Topidla, přímotopy – Olomouc

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1KVART - CZ, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Dvorská 2460/25, Šternberk
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou průtokových ohřívačů vody Terma Q a topidel Vafky. Nabízíme obchodní zastoupení, servis plynových kotlů Ariston, montáže topné techniky a revize. Prodáváme plynové filtry a regulátory tlaku Mertik Maxitrol.

2MÜLLER elektro s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(59)
Řepčínská 93/3, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Široký sortiment domácích telefonů a videotelefonů, kabely, vypínače, zásuvky, jističe, svorky, topidla a topné systémy atd.

3Kaleta Jiří- Topení Kaleta

Nabízíme montáž a autorizovaný servis plynových kotlů Ariston, JUNKERS, Dakon, Baxi. Dodáváme plynové hořáky, topidla, tepelná čerpadla, solární panely, zásobníky TUV, regulace, podlahové topení. Dále nabízíme prodej a montáž radiátorů a konvektorů. Plynoinstalace - revize - projekce, montáž a…

4Bednář Jan - elektro

Nabízíme elektroinstalace v nových i rekonstruovaných budovách a rodinných domech. Dále i elektromontáže a opravy elektroinstalace, montáž osvětlení interiérů a venkovního osvětlení, elektrického podlahového, akumulačního a přímotopového topení a klimatizací. Mimo jiné zajišťujeme i revize.

5DOMOTECHNA s.r.o.

Firma se zabývá prodejem zboží v oboru voda, topení, plyn a to formou e-shopu.

6Topidla-odvlhcovace-master.cz (pobočka Olomouc)2 pobočky

Internetový prodej topidel a odvlhčovačů vzduchu značky MASTER. Nabízíme elektrická, naftová, plynová a infračervená topidla, odvlhčovače a vysoušeče vzduchu .

7Jan Zdražil

Sladkovského 163/55, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej kotlů, topidel, ohřívačů vody, expanzomatů a tlakových nádob. Dále nabízíme oběhová čerpadla, regulátory tlaku, plynu a vody, kulové kohouty a filtry, teploměry, termostaty, manometry, tlakové spínače, vodárny na zakázku, těsnění.

8Frydryšek Roman

Lužice 89, Lužice Bezdlužná

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení. Dále nabízíme montáže osvětlení. Mimo jiné i instalujeme podlahové a přímotopné systémy, akumulační topení, elektroinstalace nebytových objektů a prostor.


Topidla, přímotopy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Topidla, přímotopy v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Topidla, přímotopy najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Olomouc.