Řezání betonových vozovek – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1REKMA, spol. s r.o.1 pobočka

Nabízíme opravy a údržbu dilatačních spár a povrchů komunikací frézováním i plombováním trhlin. Specializujeme se na vysprávky lokálních poruch, síťových rozpadů, okolí kanalizací, odvodňovacích žlabů či kolejových tratí. Zabýváme se kotvením CB desek, resonančním drcením i demoličními pracemi.

2CONSULTEST s.r.o.4 pobočky

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Veveří 331/95, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme služeby akreditované zkušební laboratoře stavebních hmot a to včetně poradenství a děláme zkoušky zemin a stabilizace a kameniv a asfaltů a také asfaltových směsí.

3BIGUMA BOHEMIA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bratislavská 2808, Břeclav
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2001 a zabývá se obchodní činností v oblasti silničního stavitelství. Během své existence rozšířila své obchodní aktivity a úspěšně působí po celé republice. Společnost nabízí široké portfolio vysoce kvalitních materiálů německé…

4DIAREX s.r.o.2 pobočky

Provádíme řezání a vrtání železobetonových konstrukcí diamantovou technikou. Dále se zaměřujeme na stavební činnost. Provozujeme půjčovnu nářadí. Kontakt a adresu najdete na našich internetových stránkách. Obraťte se na nás!

5BBG-BENDA, s.r.o.

Vrtáme a řežeme konstrukce z železobetonu diamantovými nástroji. Provozujeme půjčovnu nářadí Hilti. Vrtání prostupů pro všechny druhy rozvodů, vrtání betonu, železobetonu, cihel.

6VALBAU, s.r.o.

Náves 73, Zlín Bezdlužná

Bednění stěnové, stropní, vodo - topo, rekonstrukce rodinných domů, řezání, vrtání betonu.

7VRTASPOL s.r.o.

Partutovice 105, Hranice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Vrtaspol s.r.o. se zabývá hlavně jádrovým vrtáním betonu, železobetonu a řezáním diamantem. Dále nabízí důlní, razící a vrtací práce, řezání betonu a železobetonu, obrábění, zámečnické práce, výroba vrat, bran, oplocení, mříží, kamenické práce s cihlami a kamenickým zdivem, kotvení říms a montáž…

8Ing. Josef Kolář - PRINS2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Havlíčkova 1289/24, Přerov
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Naše firma se specilizuje na sanace zdiva na celém území České a Slovenské republiky. Nabízíme izolování a také sanování podmáčených zdí. Provádíme průzkumy vlhkosti, elektroosmotickými procesy, vysoušení zdiva. Řežeme konstrukce z betonu.

9Miroslav Raška-vodovody a kanalizace s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Korunce 386/34, Ostrava
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti řezání vozovek a betonových ploch či montáží a oprav vodovodů a kanalizací.

10Šlosar Lubomír, Ing. - TUFÍR

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Na Drahách 881, Kunovice Bezdlužná

Doprava a mechanizace. Půjčovna nářadí, stavebních a zahradních strojů. Pozemní stavby, občanská a průmyslová výstavba, rodinné domy na klíč. Výstavba vodovodů, kanálů, kanalizací, rybníků, sanace skládek a ploch. Dopravní stavby: Výstavba komunikací, frézování vozovek.


Řezání betonových vozovek – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Řezání betonových vozovek v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Řezání betonových vozovek najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.