Vchodové dveře – Morava

Vybíráte vchodové dveře do bytu nebo domu? Vchodové dveře ovlivní nejen bezpečnost, ale i funkčnost a vzhled vašeho domova, proto se zaměřte na jejich materiál, bezpečnost, energetickou účinnost a design. Prodejci vchodových dveří v lokalitě Morava.

1–10 firem z 223 nalezených Filtry

1ŽALUZIE KASKO s.r.o.

Nabízíme vám moderní plastová okna, hliníková okna, vstupní dveře a garážová vrata. Prodáváme i značkovou stínicí techniku a sítě proti hmyzu. Součástí našich služeb je odborná montáž všech námi nabízených produktů. Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme s výběrem.

2VIKO stavební a montážní s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Coufalova 973/8, Znojmo Bezdlužná Ověřená

Jsme stavební a montážní firma. Specializujeme se na montáže a výměny plastových oken a plastových dveří, dřevěných oken a dřevěných dveří a hliníkových oken a hliníkových dveří.

3Nováková Daniela - N Studio

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Těšínská 2063/77, Opava,Předměstí Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby bytového a interiérového designéra. Vytvoříme pro vás interiér na míru, ať už půjde o moderní koupelnu, kuchyni či obývací pokoj. Realizujeme celkové rekonstrukce i malé změny v interiérech.

4Wilmar s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Smetanova 2359/6, Blansko
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Vyrábění plastových oken, dveří, žaluzií a předokenních rolet. Vynikající tepelná a zvuková izolace, vyšší míra bezpečí a odolnost proti povětrnostním vlivům jsou jen některé z vlastností, jimiž se vyznačují naše okna a dveře. Právě tepelně izolační hodnoty a snadná údržba jsou nejlepšími argumenty…

5Dům oken a dveří

3.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Dolní novosadská 70…, Olomouc - Nové Sady Bezdlužná

Výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří, žaluzií, sítí proti hmyzu, parapetů a rolet. Nabízíme také zapravení špalet, demontáž oken a odvoz starých oken. Prodáváme okna jednokřídlá, dvoukřídlá, trojkřídlá a atypická. Z dveří prodáváme vchodové a terasové.

6DARE - EUROOKNA, s.r.o.3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(34)
Lidická 1866/22, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Mezi hlavní produkty firmy DARE-EUROOKNA patří zejména dřevěná eurookna (euro okna), vstupní dřevěné vchodové dveře, zimní zahrady ze dřeva a hliníku. Program dřevohliníková okna opláštěná hliníkem, posuvné a zdvižně odsuvné dveře a stěny (HS-portál) bezbariérové provedení a FS-portál (skládací…

7PRAŽÁK s.r.o. - Eurookna Pražák

4.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Školní 77, Milotice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Eurookna Pražák - výroba a prodej eurooken, dřevěných oken, dveří, posuvných dveří, dřevěných vrat, vchodových dveří, zimních zahrad, oken pro pasivní a nízkoenergetické domy, dřevohliníkových oken.Eurookna jsou díky špičkovým parametrům určena i pro nízkoenergetické, pasivní, nulové a plusové…

8STORO s.r.o.

Nádražní 864/1, Rousínov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naším výrobním a prodejním sortimentem jsou okna a dveře v jakékoliv podobě a pro jakékoliv využití. Nabízíme i doplňkový sortiment typu sítí proti hmyzu či parapety. Okna vyrábíme na zakázku, jsme schopni dodat jakýkoliv rozměr a tvar. Stará okna demontujeme, nová nasadíme včetně drobných…

9Ing. František Dohnal - VSO Znojmo

Zabýváme se dodávkami a montážemi plastových, dřevěných a střešních oken, vchodových i vnitřních dveří, zárubní a veškerého příslušenství. Okna plastová, dřevěná, střešní, plasthliníková, dřevohliníková, montáž oken, dveří, výplně stavebních otvorů Znojemsko.

10OKNOSTYL group s.r.o. - okna19 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(111)
Bohunická 133/50, Brno Bezdlužná

Prodáváme a montujeme plastová okna, hliníková okna, eurookna, střešní okna, garážová vrata, zimní zahrady, vchodové a posuvné dveře.


Vchodové dveře – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vchodové dveře v lokalitě Morava – detailní popis

Vchodové dveře vytvářejí první dojem, který návštěvníci mají z vašeho bytu nebo domu, a zároveň jsou klíčovým prvkem v zajištění bezpečnosti, funkčnosti a vzhledu vašeho domova. Při výběru vhodných vchodových dveří je důležité zvážit různé materiály. Každý materiál má totiž své výhody i nevýhody. Dále je nutné zvážit jejich bezpečnost, energetickou účinnost a design. 

Dřevěné vchodové dveře

Jsou oblíbené pro svůj přírodní vzhled a pocit tepla, který dodávají domovu. K dispozici jsou v různých druzích dřeva s různými texturami a barvami pro dokonalé sladění s vaším domovem. Zvláště oblíbené jsou masivní dveře pro jejich výjimečný vzhled. Kvalitní dřevěné dveře jsou také odolné. Mohou být snadno opravitelné, a tak vám mohou sloužit desítky let.

Na druhou stranu dřevěné dveře mohou vyžadovat pravidelnou údržbu, jako je ošetřování a lakovaní, aby se minimalizovaly škody způsobené počasím. Mohou být náchylné k deformacím v důsledku změn vlhkosti a teploty.

Plastové vchodové dveře

Jsou cenově dostupnou volbou, která nabízí řadu výhod. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, nekorodují a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Jsou také energeticky účinné, díky tomu vám mohou pomoci snížit náklady na vytápění a chlazení. Plastové dveře jsou k dispozici v široké škále stylů a barvách. Jistě tak najdete plastové dveře, které budou dokonale ladit s designem vaší nemovitosti. 

Mezi jejich nevýhody patří omezené designové možnosti pro lidi, kteří preferují vzhled dřeva nebo kovu. To plast nemůže nikdy napodobit. Další nevýhodou jsou omezené možnosti opravy dveří.

Hliníkové vchodové dveře

Jsou známé zejména pro svou odolnost vůči povětrnostním vlivům a korozi. Jsou lehké a přitom pevné. Díky své pevnosti mohou poskytnout vysokou úroveň bezpečnosti. Jsou také cenově dostupné ve srovnání s některými jinými typy dveří, jako jsou např. dřevěné dveře. Díky jejich modernímu a elegantnímu vzhledu jsou jasnou volbou pro mnoho majitelů moderních domů. 

I hliníkové dveře mají své nevýhody. Mohou méně izolovat než dřevo nebo plast, což může vést ke zvýšeným nákladům na vytápění a chlazení. Vzhledem k tomu, že hliník není takovým tepelným izolantem jako dřevo, může být pro některé majitele domů nutné přidat dodatečné izolační materiály.