Neziskové, humanitární organizace – Morava

1–10 firem z 432 nalezených Filtry

1Diecézní charita Brno135 poboček

Zajišťujeme charitativní a humanitární pomoc určenou lidem, kteří se sami o sebe nedokáží postarat, ať již v důsledku stáří, fyzického či duševního handicapu nebo nepříznivých sociálních podmínek.

2Oblastní spolek ČČK Hodonín

Poskytujeme zdravotnické, záchranné, sociální a humanitární služby, organizujeme a podporujeme sociální a zdravotní výchovu mládeže.

3Asociace nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje, z.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Kounicova 944/3, Brno-Veveří Bezdlužná

Asociace nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje je zájmovým sdružením právnických osob, které založili v březnu 1998 zástupci deseti brněnských nestátních neziskových organizací (dále jen NNO). K dnešnímu dni sdružuje celkem 80 NNO. Organizujeme společné semináře, výstavy a…

4Evropsko - africká asociace pro rozvoj Česká republika

Sdružujeme subjekty se zájmem o Afriku, tvorbu i mezinárodní podporu projektů pro rozvoj afrických států.

5Moravian LARP, o.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Starobrněnská 7, Brno Bezdlužná

Moravian LARP, o. s. je neziskovou organizací, která byla založena na podzim roku 2007. Cílem jejího vzniku byla myšlenka několika nadšenců sjednotit a podpořit moravskou larpovou scénu. A přesně to je cílem, který se snažíme plnit. Tedy zapůsobit na stávající komunitu a podpořit její činnost, ať…

6o.s. Lotos Brno

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dvořákova 588/13, Brno Bezdlužná

Nabízíme dlouhodobé rehabilitace pro osoby závislé na alkoholu. Nabízíme pomoc při hledání vhodného pracovního místa.

7YMCA Brno

Kounicova 944/3, Brno Bezdlužná

Organizujeme společenské aktivity pro děti a mládež a humanitární akce na pomoc potřebným lidem doma i v zahraničí.

8AUDIT - DANĚ, spol. s r.o.

Nabízíme audit podniků i neziskových organizací, vedení účetnictví a daňové poradenství. Poskytujeme zpracování mzdové agendy i daňového přiznání a ověřování poskytnutých dotací.

9Obec Letonice

Osvobození 112 , Letonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec se nachází v nadmořské výšce 267 metrů. Na území žije 1385 obyvatel. Katastrální území o výměře 1100 ha spadá do Litenčické pahorkatiny a je nejzápadnějším výběžkem karpatského oblouku.Poskytování služeb Czech POINTu.

10Charita Kyjov4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
třída Palackého 194…, Kyjov Bezdlužná

Posláním Charity je vyhledávat a pomáhat lidem v nouzi bez ohledu na jejich původ, rasu, etnickou příslušnost, barvu pleti, národnost, jazyk, věk, zdravotní stav, ekonomickou situaci, pověst, zásluhy, rozumovou úroveň, bez přihlédnutí k tomu, jak se podílí na životě společnosti, k jejich víře a…


Neziskové, humanitární organizace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Neziskové, humanitární organizace v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Neziskové, humanitární organizace najdete 432 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 389 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 130 firem v regionu Morava.