Nafukovací obaly – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1STAPAK, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(25)
Východní 2268, Staré Město
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dodávkami obalů, obalových materiálů a obalové techniky. Vyrábíme atypické obaly na míru. Dodáváme vám i profesionální stříkací systémy a lakovací systémy. Ve STAPAK, spol. s r.o. provozujeme chráněnou dílnu.

2Plast - Mark s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Maxima Gorkého 408, Vyškov-Nosálovice

Český výrobce plastových, fóliových, laminátových bazénů. Nabízíme kompletní řešení i s čističkou vody. Vyrábíme vodoměrné šachty, potravinářské jímky, nádrže, septiky, žumpy, jímky na vodu, kompletní kanalizace.

3FoodPack s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Bratislavská 23/25, Brno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme potravinářské obaly, jednorázové nádobí, nákupní tašky a pytle s potiskem. Firma FoodPack s.r.o. působí na našem trhu od roku 2003 jako samostatná sesterská společnost firmy WRAP, s.r.o., která je pokračovatelem brněnské velkoobchodní firmy Obalové materiály Těšinský založené v roce 1997.

4Packung s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(25)
Jabloňová 175, Horní Věstonice Bezdlužná

Nabízíme kompletní servis a sortiment v obalovém hospodářství. Zabýváme se obchodní činností i optimalizací balení a paletových jednotek. Zajišťujeme také skladovou a logistickou optimalizaci i snížení nákladů na balení výrobků.

5BENOFOL, s.r.o.

Skřičkova 1478/16, Kuřim
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma se od roku 1994 zabývá zpracováním materiálu pro průmyslové a potravinářské odvětví. Převážně se zabývá činností obchodní - prodejem obalového materiálu a jeho dalším zpracováním.

6Šiška Petr - CONE Zlín1 pobočka

Dobrochov 101, Brodek u Prostějova
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Výroba a dodávání sortimentu pojezdových kol a koleček, skladových vozíků, speciálních sudů a přepravek. Nabízíme bantamové, nafukovací, pryžová a otočná kolečka, dále pak nabízíme vysokozdvižné, nízkozdvižné, plošinové a paletové vozíky.

7Pack Shop3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(104)
Nádražní okruh 671…, Opava
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Model Pack Shop nabízí komplexní sortiment standardních obalů a pomocných balicích prostředků. Veškeré zboží máme ihned k odběru. V naší nabídce naleznete papírové obaly, kartonové krabice i dárkové krabičky. Prodáváme také nápojové, zásilkové a přepravní obaly.

8FARO - T , s.r.o.1 pobočka

Zlechov 540, Zlechov
Otevřeno od 8:00

Nabízíme prodej domácích potřeb včetně ubrusů, fólií, hadic, sáčků a pytlů, molitanu i vodních pistolí a nafukovacích kruhů a bazénů.


Firmy v dalších lokalitách


Nafukovací obaly v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nafukovací obaly najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.