Kožené oblečení a kožená galanterie – Morava

1–10 firem z 199 nalezených Filtry

1GRANDE s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Cézavy 627, BLUČINA
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme autodoprava s dlouholetou tradicí působící na trhu více než 23 let. Hlavní náplní naší činnosti je vnitrostátní, mezinárodní a chladírenská doprava: pick-up, dodávková, nákladní, osobní a autobusová autodoprava, dále také, půjčovna a prodej obytných vozů a karavanů, auto-pneu servis, čištění…

2Krejčíková Kateřina, Bc. - Krejčovství

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Obilní trh 308/2, Brno-Veveří
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozuji dámské i pánské zakázkové krejčovství. Nabízím opravy všech oděvů, šití společenských šatů, tanečních kostýmů a kožených oděvů.

3Machala Vítězslav, Ing. - Triton

Vyrábíme koženou galanterii - aktovky, organizéry, diáře, vizitkáře, etue, desky, pořadače, pouzdra, konferenční desky, diplomatky, peněženky, reklamní předměty.

4Galex32 poboček

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U dálnice 777, Brno- Modřice

Prodáváme obuv a kožené zboží.

5Mertová Lenka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Drásov 325, Drásov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme obuv, punčochové zboží a koženou galanterii. Máme širokou nabídku obuvi a punčoch pro každého.

6Old West Shop

4.9
★★★★★
★★★★★
(23)
U kapličky 260/27, Rousínov

Nabízíme westernové oblečení, westernové boty, westernové košile a westernové potřeby pro koně. Dále nabízíme kovové krmelce, ohrady či jezdecké potřeby. Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů. Nabízíme také chovatelské potřeby.

7Výletová Jana- JD Woman

5.0
★★★★★
★★★★★
(59)
Štefánikova 826/9, Hodonín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Dámské oblečení a doplňky.

8Rajsiglová Irena

Prodej kožešin a kožešinového oblečení. Zabýváme se opravami a úpravami veškerých kůží a kožešin. Šijeme slovácké kožíšky na kroje.

9FURIES s.r.o.

Vojtova 541/12, Brno
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou různých druhů výrobků z kůže , koženek a textilu. Kožená galanterie: Pro prezentační, reklamní a vlastní účely společnostem počínaje od aktovek, prezentačních desek , spisovek na zipové uzavírání , etují , VIP dárkových sad, obalů, vizitkářů, klíčenek, přívěšků, podložek,…

10PSÍ MOTOODĚVY s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 531/61, Brno

Prodej dámského i pánského motooblečení a doplňků. Nabídka handsfree, kamer, zavazadel, přileb, bot, ponožek a podkolenek, funkčního prádla, šátků, chráničů a ledvinových pásů. Dále jsou v nabídce rukavice, lékárničky, oleje, kosmetika na motocykly, pneumatiky, stany a motorkářské brýle.


Kožené oblečení a kožená galanterie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kožené oblečení a kožená galanterie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kožené oblečení a kožená galanterie najdete 199 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 179 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 60 firem v regionu Morava.