Masážní, masérské kurzy - Olomouc

1 - 10 firem z 10 nalezených

Daníček Josef - Silex Olomouc

Olomouc, Horní lán 1310/10a kontakt +420 585 412 724

Rekvalifikační kurzy a rekvalifikace v akreditaci Ministerstva školství v následujících oborech: kuchař - číšník, holič - kadeřník, účetnictví, masér, prodavač, práce na PC, automechanik, mechanik - opravář. Svářečské kurzy.

web www.silex-rekvalifikace.cz

Knittlová Jana - vzdělávací centrum

Olomouc, Wellnerova 134/7 kontakt +420 777 248 155, (1 pobočka)

Nabízíme rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT. A to masérský kurz, kosmetický kurz, kurz permanentní make-up, kurz pedikúry, kurz manikúry. Spolupráce s Úřadem práce. Další kurzy jsou reflexní masáže, bambusové masáže, hawaii masáže, lávové kameny, baňkování, lymfodrenážní masáže, protimigrénová masáž.

web www.rekvalifikace-kurzy-olomouc.cz

Rekvalifikace-Štetinová Iveta

Olomouc,Hodolany, Masarykova třída 884/32 kontakt +420 774 995 626, (1 pobočka)

Naše rekvalifikační zařízení Vám již od roku 2004 nabízí řadu rekvalifikačních a doplňkových kurzů v oboru kosmetiky, manikúry, pedikúry, masáží, kadeřnictví, vizážistiky, permanentního make- upu, tetování a aplikaci piercingu a to pro uchazeče se středním i základním vzděláním. Kurzy jsou vedeny zkušenými lektory, kteří se Vám budou individuálně věnovat. Veškeré rekvalifikační kurzy jsou akreditované MŠMT, tudíž po absolvování kurzu je možné získat ŽL. Spolupracujeme s ÚP a dalšími…

web www.rekvalifikace-olomouc.cz

Hrdlička Lubomír - centrum kruh

Uničov, Budovatelů 638 , (1 pobočka)

Nabídka zprostředkování kurzů a seminářů o alternativních filosofiích, esoterických metodách a terapiích. Zajišťujeme výuku i ubytování pod jednou střechou, s bohatou nabídkou dalších služeb a technického servisu. Zajišťujeme akreditované, zájmové a letní kurzy.

web www.centrumkruh.cz

Štetinová Iveta - Kosmetický salon

Olomouc, 1. máje 808/17 , (1 pobočka)

Provoz solárního studia, kosmetického salonu a školícího zařízení. Naše rekvalifikační zařízení Vám již od roku 2004 nabízí řadu rekvalifikačních a doplňkových kurzů v oboru kosmetiky, manikúry, pedikúry, masáží, kadeřnictví, vizážistiky, permanentního make- upu, tetování a aplikaci piercingu a to pro uchazeče se středním i základním vzděláním.

web www.rekvalifikace-olomouc.cz

Serynová Jana

Olomouc, Pekařská 36/16 kontakt +420 737 958 869

Zajišťujeme masérské, rekondiční a regenerační služby. Dále nabízíme relaxační a sportovní masáže, aromaterapii, indickou masáž hlavy, parafínový zábal rukou, havajskou masáž či masáž lávovými kameny a ušní svíce. Prodej olejů, kurzů dotekové terapie, kabelek a dárkových poukazů.

web www.slunecnice.snadno.eu

Tělocvičná jednota Sokol Olomouc

Olomouc, 17. listopadu 788 kontakt +420 776 332 351

Provozujeme sportovní oddíly jako je zápasnický oddíl, oddíl trampolíny, cvičení pro rodiče s dětmi, pro předškoláky a cvičení pro seniory. Nabízíme využití masážního studia, venkovního hřiště, boxing sálu, velké či malé tělocvičny a sálu pro zápasy.

web www.sokololomouc.cz

Masérské kurzy EduSpa College (pobočka Olomouc - Hodolany)

Olomouc - Hodolany, Jeremenkova 1211/40b kontakt +420 608 983 377, (4 pobočky)

Pořádáme rekvalifikační masérské kurzy, akreditované MŠMT a odborné kurzy. Kurz Dornova metoda, masáže Hot Stones (lávové kameny), havajská masáž, lifting obličeje, čínská masáž, reflexologie a indická masáž. Kinesiotaping, thajská masáž,ohashiatsu, lymfodrenáž vedou kvalifikovaní lektoři s praxí.

web www.maserske-kurzy.cz

Herceg Peter

Olomouc, Rooseveltova 235/19

Nabízíme klasické masáže. Dále i indickou masáž hlavy, lifting obličeje i medovou masáž hlavy.

zobrazit detail

partner4fitnessport s.r.o.

Olomouc, Na střelnici 1212/39 kontakt +420 585 203 930

Nabízíme masáže šíje, zad, dolních i horních končetin či celého těla.

web www.natribune.cz