Vinařství, výroba vína – Zlínský kraj

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Hrabalová Alena - ALMI

Boršice 89, Boršice
Dnes už má zavřeno

Nabídka prodeje zahradnických a vinařských potřeb včetně přípravků na ochranu rostlin. Prodáváme travní směsi, substráty, zeleninová a květinová osiva. Dále dodávka filtrací, sanitací, lahví a sudů, nerezových nádob a přírodních korků, syntetických zátek, šroubových uzávěrů a záklopek.

2ZEAS Polešovice, a.s. - Vinařství u kostela

Naším oborem je výroba a prodej vína. Naše vína zakoupíte na prodejnách po cele České republice. V letech 2011 – 2012 jsme investovali především do modernizace technologie výroby vína tak, aby naše firma splňovala nároky na výrobu lahodných přívlastkových vín, která přichází na svět pomocí…

3VÍNO ZLOMEK & VÁVRA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej přívlastkových polosuchých a polosladkých vín a sektů. Prodáváme dárkové kazety a kolekce královských vín. Nabízíme odrůdy Merlot, Pálava, Chardonnay, Muškát Moravský, Rulandské bílé, Ryzlink rýnský a Sauvignon.

4Šlechtitelská stanice vinařská , s.r.o.

Polešovice 634, Polešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme různé druhy vín sudových i lahvových. Prodáváme révový materiál a sazenice, burčák, stolní a moštové vinné hrozny. Nabízíme posezení ve sklípku s možností řízené degustace. Pěstujeme přes 300 různých odrůd, klonů a novošlechtění vín.

5VINOP a.s.

Společnost VINOP a.s. Polešovice působí v oblasti výroby vín již od roku 1990. Jedná se o střední společnost, kterou vlastní rodina MORICOVA. Vinné sklepy Polešovice “ vysoce kvalitní jakostní a přívlastková vína a nově i jakostní šumivá vína – sekty.

6Brázdil Karel - Vinařství

Provozujeme vinařství. Výroba a prodej vín. Naše vinařství se nachází v Boršicích. Můžete zde ochutnat různé druhy vína. Prodáváme sudové i lahvové víno.

7Černý Jiří - Vinotéka

Vinařství Černý Buchlovice vzniklo v roce 2001 a navázalo na rodinnou tradici pěstování vinné révy a výroby vína. Naše vinice je vysazena v katastru sousední vinařské obci Zlechov, v trati Žleby.

8ViP - VINO PARTNER s.r.o.12 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolnoveská 197, Fryšták Bezdlužná

Nabízíme vinný catering, prodej vín a vinařských specialit.

9Partyš František

Specializujeme se na pěstování hroznů.

10Škopík Josef

Specializujeme se na vinnou révu a zpracováváme vlastní produkci vín s přívlastkem.


Firmy v dalších lokalitách


Vinařství, výroba vína v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vinařství, výroba vína najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Zlínský kraj.