Gymnázia – Ostrava - město

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava,…

Provozujeme čtyřleté gymnázium. Nabízíme všeobecné studium, jazykové a šestileté bilingvní česko-španělské studium. Žákům je k dispozici školní jídelna.

2AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
náměstí Jiřího z…, Ostrava, Vítkovice Bezdlužná

Ahol-SOŠ zahájila svou činnost na počátku školního roku 1992/1993, a o rok později se rozrostla o další 2 budovy. Mezi studijní obory patří bankovnictví, pojišťovnictví, obchodní manager, ekologický laborant, bankovnictví a pojišťovnictví, provoz obchodu a podnikání a obchod, cestovní ruch a…

3Střední odborná škola umělecká a gymnázium, s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hulvácká 384/1, Ostrava, Zábřeh Bezdlužná

Provozujeme uměleckou školu a gymnázium. Nabízíme čtyřleté maturitní studium s výtvarným zaměřením, Multimedia, reklama a webdesign, Výtvarná tvorba a šperk, kamenosochařství-moderní plastika.

4IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.

Vedeme soukromou střední školu rodinného typu. Nabízíme obor 8-leté a 4-leté gymnázium. Také obor pedagogického, přírodovědného a zdravotnického lycea. Možnost dálkového studia a výběr cizích jazyků.

5Jazykové a humanitní GYMNÁZIUM PRIGO, s.r.o.

Jazykové a humanitní GYMNÁZIUM PRIGO se zaměřuje zejména na zajištění vysoce kvalitní výuky s respektováním výzev současné společnosti. Ve skupině PRIGO je v široké míře využit mentoring, a to nejen v rámci jednotlivých škol, ale zejména napříč školami.

6Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Čs. exilu 669/16, Ostrava, Poruba Bezdlužná

Provozujeme všeobecné čtyřleté a osmileté gymnázium. Nabídka denního studia. K dispozici je sportovní areál s nočním osvětlením. Pro žáky zajišťujeme adaptační a lyžařské kurzy, tematicky zaměřené exkurze, zahraniční zájezdy.

7Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Vedeme jazykové čtyřleté a osmileté gymnázium vyučujeme zde český, anglický, německý, španělský, francouzský jazyk, základy společenských věd, informatiku, zeměpis, matematiku a další.

8Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace

Vedeme všeobecné čtyřleté a osmileté gymnázium. Nabízíme zájmové kroužky jako pěvecký sbor, divadelní soubor, biologický a zdravotnický kroužek.

9Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Českobratrská 958/40, Ostrava, Moravská… Bezdlužná

Naše čtyřleté gymnázium nabízí studium zaměřené na hudební obor.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Gymnázia v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gymnázia najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Ostrava - město.