Půjčovny oděvů, šatů – Morava

Čeká vás svatba, ples nebo taneční a vy nemáte co na sebe? Nechtějí se vám kupovat nové šaty nebo nemáte čas na to si je nechat ušít? Pak využijte půjčovnu oděvů, kde mají šaty pro každou událost. Přehled půjčoven oděvů a šatů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 88 nalezených Filtry

1SVATEBNÍ SALON SEN s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Komenského 27/6 , Zábřeh
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Svatební salon Sen vznikl v roce 2010. Zabývá se půjčováním a prodejem šatů a doplňků. Vybírat si můžete ze sortimentu šatů svatebních, společenských, šatů do tanečních a společenských toalet v různých velikostech. Nabízíme také šaty pro družičky a chlapecké obleky. Vybírat můžete z velkého…

2Indrák Martin - ELEKTRO

4.3
★★★★★
★★★★★
(28)
Komenského 287, Hranice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Naší hlavní činností je prodej, montáž a servis satelitní (SAT) a anténní techniky (TV). Montáž plochých TV a propojení AV zařízení. Naše společnosti poskytuje profesionální služby v oblasti řešení vašeho televizního a satelitního příjmu.

3Služba družstvo invalidů7 poboček

Zaměstnáváme osoby se zdravotním handicapem. V současné době u nás pracuje 14 takových to zaměstnanců. Můžeme nabídnout služby - lisování plastů, výrobu přikrývek, kadeřnictví či půjčovnu krojů. Dále vyrábíme z plastu těsnící uzávěry, rozlišovače klíčů a další drobné předměty.

4Svatební salon a půjčovna svatebních šatů Oriela

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého třída 781…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 10:00

Svatební salón nabízející služby svatební agentury. Zapůjčíme svatební šaty, společenské šaty, šaty pro družičky, korzety a další svatební doplňky i dekorace. Zajišťujeme svatební oznámení, svatební kytice, ozdoby na auta, catering, dorty, hudební produkci, fotografa. Poradenství na svatební líčení…

5ADOSA a.s.- Actisport4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(142)
Brechtova 27/7, Brno-Lesná Bezdlužná

Specializovaná prodejna pro lyže, lyžáky, snowboardy a veškeré vybavení. Součástí je půjčovna, ski servis a bazar. Zastupujeme značky Atomic, Blizzard, Elan, Fischer, Salomon, Dalbello, Lange, Nordica, Colmar, Rossignol a Völkl.

6Sedláková Hana - Půjčovna šatů

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husova 443/2, Vyškov-Město

Svatební salon Vivien působí v oblasti nabídky svatebních služeb od června roku 2000. Prodej a půjčování svatebních i společenských šatů, obleků či doplňků.

7Perfect Beauty s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída 669…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 8:00

Perfect salon péče a krásy se nachází v Brně, Králově poli. Nabízíme zkrášlovací procedúry a kosmetické úpravy od kadeřnictví po lymfodernáž. V našem salonu můžete vyzkoušet hubnoucí kúry, vybělit si zuby či permanentně si prodloužit řasy. Pořádáme také školení a zapůjčíme či ušijeme svatební šaty…

8Paintball Klub Hodonín o.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 1529/61, Hodonín Bezdlužná

Provoz areálu paintballových hřišť pro veřejnost s možností zapůjčení vybavení. Nabízíme organizaci a kompletní zajištění paintballových her, pro všechny věkové kategorie. Dále nabízíme zajímavé adrenalinové vyžití pro firemní akce a speciální školní programy.

9Ivana Příkaská - Svatební agentura

4.8
★★★★★
★★★★★
(101)
Příční 9, Hodonín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše firma Vám může nabídnout již 21 let zkušeností, 250 modelů svatebních šatů, 150 modelů společenských šatů, pánské obleky, dětské šaty, kompletní svatební servis.Nabízíme vypůjčení společenských šatů a také společenské šaty k prodeji.

10L-Yacht s.r.o.1 pobočka

Provozování dovolených na lodi, jachtách včetně kapitánských zkoušek, firemní akce na Brněnské přehradě, prázdninová flotilová plavba s dětmi i bez nich.


Půjčovny oděvů, šatů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Půjčovny oděvů, šatů v lokalitě Morava – detailní popis

V půjčovně si lze zapůjčit širokou škálu dámských, pánských i dětských oděvů a šatů, a to pro každou společenskou událost, ať už se jedná o svatbu, ples, taneční, večírek nebo návštěvu divadla či opery. Veškeré šaty si lze v salónu vyzkoušet. Nejlepší je na zkoušení šatů se předem objednat, aby se vám personál mohl dostatečně věnovat. Pokud vám šaty zcela nepadnou, budou moc dlouhé nebo volné, v salónu vám je nechají upravit na míru. Kromě šatů si můžete půjčit nebo i koupit řadu doplňků. Půjčovny kromě půjčení šatů nabízejí i prodej šatů a možnost objednání ušití šatů na míru. Cena půjčovného je individuální dle jednotlivých půjčoven. Vždy záleží na jednotlivých modelech. Šaty se půjčují většinou na tři až čtyři dny včetně víkendu. U svatebních šatů v ceně půjčovného bývá i spodnička, bolerko, pelerína nebo šál přes ramena.

Jaké oděvy a šaty si lze v půjčovně půjčit nebo koupit?

Dámská móda

 • Svatební šaty 
 • Svatební obuv
 • Svatební doplňky
 • Šaty pro družičky
 • Plesové šaty
 • Maturitní šaty
 • Koktejlové šaty
 • Kostýmky

Pánská móda

 • Obleky
 • Smokingy
 • Košile
 • Vesty
 • Kravaty, motýlky
 • Manžetové knoflíčky
 • Pásky
 • Pánské boty

Dětská móda

 • Dětské šaty pro družičky
 • Dětské šaty pro družbu
 • Doplňky k dětským šatům