Masážní, masérské kurzy – Morava

Chcete se stát masérem? Pak navštivte masérský kurz. Vybírat můžete ze široké nabídky kurzů od rekvalifikačních akreditovaných kurzů přes kurzy regeneračních a alternativních metod až po beauty masáže. Přehled masérských kurzů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 291 nalezených Filtry

1Fasnerová Lenka - CENTRUM POHYBU OLOMOUC1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Smrčkova 451/10, Olomouc,Hodolany Bezdlužná Ověřená

Jsme jediné licenční centrum v Olomouci,které používá originální cvičební náčiní flexi-bar + X-co. Jsme 1. oficiální Kranking club v Olomouci.

2STUDIO LENY2 pobočky

Na trhu působíme již od roku 1993 a náš kolektiv se skládá z lektorů s mnohaletou profesní praxí, což je jistá záruka kvality a spokojenosti.

3InFoC Brno, spol. s r.o.1 pobočka

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem domácích i profesionálních solárií, houkaček, speciálních i historických replik telefonů. Nabízíme náhradní díly, kolagenové trubice, solární kosmetiku, dezinfekční přípravky, náhradní díly, ovladače, šňůry, konektory a zvonky.

4Studio Buď krásná - Marcela Chocholoušová

4.9
★★★★★
★★★★★
(30)
Zvěřinova 1277/11a, Brno - Černovice Bezdlužná

Provádím hloubkové čištění pleti ultrazvukem, neinvazivní mezoporaci, depilaci cukrovou pastou, manikúru, trvalou na řasy nebo saunu pro 2 až 6 osob. Nabízím kurzy líčení pro kosmetičky. Také odstraňuji vrásky, provádím celotělové zábaly, masáže lávovými kameny a další služby.

5To.Si Dopřej Masáž - Novotná Simona

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Palackého třída 742…, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Osvědčeným, prověřeným a účinným prostředkem pro regeneraci našeho organizmu je již po staletí MASÁŽ. Zde si můžete vybrat z nabídky masáží a doplňkových produktů, které přispívají ke zdraví a vitalitě člověka. Naše masáže jsou pro Vás, kdo se chcete zastavit v dnešní uspěchané době. Přijďte si…

6CANTARE s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(411)
Přímětice 62, Znojmo Bezdlužná

Hotel N se nachází v Příměticích, které jsou okrajovou částí Znojma. Jeho poloha ve známé vinařské oblasti je více než strategická. Hotel se totiž nachází mimo rušné centrum zahlcené automobily, avšak od historické části Znojma je pouze deset minut běžnou chůzí. Od česko-rakouského hraničního…

7FITNESS MUAY - THAI s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(50)
Dornych 102, Brno – Komárov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme individuální i skupinové sportovní kurzy a tréninky, tae-bo, aerobicu či thajského boxu. Dále provádíme masáže a provozujeme solárium či posilovnu. Poskytujeme služby poradce pro fitness a výživu. Organizujeme zápasy či turnaje.

8Masérská škola Inprov Brno

4.9
★★★★★
★★★★★
(276)
Čichnova 982/23, Brno-Komín Bezdlužná

Masérská škola s kurzy pořádá rekvalifikační masérské kurzy, víkendové, ezoterické kurzy pro maséry, zdravotníky, kosmetičky, pedikérky i veřenost.

9Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
ZŠ Chalabalova 2a, Brno Bezdlužná

Nabízíme kvalitní, odbornou výuku umění masáže. Výuka probíhá ve vybraných učebnách. Ručíme za znalosti, které si od nás odnesete. Naučené postupy budete schopni okamžitě použít v praxi.

10MAX TRADING s.r.o. - Tarani1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(61)
Kollárova 528/1, Kroměříž Bezdlužná

Kosmetický, masážní a kadeřnický salon, relaxace, lifting, prodlužování vlasů, prevence proti akné, celulitidě a striím, ajurvédské, kosmetické, masážní a kadeřnické kurzy a školicí semináře.


Firmy v dalších lokalitách


Masážní, masérské kurzy v lokalitě Morava – detailní popis

Masérské kurzy pořádají masérské školy. Kurzy probíhají většinou v malých skupinách, avšak některé školy nabízejí i individuální kurzy. Masérské školy kromě kurzů pořádají i různá školení, semináře nebo přednášky.

Akreditované masérské kurzy

  • Masér pro sportovní a rekondiční masáže – jedná se o rekvalifikační akreditovaný kurz MŠMT ČR, na který navazuje zkouška profesní kvalifikace. Po úspěšném složení zkoušky si lze založit masérskou živnost. Nalezení pracovního uplatnění je možné v širokém okruhu regeneračních zařízení.
  • Masér ve zdravotnictví – je akreditovaný kurz MZ ČR. Absolvent získá oprávnění k vydání živnostenského listu. Pracovní uplatnění nachází absolvent ve zdravotnických, rehabilitačních a lázeňských zařízeních.

Relaxační masérské kurzy

  • Masáž lávovými kameny – je jedna z nejpříjemnějších masáží, při které se spojuje teplo sálající z kamenů a masážní techniky.
  • Breussova masáž – masážní technika, která velmi jemně a účinně zbavuje od bolestí zad. Regeneruje páteř a meziobratlové ploténky.

Kurzy alternativní a přírodní medicíny

  • Baňkování – baňky velmi efektivně odstraňují bolesti zad, uvolňují ztuhlé svaly a blokády svalů. Dokáží celkově zregenerovat tělo.
  • Moxování – tradiční čínská technika, která slouží k prohřátí akupresurních bodů. Napomáhá k obnově vitality těla.

Beauty masérské kurzy

  • Masáž proti celulitidě – speciální masážní hmaty, které zvyšují prokrvení a odstraňují celulitidu.
  • Manuální lifting obličejeomlazující technika, která je velmi jemná a šetrná k pokožce. Vyhlazuje vrásky, vypíná a regeneruje pleť.