Koberce – Vsetín

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1SPOLTEX spol. s r.o. (pobočka Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou)4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Zašovská 750, Valašské Meziříčí,… Bezdlužná

Specializujeme se na koberce a PVC, velkoobchod, maloobchod. Metrážové a kusové koberce, běhouny, PVC a linoleum, vinyl a vinylové dílce, dřevěné a laminátové podlahy.

2Uher Lubomír- HARMONIE DESIGN1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(25)
Sychrov 56, Vsetín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Harmonie Design, zabývající se prodejem podlahových krytin, dveří a zárubní, garnýží a dalšího doplňkového sortimentu, včetně jejich pokládky a montáže. Jednotlivcům i firmám rádi poradíme s výběrem vhodných materiálů pro byt i dům. Přijďte se poradit do naší prodejny. Odborně zhodnotíme stav Vaší…

3Juřička Josef - koberce Ponorka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Matouše Václavka…, Vsetín Bezdlužná

Provozujeme prodejnu koberců Ponorka ve Vsetíně. Nabízíme široký sortiment koberců, PVC, bytového textilu a dalších podlahových materiálů za skvělé ceny. Zabýváme se pokládkou, montážemi a renovacemi plovoucích a jiných podlah. Poskytujeme odborné poradenství a zajišťuje dopravu zakoupeného zboží.

4Škabraha Josef- KOBERCE A BYTOVÝ TEXTIL

Školní 1824, Vsetín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní podlahové krytiny z PVC, kobreců, bytového textilu a záclon včetně pokládky.

5ETON s.r.o.

Nádražní 425/5, Valašské Meziříčí
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Výroba reklamních koberců s logem k propagaci zboží a firem. Dále nabízíme možnost použití vlastního motivu. Dodáváme i reklamní rohože, čistící rohože, čistící zóny, velkoplošné, venkovní i uvítací rohože a rohožky, koberce pro výstavnictví, motokoberce, foto koberce a uvítací koberce.

6LIMEX ČR, s.r.o. - KOBERCE TREND (pobočka Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou)55 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(114)
Nádražní 359/17, Valašské Meziříčí,… Bezdlužná

Prodej koberců – metrážové i kusové v mnoha provedeních a rozměrech, travní koberce, běhouny, PVC (linoleum), vinylové, laminátové podlahy, čistící zóny + doplňky, doprava a pokládka podlahy a odborné poradenství. V nabídce jsou zdravotní matrace, rošty a garnýže.

7Uher Lubomír (pobočka Vsetín)1 pobočka

Nabízíme prodej podlahových krytin, jako jsou plovoucí, dřevěné a vinylové podlahy, PVC, koberce, dveře a matrace. Zároveň provádíme podlahářské práce.


Koberce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Koberce v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Koberce najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Vsetín.