Měřící technika – Vsetín

Měřicí přístroje slouží k zjišťování hodnot fyzikálních nebo chemických vlastností předmětů, látek, procesů a prostředí. Převádějí měřenou veličinu na údaj poskytující informaci o velikosti měřené veličiny. Prodejci měřící techniky v lokalitě Vsetín.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1CRESSTO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hasičská 2643, Rožnov pod Radhoštěm Bezdlužná

Vyrábíme snímače tlaku, měřidla tlaku, tlaková čidla, senzory a převodníky tlaku pro různé tlakové rozsahy, analogové i digitální výstupy. Dále zajišťujeme i vývoj a prodej zařízení pro měření tlaku, netěsnosti, úniku a zakázkové aplikace. Mimo jiné nabízíme zařízení pro měření netěsnosti CETA…

2REGMET s.r.o.

Bynina 186 , Valašské Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí snímače vlhkosti, snímače teploty, snímače CO2, snímače zaplavení, převodníky, termostaty, teploměry, V/V moduly (ModBus), IRC systém ovladače.

3MEROS, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
1. máje 823, Rožnov pod…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz kalibrační laboratoře a autorizovaného metrologického střediska.

4Azurr-Technology s.r.o.

Nabízíme prodej měřicí a regulační techniky. Dodáváme tlakové snímače, převodníky tlaku, indikátory tlaku, regulátory tlaku a teploty, teplotní snímače, plastometry a rheometry.

5Luděk Růčka

Luděk Růčka, se sídlem 1. máje 1164, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

6REGOMARKET, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 753, Valašské Meziříčí…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

REGOMARKET, s.r.o., se sídlem Masarykova 753, 757 01, Valašské Meziříčí-Krásno nad Bečvou, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 9707, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1996. Pracuje u nás 20 - 24…

7TOOL - TEMP CZ, s.r.o.

U trati 2619, Rožnov pod Radhoštěm
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

TOOL - TEMP CZ, s.r.o., se sídlem U trati 2619, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 52350, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2007. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

8Innovative Sensor Technology, s.r.o.

Innovative Sensor Technology, s.r.o., se sídlem Televizní 2615, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 12681, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1994. Pracuje u nás 100 - 199…

9ista Česká republika s.r.o. (pobočka Valašské Meziříčí)7 poboček

3.8
★★★★★
★★★★★
(28)
Sokolská 540, Valašské Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti měření a regulace tepla a vody. Dále i projektování a realizace plynofikace kotelen.

10Pagáč Petr (pobočka Pržno)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pržno , Pržno Bezdlužná

Vytápění, měření a regulace, solární systémy, tepelná čerpadla, rozvody vody, kanalizace, plyn, elekro. Revize v oboru.


Měřící technika – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Měřící technika v lokalitě Vsetín – detailní popis

Dělení měřících přístrojů

Podle rozsahu:

 • Jednorozsahové 
 • Vícerozsahové

Podle měřených veličin:

 • Pro měření jedné veličiny
  • Voltmetr – měří elektrické napětí
  • Ampérmetr – měří elektrický proud
  • Ohmmetr – měří elektrický odpor
  • Wattmetr – měří elektrický výkon
  • Elektroměr – měří práci (energii) elektrického proudu
  • Kmitoměr – měří kmitočet elektrického proudu
  • Fázoměr – měří fázový posun střídavého proudu proti napětí nebo účiník 
  • Galvanometr – měří velmi malé proudy, napětí a náboje
 • Kombinované pro měření více veličin
  • Multimetr – nejzákladnější varianty přístroje obsahují voltmetr, ampérmetr a ohmmetr

Podle principu měření:

 • Analogové 
 • Digitální

Podle účelu:

 • Laboratorní
 • Technické
 • Provozní 

Měřící přístroje

Metry – jsou přístroje pro měření délky.

 • Svinovací metry – jsou vhodné pro měření kratších předmětů nebo ploch. Vyrábějí se v délkách 2 až 10 metrů. Navíjejí se sami zpět do pouzdra pomocí pružiny. 
 • Pásma – jsou delší než svinovací metry. Jsou vhodným pomocníkem při vyměřování pozemků, na stavbách nebo při sportovních aktivitách. Musí se smotávat ručně pomocí kličky. 

Vodováhy – jsou jednoduché přístroje k určení vodorovné nebo svislé plochy. Jsou nepostradatelným pomocníkem ve stavebnictví. Své využití naleznou i v domácnosti např. při věšení obrazů.

 • Bublinková vodováha – skládá se z trubičky s kapalinou, ve které je bublina. Trubička je pevně uložena v dřevěném nebo kovovém hranolu.
 • Hadicová vodováha – skládá se ze dvou průhledných trubic se stupnicí, které jsou spojené hadicí. Je vhodná na měření větších vzdáleností. 
 • Laserová vodováha – pomocí tenkého laserového paprsku promítá měřenou rovinu přímo na zeď nebo jiný podklad.

Multimetry – jsou malá přenosná elektronická zařízení, která měří proud, napětí, elektrický odpor a další veličiny jako kapacita, frekvence, teplota, vodivost nebo indukčnost.

 • Analogové multimetry – jsou odolnější vůči rádiovému rušení a levnější než digitální modely. Nevýhodou je, že nejsou tak přesné jako digitální multimetry.
 • Digitální multimetry – naměřené hodnoty ukazují přímo na displeji. Měří přesněji než analogové modely. Nevýhodou je vyšší náchylnost vůči rádiovému rušení a vyšší cena.
 • Klešťové multimetry – mají kleště, které umožňují práci v těsných a těžko dostupných prostorech.

Anemometry – jsou přístroje na měření rychlosti proudění větru a směru proudění větru. Používají se v meteorologii. 

Detektory elektrického vedeníslouží k vyhledání elektrického vedení, které se nachází pod omítkou, ve zdi nebo v zemi.

Zkoušečky – jsou malé přístroje, které se používají v elektroprůmyslu při práci s elektrickým napětím. Varují před výskytem elektrického napětí a tím zvyšují bezpečnost práce

Firma AHLBORN je výrobce kvalitní a přesné měřící techniky. Na jejich e-shopu naleznete nejen jejich měřící přístroje, ale i značkovou, kvalitní a vyzkoušenou techniku jiných známých firem.

Měřící přístroje značky BOSCH poskytují vynikající přesnost a nejjednodušší možný způsob ovládání. Specializují se na výrobu různých druhů laserů (rotační, podlahový, čárový, bodový nebo kombinovaný), optických nivelačních přístrojů a detektorů.

Firma CONRAD je mezinárodní prodejce elektroniky a techniky, který nabízí produkty globálních značek i svých vlastních značek. Firma poskytuje také kalibrační služby, služby pro konfiguraci kabelů nebo služby pro 3D tisk.