Kožené oblečení a kožená galanterie – Uherské Hradiště

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Prabos plus a.s.1 pobočka

V naší firmy se zabýváme výrobou a prodejem pracovní, sportovní i speciální kožené obuvi a příslušenství. Nabízíme obuv pro hasiče, policisty, záchranáře či armádu. Prodáváme ošetřovací prostředky, ponožky, hydrofobní krémy, impregnační spreje a náhradní šněrovadla i stélky.

2Zábranová Eva

V naší firmě nabízíme zakázkové šití i opravy kožichů a kožešinových výrobků.

3Marčík Bronislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vinohradská 287, Uherské Hradiště,…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme vybavení pro motorkáře. V našem sortimentu naleznete bundy, kalhoty, kombinézy, rukavice, boty, přilby, oblečení pro volný čas, kukly a jiné doplňky. Dále nabízíme moto příslušenství, dresy, chrániče, nepromokavé oděvy a dárkové poukazy.

4Kožešnictví Vacula

Kožešnictví přímo v centru Uherského Brodu. Najdete nás přímo na Masarykově náměstí. V naší nabídce naleznete koženou galanterii, kožichy, kožené bundy dámské i pánské. Kabelky, peněženky, opasy, batohy a další sortiment.

5ZAXI - ručně vyráběné opasky z kůže

ZAXI - ručně vyráběné opasky z kůže, se sídlem Sadová 1029, 686 05, Uherské Hradiště-Mařatice, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

6Mikel František - Kožená galanterie2 pobočky

Kožená galanterie. Provozujeme specializovaný obchod.

7Kasper Zdeněk

Naším oborem je výroba diplomatek, studentských tašek, spisovek a nákupních tašek. Nabídka obalů na rybářské pruty i zbraně a kožené galanterie na zakázku.


Kožené oblečení a kožená galanterie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Kožené oblečení a kožená galanterie v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kožené oblečení a kožená galanterie najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Uherské Hradiště.