Řezání betonových vozovek – Morava

Řezání betonových vozovek se provádí speciálními řezači, díky kterým je vozovka zůstavající na svém místě nenarušena. Využívá se k oddělení částí vozovek, vytvoření dilatačních spár a komůrek. Firmy provádějící řezání vozovek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1REKMA, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mendlova 3298/11, Břeclav Bezdlužná

Nabízíme opravy a údržbu dilatačních spár a povrchů komunikací frézováním i plombováním trhlin. Specializujeme se na vysprávky lokálních poruch, síťových rozpadů, okolí kanalizací, odvodňovacích žlabů či kolejových tratí. Zabýváme se kotvením CB desek, resonančním drcením i demoličními pracemi.

2EKOLSAN.CZ, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Hraničky 301/5, Brno-Bohunice Bezdlužná

Sanace a likvidace azbestu je naší hlavní specializací. Dále nabízíme sanační práce, demolice, zemní práce, odebírání vzorků odpadů, likvidace odpadů včetně nebezpečných, úklidové služby, základy i základové desky, činnost koordinátora BOZP.

3Ferona, a.s. (centrála Brno)10 poboček

2.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Vídeňská 291/89, Brno Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej hutního materiálu. Stříhání a pálení plechů, ohýbání betonářské oceli a sítí do betonu a řezání ušlechtilé oceli.

4CONSULTEST s.r.o.4 pobočky

Nabízíme služeby akreditované zkušební laboratoře stavebních hmot a to včetně poradenství a děláme zkoušky zemin a stabilizace a kameniv a asfaltů a také asfaltových směsí.

5BIGUMA BOHEMIA, s.r.o.

Bratislavská 2808, Břeclav
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2001 a zabývá se obchodní činností v oblasti silničního stavitelství. Během své existence rozšířila své obchodní aktivity a úspěšně působí po celé republice. Společnost nabízí široké portfolio vysoce kvalitních materiálů německé…

6DIAREX s.r.o.2 pobočky

Provádíme řezání a vrtání železobetonových konstrukcí diamantovou technikou. Dále se zaměřujeme na stavební činnost. Provozujeme půjčovnu nářadí. Kontakt a adresu najdete na našich internetových stránkách. Obraťte se na nás!

7Blatrysk, s.r.o.

Nabídka údržby dopravních komunikací. Příprava podkladů pro aplikaci všech typů podlah.

8MOYSES s.r.o.

Hlavním předmětem činnosti je realizace inženýrských sítí, výstavba komunikací a výstavba sportovních areálů a související činnosti. Dále provádíme veškeré zemní práce, zednické, obkladačské a demoliční práce.

9Gottvald Petr, Ing.

Tyršova 656, Vyškov Bezdlužná

Provádíme veškeré stavební, zednické či obkladačské práce, strojní omítky, rekonstrukce fasád, projekce a řezání panelů i železobetonových konstrukcí. Specializuji se také na statiku staveb.

10BBG-BENDA, s.r.o.

Vrtáme a řežeme konstrukce z železobetonu diamantovými nástroji. Provozujeme půjčovnu nářadí Hilti. Vrtání prostupů pro všechny druhy rozvodů, vrtání betonu, železobetonu, cihel.


Řezání betonových vozovek – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Řezání betonových vozovek v lokalitě Morava – detailní popis

Řezání betonových povrchů se provádí nejčastěji velkými americkými řezači spár s hydrostatickým pojezdem. Drobné dořezy se provádí lehkým řezačem, nejčastěji české nebo německé výroby. Řezač spár, někdy označován i jako řezačka spár, spárová řezačka nebo spárová pila, se používá nejen k řezání betonových vozovek, ale i asfaltových vozovek. Tento stroj může mít spalovací nebo elektrický motor a může být s ručním nebo motorickým posunem. Osazen je diamantovým řezným kotoučem, který umožňuje velmi přesné řezy povrchů bez otřesů. 

K čemu slouží řezání vozovek? 

  • K oddělení stávající části vozovky od části, která bude odstraněna – oddělení probíhá tak, aby nebyla narušena ta část vozovky, která zůstává. Používají se k tomu řezače spár s diamantovými kotouči.
  • K vytvoření dilatačních spár (praskání betonu) – jedná se o mezery, které předcházejí prostorovým změnách způsobených teplotou nebo vnějšími silami. 
  • K vytvoření komůrky a následnému zalití asfaltovou hmotou – řezání se zde využívá k sanaci trhlin a prasklin. Vytvoří se komůrky, které se následně zalijí asfaltovou hmotou. Tento způsob chrání ošetřené trhliny před nepříznivými vlivy i před jejich obnovováním.