Společenské oblečení, oděvy, šaty – Bruntál

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1LIPTEX TRADING s.r.o.

Liptaň 300, Liptaň
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Jsme českým výrobce pánského společenského oblečení, uniforem a stejnokrojů.

2JUMBOHAND s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Textilní 1090/7, Krnov - Pod Cvilínem

Nabízíme kvalitní značkové oděvy v největším on-line second handu v České Republice. Každý týden nabízíme nové zboží. Vyhledávat oblečení můžete dle podle druhů, velikostí, značek, cen a novinek.

3Zajícová Kateřina- ModaNET - Online second hand

2.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Revoluční 891/50, Krnov, Pod… Bezdlužná

Provozuji dětský second hand nabízející oblečení dovezené přímo z Anglie. Internetový outlet, který funguje jako pánský i dámský second hand nabízí výběr oblečení různých značek a výrobců.

4Moda de TEGL

Moda de TEGL, se sídlem Hlavní náměstí 106/27, 794 01, Krnov-Pod Bezručovým vrchem, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

5ABESO KRNOV, s.r.o.

ABESO KRNOV, s.r.o., se sídlem Revoluční 1158/62, 794 01, Krnov-Pod Bezručovým vrchem, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 23091, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je…

6Kostrhoun Jiří

Železná 1, Vrbno pod Pradědem
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Internetový prodej outletového oblečení, kabelů a příslušenství, zahradního nářadí a hraček. Nabídka chovatelských potřeb, počítačů, také bloky, tiskopisy, samolepicí bločky, pauzovací papír, obalový materiál, školní potřeby, elektroniku a drogistické zboží.

7HEDVA BROKÁT, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Opavská 463/23, Rýmařov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodáváme oblečení, módní doplňky, bytový textil, látky, plachty a dárkové předměty. Nabízíme košile, kravaty, motýlky, šle, šály, manžetové knoflíčky, spony, vesty, doplňky do tanečních, svatební kolekce, myslivecké a dětské výrobky.

8Kotlářová Gabriela

Zátor 253, Zátor
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Zabýváme se internetovým prodejem nového či použitého dámského, pánského i dětského oblečení. Dále nabízíme potravinové doplňky a hračky.


Společenské oblečení, oděvy, šaty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Společenské oblečení, oděvy, šaty v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Společenské oblečení, oděvy, šaty najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Bruntál.