Výšivky, nášivky – Hodonín

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Faltus - sítotisk, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(974)
Kozojídky 181, Kozojídky Bezdlužná Ověřená

Naším hlavním oborem je polygrafická výroba se specializací na sítotisk. Specializujeme se na potisk textilu, tašek, porcelánu a skla, výrobu samolepek a také potisk papírových výrobků. Provozujeme internetový obchod a prodáváme dárkové a reklamní předměty.

2DG Tip, spol. s r.o. (pobočka Veselí nad Moravou)4 pobočky

Vláky 1578, Veselí nad Moravou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod s reklamními předměty se zaměřením na kalendáře a diáře. Nabízíme průmyslový potisk - tamponový tisk, sítotisk i rotační sítotisk. Firma DG Tip byla jako česká právnická osoba založena v roce 1991. Od počátku se specializovala na dodávky reklamního zboží a reklamní potisk,…

3Daskot-Kotková Dagmar1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kučovanská 1509, Vracov Bezdlužná

Jsme firma, která se zaměřuje na špičkovou kvalitu výšivky včetně zpracování a realizace na všechny textilní materiály.Na Vaše přání zajistíme i reklamní textil (trika, mikiny, ručníky, čepice ..), které jsou vhodné právě pro výšivku a její aplikaci. Vyšíváme i na Vámi dodaný textil nebo díl Vaší…

4ANGLASS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Sobůlky 300, Sobůlky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme ruční foukání skla a rotační i plochý sítotisk, průmyslový i malosériový potisk skla a plastů, tisk samolepek, logoprintů a sklářských obtisků, kompletní tisk reklamy včetně dodání reklamních předmětů, tampontisk, pískování a lepenou reklamu.

5Mgr.Solich Martin - reklamní předměty

S&F reklamní předměty a oděvy.Zabýváme se prodejem a potiskem reklamních předmětů a oděvů.Kompletní nabídka reklamních předmětů a potisků.

6Kučera Zdeněk - výšivky a nášivky

Nabízíme výšivky a nášivky strojovým vyšíváním.

7Michalík Erik

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
tř. Dukelských…, Hodonín Bezdlužná

Vyrábíme razítka, dřevěné hračky, stavebnice, reklamní polepy výloh a automobilů, gravírování laserem, sítotisk a prodej barevných samolepicích fólií.

8Minaříková Libuše

Provádíme strojové výšivky na různé materiály dle vlastních návrhů i myslivecké a rybářské motivy. Nabízíme křestní roušky a dárkové polštářky.

9Fukan Milan, Mgr.

Prodáváme reklamní předměty a oděvy s potiskem - trička, mikiny, fleece, víno, tužky a další.

10DesignStar Czech, s.r.o.

Propagace firmy, velkoformátový tisk a potisk triček.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Výšivky, nášivky v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výšivky, nášivky najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Hodonín.