Výšivky, nášivky – Uherské Hradiště

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Chráněná dílna LIDUMILA s.r.o.2 pobočky

Svativáclavská 433, Uherské Hradiště
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Provoz chráněné dílny. Dále výroba a prodej dárkových a žertovných předmětů, dětských polštářků, zástěrek, hracích dek pro batolata a kapsářů. Nabídka i patchworkových přehozů, látkových panenek, karnevalových kostýmů, výšivek a nášivek, chňapek a zástěrek.

2Lidové tradice a řemesla, o.p.s.

Zámecká 196, Uherský Ostroh
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Zabýváme se šitím, praním, žehlením a renovací lidových krojů a panenek. Nabízíme ručně tkané oděvy, užitkové i dárkové předměty. V sortimentu naleznete i strojově vyšívané výrobky. Věnujeme se plisováním. Zhotovujeme křtící peřinky i roušky. Prodáváme krajky, stužky i knoflíky.

3Zdílna s.r.o.

Nabízíme výrobu výšivek s aplikací různých druhů materiálu pro zvýraznění výšivky. Vyšívání, ať už na hotové výrobky nebo na díly oděvů určené k dalšímu zpracování. Od roku 2007 se také věnujeme ozvučování a osvětlování kulturních akcí.

4Hampala Jan - výšivky

Vyrábíme výšivky na oděvy. Dále i ruční vyšívání, strojní vyšívání.

5Přibyl Luděk

Specializuji se ve strojním vyšívání, nášivkách, výšivkách, firemních logách. Vyšíváme na veškerý textil. Dodáváme i reklamní textil. Zhotovení vyšívacího programu zdarma. Akce kšiltovky 6panelové, broušená bavlna. Dále vyrábíme klasické pánské plátěné trenýrky ze 100% bavlny.

6Ondrůšková Gabriela, Ing. - Nejvysivka.cz

Strojní výšivky na textil, krojové vyšívání, křestní roušky, reklamní výšivky apod.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Výšivky, nášivky v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výšivky, nášivky najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Uherské Hradiště.