Železniční stavby, tratě, výstavba železnic – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1KOLEJCONSULT & servis, spol. s r.o.

Křenová 131/35, Brno-Trnitá Bezdlužná Ověřená

V rámci širokého spektra činností se společnost KOLEJCONSULT & servis, spol. s r.o. podílí na investičních akcích nejen v České republice, ale i v zahraničí (např. Slovensko, Bulharsko, Chorvatsko, Maďarsko, Černá Hora atd.). Z velké části se jedná o investiční akce mezinárodního charakteru,…

2SUDOP BRNO, spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Kounicova 688/26, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme projektování staveb dopravních, inženýrských, bytových a občanských. Projektování železniční a silniční dopravy, městské a příměstské dopravy, v elektrotechnice, energetice, telekomunikacích, sdělovací a zabezpečovací techniky, ekonomice a dalších oborech.

3SEŽEV-REKO, a.s. (pobočka Brno-Maloměřice)2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(11)
Jarní 898/50, Brno-Maloměřice Bezdlužná

Za 20 let existence prokázala společnost SEŽEV-REKO, a.s. stabilní pozici na trhu práce a zajistila si perspektivu růstu výkonu. Po založení společnosti nastala každodenní mravenčí práce na budování společnosti, zajišťování zakázek a v neposlední řadě pracovníků, kteří by je úspěšně realizovali.…

4BTK spol. s r.o.

Prodej i distribuce železničního materiálu, pražců a kolejnic.

5TOMI - REMONT a.s.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Přemyslovka 2514/4, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavíme a rekonstruujeme železniční tratě a vlečky.

6MORAVIA CONSULT Olomouc a.s.2 pobočky

Projektování inženýrských, pozemních a dopravních staveb. Jsme společnost specializující se zejména na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury. Zajistíme zpracování ekonomických a technických studií, statické výpočty, geodetické služby, vedení realizace staveb, inženýrskou činnost.

7REGENA, spol. s r.o.

Provádíme kovářské a zámečnické práce - nabízíme svařování kolejnic a jejich prodej. Provádíme drobnější opravy na železnici.

8Stavební firma CARDA-MÜLLER s.r.o.

Zaobíráme se dopravním a železničním stavitelstvím. Dále zajišťujeme zemní práce a výkopy pro inženýrské sítě. Provádí komplexní činnosti související s rekonstrukcemi, opravami a údržbou železničního svršku a spodku, rekonstrukce a opravy mostů a propustků, chemické hubení plevele postřikem, opravy…

9Českomoravská železniční opravna, s. r. o.

Kojetínská 358, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme opravy kolejových vozidel, nákladních vozů, brzdových systémů kolejových vozidel. Dále provádíme technické prohlídky a zkoušky UTZ-E a UTZ-VZ včetně dodání protokolů na základě pověření ministerstva dopravy č. j. 18/2012-130-SPR/4, projekční práce v rámci oprav a rekonstrukcí lokomotiv.

10Machyl, s.r.o.

Firma Machyl, s.r.o. nabízí služby v oblasti výstavby dálnic a komunikací, kanalizací či železničních koridorů, demolicí, výkopů pro inženýrské sítě, likvidace objektů, zemní výkopové práce aj.


Firmy v dalších lokalitách


Železniční stavby, tratě, výstavba železnic v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Železniční stavby, tratě, výstavba železnic najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.