Lékárny – Znojmo

Lékárna je zdravotnické zařízení, které se zabývá prodejem léků, zdravotnických pomůcek, doplňků stravy, kosmetiky a laboratorní přípravou léčivých přípravků. Přehled lékáren v lokalitě Znojmo.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1Opršalová Jana, PharmDr. (pobočka Višňové)1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Višňové 127, Višňové Bezdlužná

Jsme součástí sítě Alphega lékáren, což je přední síť nezávislých lékárníků v Evropě. První Alphega lékárna byla otevřena v roce 2001 a dnes čítá více než 4 800* nezávislých lékáren v 7 evropských zemích – Česká republika, Francie, Itálie, Holandsko, Rusko, Španělsko a Velká Británie. Tento počet…

2Lékárna U Svatého Ducha s.r.o.3 pobočky

náměstí Svobody…, Znojmo
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

3Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace (pobočka Znojmo)2 pobočky

Ačkoli během deseti let po válce vzrostl počet lůžek na 494, nedostačovalo toto množství k zajištění nutné péče. Proto byla v roce 1966 zahájena výstavba nové nemocnice podle projektu ing. arch. Spurného v klidném prostředí na okraji lesoparku na periferii města. Ke slavnostnímu otevření nemocnice…

4Lékárna Natura s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Hvězdová 3631/10, Znojmo
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme prodej volně prodejných léků a léčiv, prodej léků na předpis a prodej homeopatik. Dále nabízíme potravinové doplňky, čaje, zdravotní obuv a dětskou kosmetiku. Prodáváme též veterinární přípravky.

5Hrušovanská lékárna, spol. s r.o.

Nádražní 529, Hrušovany nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše lékárna se zabývá nejen prodejem léčiv, ale také ostatního zdravotnického materiálu, zdravotní obuvi a poskytujeme také odborné poradenství. Náš široký sortiment zahrnuje prodej individuálně připravovaných léčiv, potravinových doplňků dětských výživ či bezlepkových potravin.

6Leisser spol. s r.o. - Lékárna

Provozujeme a nabízíme prodej léků a farmaceutických přípravků. Jsme pro naše klienty snadno přístupní v centrum města Znojma. Máme skladem většinu léků na předpis. V případě nedostatku, možnost objednání na druhý den.

9AESCULAP ZNOJMO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holandská 3557/10, Znojmo Bezdlužná

Jsme jedna z nejznámějších a nejlépe vybavených lékáren na Znojemsku. Našim klientům se vždy snažíme vyjít maximálně vztříce, proto u nás naletnete také širokou škálu nejen léků a léčiv, ale také kosmetických výrovků.

10PARACELSUS, spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí T. G.…, Moravský Krumlov
Otevřeno do 16:45
Bezdlužná

Poliklinika Paracelsus, s.r.o. (nestátní zdravotnické zařízení), byla založena v roce 1996. Nachází se v areálu UNIPETROL RPA, s.r.o. v Záluží u Litvínova. Společnost Paracelsus, s.r.o. zajišťuje léčebně preventivní péči poliklinického charakteru pro občany a firmy Ústeckého kraje, především pro…


Lékárny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Lékárny v lokalitě Znojmo – detailní popis

Činnost lékáren

  • Výdej léčivých přípravků na lékařský předpis
  • Volný prodej léčivých přípravků
  • Výdej a prodej zdravotnických prostředků
  • Laboratorní příprava léčivých přípravků
  • Odborné poradenství
  • Zásilkový prodej léčivých přípravků a doplňků stravy, které nejsou na lékařský předpis (e-shop)
  • Prodej doplňků stravy, kosmetiky (dermokosmetika) a zdravotních pomůcek

Internetové, online lékárny