabízíme zkrášlovací procedúry a kosmetické úpravy od kadeřnictví po lymfodernáž. V našem salonu můžete vyzkoušet hubnoucí kúry, vybělit si zuby či permanentně si prodloužit řasy. Pořádáme také školení a zapůjčíme či ušijeme svatební šaty…

6SVATEBNÍ SALON AJETO

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykova 378, Strážnice
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Náš svatební salon AJETO naleznete na Masarykově náměstí ve Strážnici. Naším oborem je půjčovna svatebních a společenských šatů – TOMMY MARRIGE, MS MODA – světové značky, možnost i objednat na míru. Dětské šaty a dětské oblečky, dětské kravaty a košile. Velká nabídka bižuterie a doplňků. Šaty na…

7Ivana Příkaská - Svatební agentura

4.8
★★★★★
★★★★★
(101)
Příční 9, Hodonín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše firma Vám může nabídnout již 21 let zkušeností, 250 modelů svatebních šatů, 150 modelů společenských šatů, pánské obleky, dětské šaty, kompletní svatební servis.Nabízíme vypůjčení společenských šatů a také společenské šaty k prodeji.

8EVANIELLE,s.r.o. - Francouzský svatbní dům

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Josefská 504/8, Brno-město
Otevřeno od 10:00

Půjčovna svatebních, společenských a koktejlových šatů. Celá nová kolekce šatů svatebních i společenských je pro Vás připravena ve svatebním salonu Evanielle. Těšíme se na Vaši návštěvu. Novinkou jsou koktejlky a šití doplňků k šatům na zakázku.

9SEDM PLUS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Údolní 400/36, Brno-Veveří
Otevřeno od 10:00

Provozujeme půjčovnu a prodejnu španělských svatebních šatů, společenských i dětských šatů. Šití na zakázku. Nabídka doplňků a květinového servisu.

10Fajmonová Monika - svatební a společenské šaty

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Náš salon nabízí netradiční svatební a společenské šaty. Trendy Brno Vám může nabídnout individuální přístup, výpůjční dobu dle dohody a další nadstandardní služby. Svatební i společenské šaty si před zapůjčením můžete vyzkoušet v libovolném počtu.


Půjčovny svatebních šatů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Půjčovny svatebních šatů v lokalitě Morava – detailní popis

Svatba je jedním z nejdůležitějších a nejvýznamnějších dnů v našem životě, a proto bychom neměly podcenit výběr našich svatebních šatů. 

Vybírat svatební šaty může být radostným, ale zároveň i náročným úkolem. Existuje tolik různých stylů, střihů, látek a zdobení, že se snadno můžete ztratit v této široké škále možností. Některé ženy sní o tradiční bílé princeznovské róbě, zatímco jiné preferují modernější a odvážnější designy. A jaká je vaše představa? 

Proč si půjčit šaty v půjčovně svatebních šatů?

  • Rozmanitost – půjčovny svatebních šatů nabízejí široký výběr různých stylů a designů. Bez ohledu na to, zda si přejete klasické nebo moderní šaty, určitě najdete šaty, které vás nadchnou.
  • Cena – svatba může být finančně náročnou událostí, a proto půjčení svatebních šatů může být cenově výhodnou alternativou k nákupu nových šatů, které byste si vzala stejně jen jednou na sebe.
  • Aktuální trendy – svatební móda se mění stejně rychle jako každá jiná móda. Půjčovny svatebních šatů mohou nabízet aktuální trendy a moderní styly, které by jinak mohly být drahé koupit.
  • Praktičnost – po svatbě nebudete mít šaty, které by vám zabíraly místo ve skříni a se kterými byste nevěděla, co dělat. 
  • Kvalita – půjčovny často nabízejí šaty od renomovaných návrhářů, což znamená, že dostanete šaty špičkové kvality za zlomek ceny, kterou byste za ně jinak zaplatili.

Tipy pro půjčení svatebních šatů

  • Plánování – půjčení svatebních šatů začněte plánovat s dostatečným předstihem. To vám dá dostatek času na výběr, zkoušení a případné úpravy.
  • Zkoušení – nezapomeňte si šaty v půjčovně pořádně vyzkoušet. Ujistěte se, že sedí a lichotí vaší postavě a že jsou to ty pravé šaty pro vás.
  • Podmínky půjčovny – pečlivě si přečtěte podmínky půjčovny týkající se vrácení šatů, poškození šatů apod.