Společenské oblečení, oděvy, šaty – Morava

Chystáte se na ples, svatbu nebo jinou formální či slavnostní událost? Pak vám nesmí chybět společenské oblečení. Vyberte si takový outfit, který je v souladu s daným dress codem a vhodný pro danou událost. Prodejci společenských oděvů v lokalitě Morava

1–10 firem z 295 nalezených Filtry

1SVATEBNÍ SALON SEN s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Komenského 27/6 , Zábřeh
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Svatební salon Sen vznikl v roce 2010. Zabývá se půjčováním a prodejem šatů a doplňků. Vybírat si můžete ze sortimentu šatů svatebních, společenských, šatů do tanečních a společenských toalet v různých velikostech. Nabízíme také šaty pro družičky a chlapecké obleky. Vybírat můžete z velkého…

2Tradice Slovácka, o.p.s.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Blatnička 98, Blatnička
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se zakázkovou výrobou lidových krojů a krojových součástí tradičním způsobem. Kromě šití krojů a krojových součástí dále nabízíme údržbu, praní a čištění krojů. Mezi naše další služby patří opravy a renovace krojů. Specializujeme se na ruční i strojové vyšívání.

3Mgr. Bc. Jaroslava Víchová

2.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Olomoucká 15, Opava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Prodáváme dámskou konfekci pro všední a slavnostní příležitosti, šaty, kostýmy, halenky, sukně, společenskou módu, elegantní zimní a podzimní kabáty, jarníí pláště a bundy. Sortiment zahrnuje tuzemské i zahraniční výrobce.

4SILK STUDIO.cz s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jana Sigmunda 87, Lutín Bezdlužná

Vyrábíme kravaty, motýlky, šály a šátky - reklamní i společenské. Nabízíme k dodání reklamní předměty - odznaky, medaile, kravatové spony, pera, sady, těžítka, lanyard, vlaječky. Reklamní předměty lze opatřit logem technologiemi potisk, laser.

5OC FUTURUM - obchodní centrum Brno

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Vídeňská 100, Brno-Dolní Heršpice

Obchodní centrum. Široká nabídka zboží a služeb po celý rok. Oděvní značky a šperky, vybavení pro sport, volný čas, hračky, dárkové předměty, prodejny audiovizuální techniky a PC, nábytek, mobilní operátoři. Kadeřnictví, kosmetika, parfumerie, solární studio, manikúra, modelace umělých nehtů.…

6RAVANNI, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kulkova 4001/4, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vyrábíme dámské, dětské a pánské oblečení pod značkou Haillo. Jsme český výrobce s 20-ti letou tradicí na trhu. E-shop Haillo nabízí kvalitní módu pro všechny generace za příznivé ceny! Nakoupit můžete i osobně v prostorách firmy v Brně.

7Svatební salon a půjčovna svatebních šatů Oriela

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého třída 781…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 10:00

Svatební salón nabízející služby svatební agentury. Zapůjčíme svatební šaty, společenské šaty, šaty pro družičky, korzety a další svatební doplňky i dekorace. Zajišťujeme svatební oznámení, svatební kytice, ozdoby na auta, catering, dorty, hudební produkci, fotografa. Poradenství na svatební líčení…

8ADOSA a.s.- Actisport4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(142)
Brechtova 27/7, Brno-Lesná Bezdlužná

Specializovaná prodejna pro lyže, lyžáky, snowboardy a veškeré vybavení. Součástí je půjčovna, ski servis a bazar. Zastupujeme značky Atomic, Blizzard, Elan, Fischer, Salomon, Dalbello, Lange, Nordica, Colmar, Rossignol a Völkl.

9Edita Jelínková

Nabízím zakázkové šití oděvů na běžné nošení a těhotenských oděvů či módních i bytových doplňků. Dále nabízíme po dohodě i expresní šití.

10Köhler Richard - Krejčovství

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tučkova 917/24a, Brno-Veveří

Nabídka zakázkového krejčovství a oprav oděvů. Sběrné místo čistírny i prádelny.


Společenské oblečení, oděvy, šaty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Společenské oblečení, oděvy, šaty v lokalitě Morava – detailní popis

Co je společenské oblečení? Společenské oblečení je speciální typ oděvu, které se nosí při formálních nebo slavnostních událostech a akcích. Je navrženo tak, aby reflektovalo vážnost a význam dané příležitosti. Mezi typické společenské oblečení patří pro muže oblek, smoking nebo frak a pro ženy elegantní pouzdrové šaty, koktejlové šaty, plesové šaty nebo dlouhé večerní šaty.

Význam společenského oblečení

Společenské oblečení nám umožňuje vyjádřit respekt k dané události, jejímu hostiteli a k ostatním účastníkům akce. Je to také způsob, jak se začlenit do určitého společenského prostředí a dodat si sebevědomí. Výběr vhodného společenského oblečení signalizuje náš vkus, styl a cit pro detaily.

Základní pravidla pro společenské oblečení

  • Dress code – dodržování dress codu je základním pravidlem společenského odívání. Různé akce mohou vyžadovat různé úrovně formality. Typické dress code kategorie zahrnují black tie, white tie, cocktail, business formal a casual.
  • Střih – správný střih je klíčem k elegantnímu společenskému oblečení. Důkladné míry a kvalitní provedení jsou nezbytné pro vytvoření dokonalého dojmu.
  • Barvy a látky – barvy hrají roli v tom, jak budeme vnímáni. Na formální akce jsou oblíbené tmavší barvy, jako černá, temně modrá nebo tmavě šedá. Látky by měly být kvalitní a dobře padnoucí.
  • Doplňky – doplňky, jako jsou kravaty, motýlci, šperky a kabelky, jsou nedílnou součástí společenského oblečení. Důležité je nezapomínat na jejich harmonii s celkovým outfitem.
  • Vhodnost pro konkrétní akci – vždy zvažte, zda je váš outfit vhodný pro konkrétní akci. Co může být vhodné na večírku, nemusí být vhodné na slavnostní recepci.