Doprava, přeprava osob – Přerov

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Auto - drei, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Hranická 472, Hranice IV-Drahotuše
Dnes už má zavřeno

AUTO-DREI, s.r.o. nabízí kompletní zajištění jeřábnických prací, opravy vozidel všech značek včetně karosářské a lakýrnické práce, počítačovou diagnostiku vozidel všech značek, laserové seřízení geometrie a celkový servis klimatizací ve vozidlech. Vedle uvedených činností provozuje AUTO-DREI rovněž…

2Juřen David- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA JUŘEN

Reklamní polepy na autobusy, autobusová přeprava osob, zájezdová doprava a nákladní doprava.

3Charita Kojetín1 pobočka

2.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Kroměřížská 198, Kojetín Bezdlužná

Charita Kojetín provozuje tato zařízení: centrum denních služeb pro seniory a zdravotně postižené, azylový dům pro matky s dětmi, charitní ošetřovatelskou službu a rodinný klub.

4REGA Přerov a.s.

Společnost REGA Přerov a.s. je řídící společnost a tvoří s obchodními společnostmi koncern. Do této společnosti patří následující společnosti: GALA a.s., ČSAD MHD Kladno, KD SERVIS a.s., ENG MORAVA a.s.Tato obchodní společnost také úzce spolupracuje s firmami OS Moravainvest s.r.o - pojišťovací…

5Soušková Lydie - 20TAXI

Poskytování služeb v oblasti taxislužby. Možnost přepravy až 6 osob jediným vozidlem. Přeprava na letiště (Ostrava, Brno, Praha, Bratislava, Vídeň...) klimatizovanými vozy.

6Zmeškal Zdeněk

Optiky 2697, Přerov Bezdlužná

Nabízíme veřejnou obchodní soutěž v oblasti dopravy - nákladní i osobní. Nabízíme registr dopravců a jejich volných kapacit pro dopravování.

7INTERWORK SERVICE s.r.o.

Vytváření pracovních pozic pro postižené jedince.


Doprava, přeprava osob – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Doprava, přeprava osob v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Doprava, přeprava osob najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Přerov.