Ubytování – Cetkovice okres Blansko

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Cetkovice.

1–10 firem z 110 nalezených Filtry

1Ranč Úsobrno, z.s.

3.3 km Úsobrno 78, Úsobrno Bezdlužná

Ranč Úsobrno, z.s., se sídlem Úsobrno 78, 679 39, Úsobrno, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 21365, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Hostinská činnost Výroba, obchod a služby neuvedené v…

2Ubytování Letovice

Ubytování Letovice, se sídlem Alšova 819/21, 679 61, Letovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

3Ubytovna U koupaliště

10.6 km U Koupaliště 799/1, Letovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Ubytovna U koupaliště, se sídlem U Koupaliště 799/1, 679 61, Letovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

4Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola, Boskovice

10.7 km Hybešova 982/53, Boskovice Bezdlužná

Nabídka ubytování pro studenty o celkové kapacitě 129 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích.

5Ubytování Kosmonautů 2386/38, Boskovice

10.8 km Kosmonautů 2386/38, Boskovice Bezdlužná

Ubytování Kosmonautů 2386/38, Boskovice, se sídlem Kosmonautů 2386/38, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1998. Předmětem podnikání je: Hostinská činnost Výroba, obchod a služby…

6Kostík Tomáš - pronájem1 pobočka

10.9 km Gagarinova 1837, Boskovice Bezdlužná

Poskytuji pronájem bytu 2+1, který je kompletně vybaven a zařízen, již od dvou nocí.

7Trefný Miloš- Ubytování v Kanadských srubech

4.9
★★★★★
★★★★★
(23)
11.0 km Velenov 287, Velenov Bezdlužná

Nabízíme ubytování ve 2 kanadských srubech o celkové kapacitě 19 lidí. Ubytovací kapacity jsou vybaveny kuchyňským koutem s chladničkou, sociálním zařízením včetně WC a masážní sprchy. Dále u nás najdete venkovní posezení s krbem a lávovým grilem, pískoviště, houpačky a další.

8Apartmány Boskovice (pobočka Boskovice)1 pobočka

11.0 km Gagarinova 1630/24, Boskovice Bezdlužná

Apartmány Boskovice, se sídlem Gagarinova 1630/24, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

9Westernové městečko Boskovice s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1796)
11.0 km Komenského 50, Boskovice Bezdlužná

V našem westernovém městečku zažijete autentickou atmostféru Divokého západu. Nedaleko Brna u Boskovic nabízíme mnoho zábavy nejen pro školy a rodiny s dětmi, ale i pro firmy a všechny, kdo se umí bavit. Romantický duch našeho městečka je skvělým místem i pro zamilované páry.

10Penzion Lasákův mlýn

11.0 km Dukelská 788/77, Boskovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Penzion Lasákův mlýn, se sídlem Dukelská 788/77, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 2644, Krajský soud v Brně. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 1998. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Ubytování v lokalitě Cetkovice – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.