Gymnázia – Zlínský kraj

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

2Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín1 pobočka

Výuka na gymnáziu je koncipována tak, aby studenty připravila ke studiu na vysoké škole. Interaktivní tabule nebo dotykové obrazovky. Škola má k dispozici odborné učebny, internet zdarma, laboratoře chemicko-biologickou a fyzikální a učebny výtvarné a hudební výchovy.

3Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní…1 pobočka

Provozujeme jazykovou školu s právem státní jazykové zkoušky, gymnázium a střední odbornou školu se školní jídelnou. Naše škla byla zřízena v 1991 jako vůbec čtvrtá soukromá střední odborná škola v tehdejším Československu. V roce 2007 jsme rozšířili studijní obory o jazykové gymnasium a v roce…

4Gymnázium Uherské Hradiště

Velehradská třída…, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gymnázium Uherské Hradiště je všeobecné čtyřleté a osmileté. Nabízí zahraniční výměnné pobyty a poznávací exkurze pro studenty. K dispozici jsou florbalové, bridžové, turistické, taneční, fotografické a výtvarné kroužky.

5Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

Čtyřleté studium - zaměření všeobecné (79-41-K/41) vzdělávání podle ŠVP od 1. 9. 2009. Osmileté studium - zaměření všeobecné (79-41-K/81) vzdělávání podle ŠVP od 1. 9. 2007.

6Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova 146, Valašské Meziříčí Bezdlužná

Gymnázium založeno roku 1871 nabízí čtyřletý a šestiletý cyklus výuky. Hlavním cílem gymnázia je příprava žáků ke studiu na různých typech vysokých škol. Důraz dáváme na aktivní zvládnutí dvou cizích jazyků a IT dovedností.

7Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Provozujeme Gymnázium Jana Pivečky a Střední odbornou školu Slavičín. Gymnázium je zaměřeno k přípravě na VŠ a to na oblast cizích jazyků, přírodních věd, ICT technologií, matematiky, technických oborů a společenských věd.

8Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm

Provozujeme všeobecné gymnázium Rožnov pod Radhoštěm nabízející čtyřleté a osmileté studium. Škola má 24 učeben a součástí je školní jídelna. Seznam maturitních a přijímacích zkoušek naleznete na našich internetových stránkách. Disponujeme filmovým i divadelním klubem.

9Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži je církevní gymnázium, s domovem mládeže, jídelnou, střediskem volného času a školním klubem. Pro studeny nabízíme spoustu zájmových kroužků, jako např. cestovatelské besedy, florbal, fotbal pro chlapce i dívky, historické tance a historický šerm, hokej,…

10Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 524/37 , Holešov Bezdlužná

Všeobecné čtyřleté a osmileté gymnázium.


Firmy v dalších lokalitách


Gymnázia v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gymnázia najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Zlínský kraj.