Trampolíny – Morava

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

18D o.s.1 pobočka

Rybkova 948/23, Brno Bezdlužná

Vyrábíme zařízení pro dětská hřiště.

2DIMIX s.r.o.2 pobočky

Sušilova 36/10, Vyškov-Město
Dnes už má zavřeno

Provozujeme dovoz hraček a stavebnic a magnetické hry a trampolíny a náš internetový obchod prodává elektrická vozítka a dřevěné hračky a Lego i puzzle a pro kluky nabízíme auta a motorky a autodráhy a nářadí a pro děvčata panenky Barbie a miminka Chou Chou a Baby.

3H sport spol. s r.o.

Nabídka sportovních potřeby, vybavení pro fitness, cyklistiku či bojové sporty. Posilovací stroje, činky, rotopedy, běžecké pásy, crossové trenažery, steppery, trampolíny, kotouče, tejpy, osobní váhy Tanita, měřič.

4Pospíšilová Jana - Brazilské houpací sítě

Pekařská 870, Kunovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej houpacích sítí či závěsných křesel a šátků na nošení dětí. Dále prodej upevňovacích prvků, stojanů na křesla včetně sedacích pytlů a dětských křesel. Poskytujeme internetový prodej houpacích sítí.

5Ing. Sedláček Miloš - Sedco.cz

3.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Průmyslová 3143/5, Prostějov Bezdlužná

Velkoobchod sportovních potřeb nabízí míče MIKASA a GALA, stolní tenis DHS, JOOLA, STIGA, potřeby pro tenis, quash HEAD, WISH. Vedeme rotopedy a eliptikaly, potřeby fitness, trampolíny, floorball, hokej, sáně, lyže, lyžařské doplňky BLIZZARD, brusle BOTAS, in-line, skateboardy, čluny a bazeny INTEX.

6GLORIA IMPORT CZ s.r.o.1 pobočka

Dodáváme kvalitní, bezpečné a levné trampolíny. Dále i nabízíme dětská hopsadla, skluzavky, nafukovací a skákací profi hrady.

7SEVEN SPORT s.r.o.- inSPORTline.cz1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(137)
Dělnická 957, Vítkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme online obchod s fitness vybavením posiloven značky inSPORTline. Dále v naší nabídce najdete rotopedy, elipticaly, cyklotrenažéry, běžecké pásy, posilovací veže a lavice, činky, trampolíny a další fitness pomůcky.

8RCTrading, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(424)
Studentská 622/17, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost prodává trampolíny a příslušenství, elektrické autíčka, tříkolky, motorky, zahradní nábytek, nadzemní bazény, zahradní houpačky. K dalším činnostem paří mezinárodní obchod se zemědělskými komoditami a prodej ovoce a zeleniny.

9FREETIME PROJECT s.r.o.- Adrenalin park Jeseníky4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(274)
Polská 9 , Česká Ves Bezdlužná

Provozujeme adrenalinový park s možností jízdy na koni, paintballu a lukostřelby. Dále nabízíme k využití horolezecké stěny, bungee trampolíny, lanové centrum, obří houpačky, dětských terénních čtyřkolek, půjčovny kol a kánoí.

10TUDOR, spol. s r.o.- PENZION ATHÉNA

3.3
★★★★★
★★★★★
(133)
Velenov 186, Boskovice Bezdlužná

Penzion se nachází na Drahanské vrchovině, 8 km východně od Boskovic uprostřed lesů. Místo je vhodné pro letní i zimní turistiku. V okolí je možné navštívit např. propast Macochu, Punkevní jeskyni, v Boskovicích zámek, zříceninu hradu, Muzeum historické zemědělské techniky, Westernové městečko (od…


Trampolíny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Trampolíny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Trampolíny najdete 54 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 49 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Morava.