Měřící technika – Šumperk

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1AGIDA s. r. o.1 pobočka

Polní 55, Rapotín Bezdlužná

Nabízíme internetový prodej infrazářičů.

2Martin Dytrich- VÁHY - DYCHL1 pobočka

Čsl. armády 641/40 , Šumperk
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím prodej vah i jejich servis. Dodáváme váhy pro laboratoře, silniční váhy i váhy pro zemědělské účely. Dále prodáváme registrační pokladny. Nabízíme Vám službu v oboru seřízení, přestaveb a zajištění cejchování všech druhů vah elektronických a mechanických a také závaží souvisejících s Vašimi…

3APATOR METRA s.r.o.

Havlíčkova 919/24, Šumperk
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Výrobce měřicí a regulační techniky v České republice. Tradice společnosti sahá až do roku 1947, kdy byla založena jako odštěpný závod národního podniku Metra Blansko. V současné době zahrnuje portfolio našich výrobků jak klasický sortiment teploměrů a termostatů, tak i moderní elektronické…

4ELTES spol. s r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Žerotínova 359, Šumperk Bezdlužná

ELTES spol. s r.o., Šumperk, CZ je výhradně českou soukromou společností, která se od svého vzniku v roce 1990 zabývá automatizací a řízením technologických procesů. V rámci této činnosti rovněž vyvíjí a vyrábí některá specifická elektronická zařízení určená pro průmyslové použití. Nedílnou…

5Orion - český obchod pro domácnost (pobočka Šumperk)72 poboček

Vítězná 3187/8, Šumperk
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodej kuchyňského vybavení, bytových doplňků, potřeb pro domácnost, zahradních dekorací i dárků pro ženy, muže a děti. Nádobí, potřeby pro stolování, elektrické spotřebiče, nábytek, sedačky do vany, grily a grilovací potřeby - teploměry a hořlavé pasty.

6TIMPEX spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dukelská 128, Hanušovice Bezdlužná

Firma Timpex byla založena v roce 1991 se zaměřením na obecnou elektroniku. V prvopočátku se společnost zaměřila na prodej a instalace PC a postupně se specializovala na oblast měření a regulace. Od roku 1993 se společnost orientovala na regulaci tepla výměníkových stanic v bytové a průmyslové…

7František Minář1 pobočka

František Minář se specializuje na prodej barev, laků, autolaků a ostatního příslušenství včetně míchání barev do interiérů a exteriérů v Šumperku, Zábřehu a okolí. V našem velkoobchodě si vyberete omítky, spreje, lazury, lepidla a tmely.

8Štopl Ondřej, Ing.

Nabízím měření termokamerou. Vhledáváme poruchy vodovodů, aj. Také nabízím možnost lokalizace potenciálních nebezpečí tvorby plísní.

9Ryšánek Jiří

Nabízím elektromontáže, montáže elektrických spotřebičů, zabezpečovací techniky i kamerových systémů. Nabízím realizace termovizního meření.

10METRIE spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Moravičanská 20/19, Loštice
Otevřeno od 6:00

Zaměřujeme se na výrobu a prodej skládacích dřevěných metrů. Dodáváme svinovací metry, teleskopická měřidla, měřidla úhlů, sklonů, kombinovaná měřidla, pravítka, úhelníky, vodováhy (mechanické i digitální), stahovací latě, laserové měřící systémy, pružinové svorky.


Měřící technika – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Měřící technika v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Měřící technika najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Šumperk.