Řezání betonových vozovek – Morava

Řezání betonových vozovek se provádí speciálními řezači, díky kterým je vozovka zůstavající na svém místě nenarušena. Využívá se k oddělení částí vozovek, vytvoření dilatačních spár a komůrek. Firmy provádějící řezání vozovek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 50 nalezených Filtry

1OPS Olomoucké pozemní stavby s.r.o.1 pobočka

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 443/2, Olomouc-Chválkovice Bezdlužná Ověřená

Jsme stavební firma s více než 16letými zkušenostmi v oboru. Naší specializací jsou realizace pozemních staveb, zejména průmyslová výstavba, výstavba bytových a rodinných domů a výstavba ČOV. Provádíme i rekonstrukce. Mezi naše další služby patří jádrové vrtání, řezání betonů, zemní práce…

2K + K služby s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Lipovská 119/26, Jeseník Bezdlužná

Provádíme zahradnické práce. Zajišťujeme návrhy a posudky stavu stromů, inventarizaci zeleně a instalace statického zajištění koruny ve městech i obcích. Pozemní a inženýrské stavby, výstavba rodinných domů a komerčních objektů, rekonstrukce, zemní a výkopové práce, řezání betonu, výstavba dětských…

3REKMA, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mendlova 3298/11, Břeclav Bezdlužná

Nabízíme opravy a údržbu dilatačních spár a povrchů komunikací frézováním i plombováním trhlin. Specializujeme se na vysprávky lokálních poruch, síťových rozpadů, okolí kanalizací, odvodňovacích žlabů či kolejových tratí. Zabýváme se kotvením CB desek, resonančním drcením i demoličními pracemi.

4EKOLSAN.CZ, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Hraničky 301/5, Brno-Bohunice Bezdlužná

Sanace a likvidace azbestu je naší hlavní specializací. Dále nabízíme sanační práce, demolice, zemní práce, odebírání vzorků odpadů, likvidace odpadů včetně nebezpečných, úklidové služby, základy i základové desky, činnost koordinátora BOZP.

5Ferona, a.s. (centrála Brno)10 poboček

2.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Vídeňská 291/89, Brno Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej hutního materiálu. Stříhání a pálení plechů, ohýbání betonářské oceli a sítí do betonu a řezání ušlechtilé oceli.

6CONSULTEST s.r.o.4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Veveří 331/95, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme služeby akreditované zkušební laboratoře stavebních hmot a to včetně poradenství a děláme zkoušky zemin a stabilizace a kameniv a asfaltů a také asfaltových směsí.

7BIGUMA BOHEMIA, s.r.o.

Bratislavská 2808, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2001 a zabývá se obchodní činností v oblasti silničního stavitelství. Během své existence rozšířila své obchodní aktivity a úspěšně působí po celé republice. Společnost nabízí široké portfolio vysoce kvalitních materiálů německé…

8DIAREX s.r.o.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Padělky 302/10, Velké Pavlovice Bezdlužná

Provádíme řezání a vrtání železobetonových konstrukcí diamantovou technikou. Dále se zaměřujeme na stavební činnost. Provozujeme půjčovnu nářadí. Kontakt a adresu najdete na našich internetových stránkách. Obraťte se na nás!

9Blatrysk, s.r.o.

Nabídka údržby dopravních komunikací. Příprava podkladů pro aplikaci všech typů podlah.

10MOYSES s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Dvorská 22/1 , Blansko Bezdlužná

Hlavním předmětem činnosti je realizace inženýrských sítí, výstavba komunikací a výstavba sportovních areálů a související činnosti. Dále provádíme veškeré zemní práce, zednické, obkladačské a demoliční práce.


Řezání betonových vozovek – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Řezání betonových vozovek v lokalitě Morava – detailní popis

Řezání betonových povrchů se provádí nejčastěji velkými americkými řezači spár s hydrostatickým pojezdem. Drobné dořezy se provádí lehkým řezačem, nejčastěji české nebo německé výroby. Řezač spár, někdy označován i jako řezačka spár, spárová řezačka nebo spárová pila, se používá nejen k řezání betonových vozovek, ale i asfaltových vozovek. Tento stroj může mít spalovací nebo elektrický motor a může být s ručním nebo motorickým posunem. Osazen je diamantovým řezným kotoučem, který umožňuje velmi přesné řezy povrchů bez otřesů. 

K čemu slouží řezání vozovek? 

  • K oddělení stávající části vozovky od části, která bude odstraněna – oddělení probíhá tak, aby nebyla narušena ta část vozovky, která zůstává. Používají se k tomu řezače spár s diamantovými kotouči.
  • K vytvoření dilatačních spár (praskání betonu) – jedná se o mezery, které předcházejí prostorovým změnách způsobených teplotou nebo vnějšími silami. 
  • K vytvoření komůrky a následnému zalití asfaltovou hmotou – řezání se zde využívá k sanaci trhlin a prasklin. Vytvoří se komůrky, které se následně zalijí asfaltovou hmotou. Tento způsob chrání ošetřené trhliny před nepříznivými vlivy i před jejich obnovováním.