Železniční stavby, tratě, výstavba železnic – Morava

1–10 firem z 348 nalezených Filtry

1KOLEJCONSULT & servis, spol. s r.o.

Křenová 131/35, Brno-Trnitá Bezdlužná Ověřená

V rámci širokého spektra činností se společnost KOLEJCONSULT & servis, spol. s r.o. podílí na investičních akcích nejen v České republice, ale i v zahraničí (např. Slovensko, Bulharsko, Chorvatsko, Maďarsko, Černá Hora atd.). Z velké části se jedná o investiční akce mezinárodního charakteru,…

2SUDOP BRNO, spol. s r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Kounicova 688/26, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme projektování staveb dopravních, inženýrských, bytových a občanských. Projektování železniční a silniční dopravy, městské a příměstské dopravy, v elektrotechnice, energetice, telekomunikacích, sdělovací a zabezpečovací techniky, ekonomice a dalších oborech.

3SEŽEV-REKO, a.s. (pobočka Brno-Maloměřice)2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Jarní 898/50, Brno-Maloměřice Bezdlužná

Za 20 let existence prokázala společnost SEŽEV-REKO, a.s. stabilní pozici na trhu práce a zajistila si perspektivu růstu výkonu. Po založení společnosti nastala každodenní mravenčí práce na budování společnosti, zajišťování zakázek a v neposlední řadě pracovníků, kteří by je úspěšně realizovali.…

4BTK spol. s r.o.

Prodej i distribuce železničního materiálu, pražců a kolejnic.

5TOMI - REMONT a.s.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Přemyslovka 2514/4, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Stavíme a rekonstruujeme železniční tratě a vlečky.

6Ecological Consulting a.s.1 pobočka

ECOLOGICAL CONSULTING a.s. je nezávislá poradenská a expertní firma působící v oblasti ochrany a tvorby životního prostředí, bezpečnosti práce a vzdělávání.

7MORAVIA CONSULT Olomouc a.s.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Legionářská 1085/8, Olomouc Bezdlužná

Projektování inženýrských, pozemních a dopravních staveb. Jsme společnost specializující se zejména na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury. Zajistíme zpracování ekonomických a technických studií, statické výpočty, geodetické služby, vedení realizace staveb, inženýrskou činnost.

8REGENA, spol. s r.o.

Provádíme kovářské a zámečnické práce - nabízíme svařování kolejnic a jejich prodej. Provádíme drobnější opravy na železnici.

9Stavební firma CARDA-MÜLLER s.r.o.

Zaobíráme se dopravním a železničním stavitelstvím. Dále zajišťujeme zemní práce a výkopy pro inženýrské sítě. Provádí komplexní činnosti související s rekonstrukcemi, opravami a údržbou železničního svršku a spodku, rekonstrukce a opravy mostů a propustků, chemické hubení plevele postřikem, opravy…

10Českomoravská železniční opravna, s. r. o.

Kojetínská 358, Přerov
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Provádíme opravy kolejových vozidel, nákladních vozů, brzdových systémů kolejových vozidel. Dále provádíme technické prohlídky a zkoušky UTZ-E a UTZ-VZ včetně dodání protokolů na základě pověření ministerstva dopravy č. j. 18/2012-130-SPR/4, projekční práce v rámci oprav a rekonstrukcí lokomotiv.


Železniční stavby, tratě, výstavba železnic – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Železniční stavby, tratě, výstavba železnic v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Železniční stavby, tratě, výstavba železnic najdete 348 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 313 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 104 firem v regionu Morava.