Společenské oblečení, oděvy, šaty – Karviná

Chystáte se na ples, svatbu nebo jinou formální či slavnostní událost? Pak vám nesmí chybět společenské oblečení. Vyberte si takový outfit, který je v souladu s daným dress codem a vhodný pro danou událost. Prodejci společenských oděvů v lokalitě Karviná

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Magbag.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Na Nábřeží 231/6, Havířov-Město Bezdlužná

Magbag.cz, se sídlem Na Nábřeží 231/6, 736 01, Havířov-Město, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. H 1203, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Evropská společnost. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: - výroba, obchod a služby…

2AB móda

Frýdecká 477/1, Havířov-Bludovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

AB móda, se sídlem Frýdecká 477/1, 736 01, Havířov-Bludovice, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

3DRAPS s.r.o. (pobočka Karviná)10 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Mendelova 2873/5a, Karviná
Otevřeno do 17:00

Výroba, velkoobchodní, maloobchodní prodej a e-shop sportovního oblečení, oděvů pro volný čas, dámské, pánské i dětské oblečení, tílka, bolerka, šaty, sukně, bundy, vesty, kalhoty, kraťasy, halenky, trička a zimní oblečení.

5Durczoková Silvie- SD Styl

Zabývám se kusovou výrobou dámských společenských šatů.

6Schoupalová Renata- PARTYFASHION

Nabízíme společenské, plesové i koktejlové šaty nebo-li koktejlky.

8BALUMI, s.r.o. (pobočka Havířov)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dlouhá třída 860/1a , Havířov, Město
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem dámských oděvů i společenských šatů.


Společenské oblečení, oděvy, šaty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Společenské oblečení, oděvy, šaty v lokalitě Karviná – detailní popis

Co je společenské oblečení? Společenské oblečení je speciální typ oděvu, které se nosí při formálních nebo slavnostních událostech a akcích. Je navrženo tak, aby reflektovalo vážnost a význam dané příležitosti. Mezi typické společenské oblečení patří pro muže oblek, smoking nebo frak a pro ženy elegantní pouzdrové šaty, koktejlové šaty, plesové šaty nebo dlouhé večerní šaty.

Význam společenského oblečení

Společenské oblečení nám umožňuje vyjádřit respekt k dané události, jejímu hostiteli a k ostatním účastníkům akce. Je to také způsob, jak se začlenit do určitého společenského prostředí a dodat si sebevědomí. Výběr vhodného společenského oblečení signalizuje náš vkus, styl a cit pro detaily.

Základní pravidla pro společenské oblečení

  • Dress code – dodržování dress codu je základním pravidlem společenského odívání. Různé akce mohou vyžadovat různé úrovně formality. Typické dress code kategorie zahrnují black tie, white tie, cocktail, business formal a casual.
  • Střih – správný střih je klíčem k elegantnímu společenskému oblečení. Důkladné míry a kvalitní provedení jsou nezbytné pro vytvoření dokonalého dojmu.
  • Barvy a látky – barvy hrají roli v tom, jak budeme vnímáni. Na formální akce jsou oblíbené tmavší barvy, jako černá, temně modrá nebo tmavě šedá. Látky by měly být kvalitní a dobře padnoucí.
  • Doplňky – doplňky, jako jsou kravaty, motýlci, šperky a kabelky, jsou nedílnou součástí společenského oblečení. Důležité je nezapomínat na jejich harmonii s celkovým outfitem.
  • Vhodnost pro konkrétní akci – vždy zvažte, zda je váš outfit vhodný pro konkrétní akci. Co může být vhodné na večírku, nemusí být vhodné na slavnostní recepci.