Bezpečnost potravin – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1HP KARTON, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sivice 511, Sivice Bezdlužná

Naší hlavní činností je výroba a prodej obalových boxů, krabic na víno a lepenky. Nabízíme jak typizované produkty, tak produkty na zakázku podle Vašeho přání. Dodáváme boxy cukrářům, vinařům a všem, kterým záleží na tom, aby jejich produkty byly dodány bez poškození. Na přání zajistíme…

2Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v.v.i.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Hudcova 296/70, Brno

Výzkumný ústav veterinárního lékařství - oddělení: Virologie, Bakteriologie, Imunologie, Bezpečnost potravin a krmiv, Genetika a reprodukce, Chemie a toxikologie, Farmakologie a imunoterapie, Experimentální stáje.

3Krajská veterinární správa státní veterinární správy pro Zlínský kraj45 poboček

Lazy V 654, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dbáme na zdraví zvířat, zdravotní nezávadnost potravin i ochranu státu před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů. Přímá a nepřímá ochrana zvířat proti týrání.

4Státní veterinární ústav Olomouc2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Jakoubka ze Stříbra…, Olomouc Bezdlužná

Provádíme vyšetření potravin, krmiv, vody, biologických materiálů, léčiv a kosmetických přípravků. Také provádíme laboratorní diagnostiku chorob zvířat včetně BSE a vztekliny. Monitoring cizorodých látek. Odborná poradenská činnost a svoz vzorků.

5Valošek Petr - KROK1 pobočka

Zaměřujeme se na přípravu návrhů dokumentů a provozních opatření pro certifikace systému managementu kvality, životního prostředí a bezpečnosti či pro certifikace potravinářských provozů (HACCP, BRC, EFSIS, IFS). Dále zajišťujeme související školení i jiné aktivity.

6Cikánková Libuše, Ing.

Provádíme audity systému jakosti a bezpečnosti potravin. Dále i nabízíme související poradenství a školení. Provádím i školení se zaměřením na systém kvality, HACCP a bezpečnost potravin a krmiv, BRC a IFS, hygienické minimum a provádění interních auditů v oblasti kvality a bezpečnosti potravin a…


Firmy v dalších lokalitách


Bezpečnost potravin v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezpečnost potravin najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.