Topidla, přímotopy – Ostrava - město

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1TECE Česká republika, s.r.o. - technologie inteligentního bydlení (SM)3 pobočky

TECE je výrobní společnost sanitárních technologií a potrubních systémů pro rozvody vody a topení. Vyrábí a dodává výrobky pro rozvody pitné vody, podlahové topení, závěsná WC a sprchové žlábky. Teceflex universální potrubní systémy, předstěnové systémy TECEprofil, systémy pro tvorbu lehkých příček…

2AZK - trade s.r.o. - krby2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Poděbradova 3148…, Ostrava, Moravská…
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Elektrické krby a krbové vložky Dimplex Optiflame, Optimyst a Gazco, přenosné mobilní klimatizace Blaupunkt a SHARP, odvlhčovače a vysoušeče MASTER, přímotopy Ecoflex, skleněné sálavé panely a konvektory Ecosun, podlahové vytápění Ecofloor i topné kabely a rohože včetně regulace.

3Gril - Centrum s.r.o. - topidla1 pobočka

Internetový prodej topidel, tepelných zářičů i paliv. Ohniště, plynová kamna, zahradní topidla a příslušenství. Výrobky značek Kadai, Campingaz, Enders, Kemper, Meva, Burda, Tasun, Warmwatcher, Heatscope a Heatstrip.

4Vrbický Jan - prodej a montáže kotlů3 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Paličkova 258/30, Ostrava-Nová Ves
Otevřeno do 16:00

Nabízíme prodej a montáž kotlů. V našem sortimentu naleznete kotle s tlakovým zásobníkem či kotle na olej, uhlí, pelety, dřevo a topnou směs včetně příslušenství. Dále nabízíme tepelná čerpadla, výměníky, paliva, topidla, peletovací lisy a ohřívače.

5Balon Robert - PROBA

Elektrické a plynové kotle, topidla, bojlery a ohřívače vody. Instalatérství, topenářství, plynoinstalace, vodoinstalace, elektroinstalace, zdravotechnika, montáž ústředního topení. Servis i montáž kotlů, revize plynu.

6REDL - servis s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Sokolská třída 1161…, Ostrava, Přívoz Bezdlužná

Instalatérské, topenářské a plynařské práce. Rozvody vody a kanalizace, vodoměry na studenou a teplou vodu, vybavení koupelen a sociálních zařízení, plynovody domovní i průmyslové, plynové kotle, topidla i čištění otopných soustav.


Topidla, přímotopy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Topidla, přímotopy v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Topidla, přímotopy najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Ostrava - město.