Tvarování postavy – Morava

Nejste spokojeni s vaší postavou a chcete to změnit? Prvním krokem k vaší vysněné postavě je začít na ní pracovat, a to hned teď. Stanovte si cíl a zvolte si efektivní cestu, která vás bude bavit. Firmy věnující se tvarování postavy v lokalitě Morava.

1–10 firem z 86 nalezených Filtry

1KAMASlim & Young Clinic

4.9
★★★★★
★★★★★
(25)
Kounicova 681/10, Brno

Naši odborníci se zaměřují na moderní metody zeštíhlení, omlazení, detoxikace. Služby: kryolipolýza, kryoradiolipolýza, bezbolestná liposukce, lifting ultrazvukem, detoxikační zábaly, vakuová terapie, anticelulitidní programy, lymfodrenáže a další zkrášlující procedury.

2Studio Lia - Grichová Ludmila1 pobočka

Liposukční centrum. Kryolipolýza - liposukce zmražením, trvalé odstranění tukových buněk. Exilis - neinvazivní bezbolestná liposukce na zhubnutí. Nabízíme liposukce 3. generace, lymfo-drenáže proti celulitidě, ultrazvukový lifting, epilace i prodlužování řas.

3Ševelová Marie

Poradíme jak zdravě začít regulovat váhu a hlavně jak si váhu udržet - zdravé jídlo pro zdravé hubnutí, zvýšení kondice a vitality, poradenství v oblasti správné výživy a aktivního životního stylu.

4GESTE, a.s.1 pobočka

Nabízíme fitness, wellness, relaxaci či sportovní diagnostiku a dietologii. K dispozici je kryoterapie, solárium, masáže i ortopedie.

5Barbara Ballo- Ministudio Relax

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Měřičkova 1625/35, Brno
Otevřeno do 20:00

Již šestnáct let jsme tu pro Vás. Každým rokem přinášíme novinky na trhu, zlepšujeme služby a snažíme se jít s trendy na trhu v oblasti péče o tělo. Letos jako jediní v Brně, můžeme nabídnout ošetření přístrojem EXILIS, která představuje revoluční neinvazní metodu tvarování postavy - bezbolestnou…

6EUFORIA fitness

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vodova 336/108, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Pestrá paleta posilovacích strojů, cvičení s trenérkou za velmi solidní ceny. Široká nabídka proteinových a iontových nápojů, konzultace výživového poradenství, sestavení osobního cvičebního plánu šitého na míru vašim potřebám.

7MUDr. Elena Foltýnová - Studio estetické medicíny1 pobočka

Tyršova 799, Hulín
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Lékařské centrum laserové epilace. Odstraňujeme ochlupení u žen i mužů na všech částech těla a obličeje včetně intimních míst. Zabýváme se také formováním postavy, odstraněním celulitidy, odstraněním pigmentací a žilek.

8Extreme Fitness centrum Kroměříž

4.7
★★★★★
★★★★★
(62)
Štěchovice 1389/1c, Kroměříž
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Fitness centrum pro individuálné i skupinové kruhové posilování, služby cvičení s osobním trenérem, provoz Solária - opalování nástřikem. Tvorba tréninkových a výživových plánů, poradce změny životního stylu.

9NOVELLO TRADE s.r.o.- Zdravi-Sport.cz

2.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Mistřice 98, Mistřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem masážních, zdravotních potřeb a čističek vzduchu. Nabízíme běžecké pásy, činky, švihadla, skákací boty i kosmetické pomůcky. Zboží můžete zakoupit v našem eshopu.

10FITPOWER s.r.o.

Mariánské náměstí…, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka prodeje sportovní výživy a fitness doplňků. V sortimentu naleznete proteiny, gainery, kreatiny, spalovače tuků, iontové nápoje a sušená masa. Dále prodáváme rukavice, opasky, šejkry či jednoručky a další zboží pro fitness a bodybuilding.


Firmy v dalších lokalitách


Tvarování postavy v lokalitě Morava – detailní popis

Tvarování postavy je hodně široký pojem. U žen je myšlen především v souvislosti s hubnutím, tvarováním a zpevněním určitých partií těla, jako jsou stehna, hýždě nebo břicho. U mužů je zase chápán zejména jako nárůst nebo vyrýsování svalové hmoty. Tvarování postavy je velmi individuální, jelikož každý má jiné představy o tom, jak by jeho tělo mělo vypadat. Jedná se o dlouhodobý proces, avšak záleží na jakém bodě začínáte. Někdo začíná s velkou nadváhou a jiný zase může mít váhu v normě, akorát potřebuje jen své tělo zpevnit. Na tvarování postavy můžete pracovat sami nebo s pomocí fitness trenéra. Ideální je však kombinace obojího. K vysněné postavě může dopomoct i řada estetických zákroků.

K vytvarování postavy vedou tři způsoby, a to nárůst svalové hmoty, rýsování svalů a hubnutí. Nárůst svalové hmoty není důležitý pouze u mužů, ale i u žen. Nárůstu svalů lze dosáhnout díky silovému tréninku. Rýsování svalů je vhodné pro ty, kteří už mají nějaký objem svalů, ale nejsou spokojeni s tvarem svalů nebo pevností svalů. U žen se jedná především o nespokojenost s tvarem stehen, hýždí nebo břicha. Pro vyrýsování postavy je vhodné zvolit např. kruhový trénink. Vytvarovat postavu lze i redukcí váhy, avšak tady drastické diety vůbec nefungují. Nejefektivnější jsou speciální tréninkové programy na hubnutí, které se soustřeďují na hubnutí všech partií těla. 

Při formování postavy je tedy důležité zahájit proces spalování tuku přes kalorický deficit, nastavit si správný poměr makroživin, aby nedošlo k úbytku svalů a začít pravidelně trénovat v posilovně