Výsadba ovocných, okrasných stromů, dřevin – Morava

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1ZAHRADNICTVÍ HAVLINA - Ing. Petr HAVLINA

4.2
★★★★★
★★★★★
(55)
Radvanická 921/22, Ostrava-Michálkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej květin i ovocných a okrasných stromů a keřů. Svatební a smuteční servis, gratulační a suché vazby. Osivo, cibuloviny, zeleninové sadby, substráty, rašelina, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, svíčky, květináče i víno.

2AGROGEN, spol. s r.o.3 pobočky

Obchodní společnost AGROGEN, spol. s r.o. je výrobně obchodní organizací jejíž hlavní činností je šlechtění a udržování odrůd polních plodin, hlavně pícnin a léčivých rostlin. S touto činností je spojena výroba osiva výchozího stupně a pro potřeby zemědělské praxe i výroba osiva nižších stupňů,…

3Nekolný Václav -ZAHRADNICTVÍ U MAŠKŮ

4.6
★★★★★
★★★★★
(387)
Božetěchova 1858/10 , Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem zahradnictví naleznete široký výběr okrasných rostlin, jak na zahradu, tak i do bytu, bylinek, řezaných květin, ovocných stromů a keřů. Najdete zde vše, co budete při pěstování rostlin potřebovat – substráty, hnojiva, postřiky, nářadí a mnohé další zahrádkářské potřeby. Zabýváme se i…

4FLORCENTER, s.r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(137)
Šlechtitelů 802, Olomouc - Holice
Dnes už má zavřeno

Jsme jednou z největších zahradnických firem na Moravě. V našem zahradnictví nabízíme široký sortiment rostlin pro veřejnost. Zajišťujeme také velkoobchodní rozvoz květin, floristických potřeb, substrátů a hnojiv nebo zahradní keramiky.

5Poledne Václav - Zahradnictví Poledne1 pobočka

Hradec nad Moravicí…, Hradec nad Moravicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme řezané i hrnkové květiny včetně květinových živých i suchých vazeb a dekorací; letničky, okrasné a ovocné stromky, semena a cibuloviny, chemické přípravky, zeminu, zahradní nářadí. Poskytujeme poradenství při ošetřování rostlin.

6SEVA - FLORA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Mikulovská 366, Valtice

Zabýváme se prodejem osiv ovoce, zeleniny, bylin i květin. Také prodáváme ovocné stromky či ovoce.

7vahamo s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bobrovnická 24/38, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme rodinná školka okrasných dřevin, zabývající se pěstováním zejména původních (nekultivovaných) druhů. Nabízíme jehličnaté a listnaté stromy, keře, zahradnické nářadí, hnojiva, fungicidy, semena, podzimní cibuloviny, sadbový česnek.

8ARBOREA Březová s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(56)
Březová 96, Březová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vypracováváme projekty zahradní a krajinářské úpravy či kompletní realizace výsadeb a údržby veřejné i firemní zeleně a soukromých zahrad. Nabízíme prodej okrasných rostliny včetně zahradnických potřeb, listnatých, jehličnatých a ovocných stromů, trav a substrátů.

9Technické služby Uničov, spol. s r.o. - hřbitov a zahradnictví3 pobočky

Litovelská 254, Uničov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz hřbitova a zahradnictví. Dále i prodej přísad, ovocných a okrasných stromů, hnojiv a sadby. Evidence hrobů a vyřizování pohřbů.

10Zahradní centrum Bučovice

Legionářská 138, Bučovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme zahradní centrum. Prodáváme ovocné stromy, jehličnany, semena, balkonové rostliny, různé přípravky na ochranu rostlin, hnojiva, substráty. Dále nabízíme i nářadí.


Výsadba ovocných, okrasných stromů, dřevin – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Výsadba ovocných, okrasných stromů, dřevin v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výsadba ovocných, okrasných stromů, dřevin najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.