STAPAK, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(25)
Východní 2268, 686 03 Staré Město Bezdlužná Ověřená firma

Zabýváme se dodávkami obalů, obalových materiálů a obalové techniky. Vyrábíme atypické obaly na míru. Dodáváme vám i profesionální stříkací systémy a lakovací systémy. Ve STAPAK, spol. s r.o. provozujeme chráněnou dílnu.

Recenze

4.5
★★★★★
★★★★★
24 Google recenzí
5.0
★★★★★
★★★★★
1 Firmy.cz recenzí
60740256 ARES
DIČ CZ60740256
Vznik 1995
Weby stapak.cz
E-maily info@stapak.cz
Telefony 572 541 196
Vlastimil Kopčil (jednatel)
Bc. Milan Horák (jednatel)
 • stříkací systémy, lakovací systémy, automatické stříkací pistole, tlaková vzduchotechnika, dávkovací systémy Hilger, stříkací a lakovací systémy WALTHER PILOT, obaly, obalová technika, obalové materiály, obaly na míru, nestandardní obaly, prodej obalů, výroba obalů, sáčky s uzavíratelnou lištou, dávkování a míchaní s čerpadly, laminace tkanin compo-mix, dávkovací systémy kern, systémy pilot, dávkovací systémy, míchací systémy, obaly LDPE, obaly HDPE, průtažné fólie, bublinkové fólie, pěnové EPE, Mirelon, profily, kartony, kartonáž, lepicí pásky, vázací pásky, palety, jednorázové nádobí, kancelář, papír, automatické stříkací pistole, tlakové zásobníky MDG/LDG, bezvzduchové stříkací systémy, tlaková vzduchotechnika, ruční stříkací pistole, dopravní čerpadla, odsávací zařízení, vybavení lakoven, dávkovací ventily, výstupní ventily, dopravní pumpy, redukční ventily tlaku materiálu, jednokomponentní dávkovací zařízení, vícekomponentní dávkovací zařízení, chráněná dílna, náhradní plnění
 • Jsme vaším spolehlivým dodavatelem obalů, obalových materiálů a obalové techniky.

  Nabízíme vám fólie a obaly LDPE a HDPE, průtažné fólie, bublinkové fólie, kartony, lepicí pásky, palety a mnoho dalšího. Zabýváme se i návrhy a realizacemi nestandardních obalů

  Dále dodáváme profesionální vybavení do lakoven. Postaráme se o dodávky stříkacích pistolí, tlakových zásobníků, tlakové vzduchotechniky, dopravních čerpadel, odsávacích zařízení atd. 

  Součástí našeho sortimentu jsou také zařízení pro dávkování a směšování. Dávkovací a směšovací systémy nacházejí uplatnění v široké řadě průmyslových oborů.

Poslat poptávku Trasa do místa stapak.cz 572 541 196 info@stapak.cz

Otevírací doba

Dnes už má zavřeno
 • Pondělí 7:30 – 16:00
 • Úterý 7:30 – 16:00
 • Středa 7:30 – 16:00
 • Čtvrtek 7:30 – 16:00
 • Pátek 7:30 – 16:00
 • Sobota Zavřeno
 • Neděle Zavřeno