Kancelářské potřeby, vybavení – Morava

Kancelářské potřeby jsou nezbytnou součástí každé kanceláře. Používáním kvalitních kancelářských potřeb získáte efektivní a produktivní pracovní prostředí. Přehled prodejců kancelářských potřeb v lokalitě Morava.

1–10 firem z 763 nalezených Filtry

1FRANKOSPOL OFFICE s.r.o

4.6
★★★★★
★★★★★
(40)
Svazarmovská 309, Frýdek-Místek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se velkoobchodním prodejem kancelářských potřeb a školních potřeb. Nabízíme vám psací potřeby, sešity, kancelářský papír, tonery, cartridge, flipcharty a mnoho dalšího. U nás zakoupíte i obalový materiál, ochranné pomůcky a drogistické zboží (ZZ ručníky, toaletní papír Jumbo...).…

2STAPAK, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(25)
Východní 2268, Staré Město
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dodávkami obalů, obalových materiálů a obalové techniky. Vyrábíme atypické obaly na míru. Dodáváme vám i profesionální stříkací systémy a lakovací systémy. Ve STAPAK, spol. s r.o. provozujeme chráněnou dílnu.

3VYBAVENÍ ŠKOL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Jaselská 2942/31, Opava Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej vybavení škol. U nás zakoupíte školní nábytek – školní lavice, školní židle, katedry, dále interaktivní tabule, učební pomůcky a mnoho dalšího. Prodáváme i vybavení do odborných učeben, šaten a jídelen.

4KONCZANKA CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Fričova 118/15, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Naše společnost s více než 30letou tradicí se zabývá distribucí přírodní pramenité vody ve vratných barelech. Zásobujeme velkou řadu odběratelů, od průmyslových hal, kanceláří po všechny, kdo chtějí zpříjemnit pobyt svým návštěvám. Dále nabízíme dávkovače sirupů, stojany na barely,…

5Iveta Sukupová - copycentrum1 pobočka

Naším oborem je provoz copycentra. Dále nabízíme knihařské zpracování, termotisk (zlacení a výsek), laminování, razítka. Můžete zde nakoupit kancelářské zboží. Ofsetový tisk - ne.

6Chamber s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svitavská 872/23, Blansko
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Chamber s.r.o. - Internetový prodej vybavení nejen pro školy a školská zařízení. Nabízíme školní nábytek, školní pomůcky, školní tiskoviny, učebnice, široký sortiment diplomů, výtvarné potřeby, hračky, hry, tiskárny a mnoho dalších školních, výtvarných a sportovních potřeb. Vyrábíme také razítka a…

7DISTRIMO s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Vintrovna 429/3c, Popůvky Bezdlužná

Společnost Distrimo se zabývá cílenou distribucí produktů značky Henkel a Perdix, určených širokému spektru spotřebitelů, od koncových uživatelů až po průmyslovou výrobu. Se společností Henkel spolupracujeme již od r. 1995 a vybudovali jsme velice stabilní celek se společným cílem a tím je,…

8RESPE, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Pekařská 413/28, Brno Bezdlužná

Prodej kancelářských a školních potřeb. Papírnictví.

9Štěpán Petr - drogistické zboží

Kraví hora, Brno Bezdlužná

Velkoobchod drogistického zboží a kancelářských potřeb.

10QPV spol. s r.o.1 pobočka

Vyrábíme kancelářské pomůcky a prezentační výrobky na míru. Máme kvalitní a kreativní tým zaměstnanců, kteří Vám navrhnout a vyrobí produkty podle Vašich představ. Typizované produkty máme skladem. Pro stálé zákazníky nabízíme výrobu vzorků zdarma.


Kancelářské potřeby, vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kancelářské potřeby, vybavení v lokalitě Morava – detailní popis

Žádná kancelář se neobejde bez kancelářských potřeb, které jsou základem pro efektivní a plynulý chod pracovního prostředí. Správný výběr a používání kvalitních kancelářských potřeb může přispět k zvýšení produktivity zaměstnanců a vytvoření příjemné pracovní atmosféry.

Co nesmí chybět v žádné kanceláři?

Psací potřeby

Jsou základním kamenem každé kanceláře. Tužky, pera, fixy a propisky jsou nezbytné pro psaní poznámek, podepisování dokumentů nebo vyplňování formulářů. Při výběru psacích potřeb je důležité zvolit kvalitní a pohodlně držící psací potřeby, které zajistí snadné psaní a zároveň zabrání únavě ruky. Nejlepší volbou jsou ergonomické psací potřeby.

Organizační pomůcky

Správná organizace je klíčem k efektivnímu pracovnímu prostředí. Kancelářské potřeby jako pořadače, lepicí papírky nebo záložky do knih pomáhají udržovat pořádek ve věcech a dokumentech. Zajištění dostatečného množství těchto pomůcek umožňuje zaměstnancům snadný přístup k důležitým informacím, zlepšuje a urychluje jejich pracovní procesy.

Počítačové a elektronické potřeby

V dnešní době jsou počítače a elektronická zařízení neodmyslitelnou součástí každé kanceláře. Klávesnice, myši, monitory a tiskárny jsou nezbytné pro práci na počítači. Při výběru počítačových a elektronických potřeb je důležité zohlednit potřeby zaměstnanců, jejich pracovní návyky a pohodlí. Ergonomické klávesnice a myši mohou pomoci předcházet bolestem způsobeným dlouhodobým používáním.

Kancelářský nábytek

Při zařizování kanceláře je důležité zvolit vhodný kancelářský nábytek. Pohodlné křeslo a stůl s dostatečnou pracovní plochou jsou nezbytné pro zachování dobré ergonomie a pohodlí při práci. Správně vybraný nábytek může přispět k prevenci bolestí zad a nežádoucím zdravotním problémům spojeným s dlouhodobým sezením.

Spotřební materiál

Spotřební materiál, jako jsou tiskové papíry, náplně do tiskáren a inkoustové kazety, jsou také důležitými kancelářskými potřebami. Dostatek těchto materiálů na skladě zabraňuje zbytečnému přerušení práce kvůli jejich nedostatku. Při výběru spotřebního materiálu je důležité brát v úvahu kvalitu a kompatibilitu s používanými zařízeními.