Koberce – Uherské Hradiště

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1Nagyová Ladislava, Ing. - GARD&N

Zaměřujeme se na návrhy zahrad, parků, dětských hřišť, přírodních zahrad a koupacích jezírek. Provádíme realizace zahrad na klíč, okrasné výsadby a travní koberce s automatickou závlahou, údržby zahrad a parků, arboristiku a střešní zahrady.

2DEOKORK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jaktáře 1664, Uherské Hradiště…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme zahradní nábytek či kovový a dřevěný nábytek, nábytek z masivu i umělý ratan. V sortimentu naleznete grily, slunečníky a polstry, houpačky, zahradní altány a obaly na nábytek. Registrovaným odběratelům poskytujeme slevy.

3BEDNÁŘ UH, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Jaktáře 1529, Uherské Hradiště Bezdlužná

Využíváme zkušené spolupracovníky, kvalifikovaný personál, stroje a moderní vybavení. Zajišťujeme pravidelný i jednorázový úklid kanceláří, komerčních objektů, bytových domů či úklid staveb ke kolaudaci, mytí oken, výloh i údržbu zeleně, komunikací, sečení trávy, úklid sněhu. Nabízíme dodávky…

4Bradáč Pavel - PODLAHY1 pobočka

Nabízíme prodej vinylových, dřevěných i laminátových podlah a dodáváme i Marmoleum, PVC a koberce. Provádíme podlahářské práce včetně zajištění dopravy a montáží všech podlahových krytin. Dále poskytujeme bezplatné poradenství a zpracování návrhů.

5Interiéry Konrád s.r.o.

Moravská 92, Uherský Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej podlahových krytin a bytového textilu. Dále provádíme pokládání podlahových krytin, obkládání stěn a rekonstrukce bytových jader.

6Mařák František - ÚKLID FRENK

Brněnská 2067, Staré Město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se čištěním interiérů divadel, kin, restaurací, kanceláří, klubů, hotelů, zámků, hradů a kongresových sálů. V těchto interiérech dokonale čistíme židle, křesla, sedačky, taburety, boxy, pohovky, postele a válendy. Specializujeme se hlavně na vlnu, samet a plyš. U koberců využíváme…

7Španěl Pavel - Podlahářství1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nová 697, Ostrožská Nová Ves Bezdlužná

Provádíme pokládky PVC, koberců, korků či pokládáme linolea, vinylové a plovoucí podlahy. Zajišťujeme vyrovnání, vystěrkování a měření vlhkosti podkladu včetně demontáže starých podlah a poskytujeme dopravu materiálu.

8Stejskal Alois

4.3
★★★★★
★★★★★
(38)
Dolní Valy 525, Uherský Brod

Provádíme pokládání koberců a linolea. Nabízíme dodávky materiálů, lepení či vyrovnávání podkladů, renovace parket a lakování.

9KROVEL s.r.o. - Realizace a údržby zahrad1 pobočka

Kunovská 71, Ostrožská Nová Ves
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme realizace a údržby zahrad. Dále se specializujeme především na zahrady při rodinných domech a provádíme veškeré výsadby rostlin včetně dodávky materiálu a rostlin. Nabízíme terénní úpravy, pokládání travních koberců či realizace střešních zahrad, vytvoření umělých jezírek a závlahové…

10Hájek Jan - Podlahy TEPIKO

Družstevní II 520, Hluk
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a pokládání podlahových krytin. V nabídce PVC, vinylové podlahy, linolea, koberce, dřevěné i laminátové podlahy. Provádíme přípravu podkladu, měření vlhkosti a stěrkování podlah. Dále nabízíme čistící zóny v podobě koberců, rohoží či běhounů.


Koberce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Koberce v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Koberce najdete 42 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 38 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Uherské Hradiště.