Lékárny – Přerov

Lékárna je zdravotnické zařízení, které se zabývá prodejem léků, zdravotnických pomůcek, doplňků stravy, kosmetiky a laboratorní přípravou léčivých přípravků. Přehled lékáren v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1MED Centrum, spol. s r. o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Osecká 309/20, Lipník nad Bečvou Bezdlužná Ověřená

MED Centrum je nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje zdravotní ambulantní služby a také provozuje lékárnu základního typu. Odborníci: praktický lékař pro dospělé, kožní lékař, rtg. ultrazvuk a diabetolog.

2Lékárna u nádraží Brodek u Přerova

9. května 383, Brodek u Přerova
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Najdete u nás široký sortiment léků na předpis a volný prodej, léčebnou kosmetiku, homeopatické přípravky, veterinární přípravky a zdravotní potřeby.

3Lékárna Zlatý Zubr s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Trávník 322/29, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lékárna se sortimentem léků, doplňků stravy a vitaminů. Nabízíme i bylinné doplňky. Disponujeme velkým sortimentem léků i zdravotnického materiálu a zdravotních pomůcek. Samozřejmostí je pro Vás poskytnuta bezhotovostní platba cestou platebních karet. Dále možnost věrnostních karet lékárny s…

4LÉKÁRNA U NÁDRAŽÍ

Husova 2846/2, přerov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naše lékárny nabízejí komplexní lékárenské služby, rozsáhlý sortiment léčiv, homeopatik či kosmetiky. Také poskytujeme lékárenskou péči a odborné poradenství.

5LÉKÁRNA U HYGIE

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Komenského 724/13, Přerov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naše Lékárna U Hygie se soustřeďuje na kvalitní péči, odborné poradenství a osobní přístup ke každému zákazníkovi. A to při zachování velmi příznivých cen.

6Sanovia, a.s. (pobočka Přerov)10 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Husova 2846/2, Přerov I-Město Bezdlužná

Děláme provoz lékárny a nabízíme prodej léků a léčivých prostředků a výdej na recept a provádíme přípravu léčiv a dále prodáváme léky a zdravotnické potřeby a homeopatika a nabízíme péči o děti a seniory a bylinné čaje a léčebnou kosmetiku a veterinární přípravky i dále obvazový materiál a…

7Lékárna U Zlatého mamuta

U pošty 423/10, Přerov
Otevřeno do 17:00

Výdej léků na předpis, volně prodejných léků, prodej potravních doplňků, lékárenské kosmetiky, čajů, dětského sortimentu.

8Lékarna U Pivovaru

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Komenského 700/42, Přerov
Otevřeno do 17:00

V našem sortimentu najdete léky, zdravotnické potřeby a pomůcky, dětskou výživu, potravinové doplňky, výživové doplňky, dermokosmetiku, kloubní výživu, vitamíny, minerály, čaje, homeopatika, prostředky dentální hygieny a péče o chrup, masážní přípravky, veterinária a mnoho dalšího.

9Lékárna U Zlatého lva- Hranice

Masarykovo náměstí 5, Hranice
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Prodáváme léky a farmaceutické přípravky. Nabízíme široký sortiment léků, léčivých přípravků, zdravotnického materiálu, léčebné kosmetiky, dětské výživy.

10Nemocnice Přerov - Lékárna2 pobočky

Dvořákova 1800/75, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme výdej léků na recepty a prodej léků. V lékárně se také připravují individuálně připravované léčivé přípravky (masti, prášky, čípky, roztoky pro vnější i vnitřní použití, oční kapky, dezinfekční roztoky). Lze zde zakoupit i léky volně prodejné a doplňkový sortiment jako jsou vitamíny, umělá…


Lékárny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Lékárny v lokalitě Přerov – detailní popis

Činnost lékáren

  • Výdej léčivých přípravků na lékařský předpis
  • Volný prodej léčivých přípravků
  • Výdej a prodej zdravotnických prostředků
  • Laboratorní příprava léčivých přípravků
  • Odborné poradenství
  • Zásilkový prodej léčivých přípravků a doplňků stravy, které nejsou na lékařský předpis (e-shop)
  • Prodej doplňků stravy, kosmetiky (dermokosmetika) a zdravotních pomůcek

Internetové, online lékárny