Vinařství, výroba vína – Brno - město

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1VITOKONEX, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Celní 17, Brno Bezdlužná

V našem internetovém obchodě vitokonex.cz najdete vše potřebné pro zpracování vinných hroznů a výrobu vína. Od technologických přípravků pro zpracování, filtraci moštů a vína, až po lahve, uzávěry a korkové zátky. Montáž technologického zařízení, pozáruční servis. Výčepní zařízení, chlazení a…

2Česká zahradnická akademie Mělník - Střední škola a Vyšší odborná zahradní…5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
sady Na Polabí 411…, Mělník ( vchod z ul… Bezdlužná

Česká zahradnická akademie Mělník, SŠ a VOŠ, nabízí denní studium v maturitním oboru Zahradnictví a dále tříletý učební obor Zahradník. Vyšší odborná škola nabízí denní a dálkové studium v oboru Zahradní a krajinná tvorba. V rámci celoživotního vzdělávání pořádá škola kurzy zahradnických…

3Zemědělské a obchodní družstvo sady Starý Lískovec

4.7
★★★★★
★★★★★
(137)
Martina Ševčíka 639…, Brno
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme jablka na přímý konzum i uskladnění(odrůdy gala, jonagold, golden, idared, spartan. šampion), cibuli, vejce, med, víno ze školního statku MENDELU ,100% mošty z našeho ovoce - jablko, jablko+švestka, jablko+broskev, jablko+rybíz.

4Nováková Hana - prodej vín269 poboček

Horova 1217/70a, Brno-Žabovřesky
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Prodáváme sudové a lahvové víno z oblasti Pálavy a světových značek. Kromě kvalitních vín dodáváme i nealkoholické nápoje, cigarety a doutníky do 272 poboček po celé České republice.

5Minář Radovan

Prodáváme vína od moravských vinařů a českých i zahraničních pivních speciálů. V naší vinotéce naleznete vína sudová i lahvová převážně menších, rodinných vinařství.

6JOBOVÁ RŮŽENA - Vinotéka Tuřany

JOBOVÁ RŮŽENA - Vinotéka Tuřany. Prodáváme jakostní, přívlastková, lahvová, sudová vína, dárkové kazety a sklo. Kateřinská přehlídka vín.

7ORIONREAL, spol. s r.o. banka vín1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Skorkovského 13 , Brno Bezdlužná

Prodejna a e-shop s nabídkou vína.dodávky vín do restaurací a hotelů. Prodejní vinotéka-široká nabídka vín z Moravy,Čech i zahraničí. Dodávky vín na zakázku, zajištění řízených degustací, poradenské služby, odborná práce s vínem, uskladnění ve sklepě při stálé teplotě, pronájem archivních boxů.…

8Svoboda Petr - vinařství (pobočka Brno)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Gorkého 86/43, Brno-Veveří Bezdlužná

Vyrábím a prodávám moravská přívlastková vína.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Vinařství, výroba vína v lokalitě Brno - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vinařství, výroba vína najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Brno - město.