Doprava, přeprava osob – Ostrava - město

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1R.A.S.O., spol. s r.o.

Bezpečnostní agentura, která zajistí ostrahu průmyslových i soukromých objektů, převozy financí i cenin. Dále nabízíme fyzickou ochranu osob a detektivní službu. Vyhledáváme vozidla v ČR a EU. Zajišťujeme montáž, servis a revize EZS a EPS včetně napojení na pult centrální ochrany.

2Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace

1.9
★★★★★
★★★★★
(65)
Opavská 4472/76, Ostrava Bezdlužná

Domov Slunečnice Ostrava poskytuje sociální služby, komplexní zdravotní péči, rehabilitaci, vodoléčbu, elektroléčbu a zvlástní služby "Domov pro seniory" a "Domov se zvláštním režimem".

3JC TRANS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štramberská 2872, Ostrava Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti vnitrostátní i mezinárodní autobusové a kamionové dopravy. Nabízíme přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob. Disponujeme expresní dodávkovou i evropskou dopravou.

4Domov pro seniory LADA

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Lužická 591/4, Ostrava

Náš domov pro seniori poskytuje svým klientům takovou míru podpory a pomoci, která podporuje zachování stávajících schopností a dovedností člověka. Pracovníci Domova pro seniory LADA přistupují ke každému klientovi individuálně, respektují jeho přání a potřeby. Osobní přání klientů, jsou…

5Rudolf Nitsche - Petra s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Špálova 1070/30, Ostrava Bezdlužná

Dopravní zdravotní služba přepravuje pacienty v rámci Moravskoslezského kraje i po celé České republice.

6Přidalová Lenka

Provozujeme osobní dopravu klimatizovanými minibusy Volkswagen, Mercedes nebo Škodou Superb po celé ČR a Evropě. Nabízíme půjčovnu aut, kurýrní služby a stěhování.

7Lipina Tomáš

4.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Zahradní 583, Šenov

Provozujeme osobní přepravu zboží a osob. K dispozici je přívěsný vozík, dětské autosedačky, nosič kol, lednička a klimatizace. Zajistíme ruční mytí a čištění interiéru automobilů.

8Z-transped s.r.o.

Provozujeme vnitrostátní i mezinárodní nákladní dopravu, spedici, odtahové služby. Dále půjčujeme osobní vozidla značky Škoda, přívěsné vozíky a dodávková vozidla Renault.

9Czechocar, a.s. (pobočka Ostrava, Moravská Ostrava)11 poboček

3.1
★★★★★
★★★★★
(22)
Hornopolní 3313/42, Ostrava, Moravská… Bezdlužná

Nabízíme pronájem motorových vozidel. Provozujeme půjčovnu osobních a dodávkových automobilů. Zajišťujeme transfery z letiště. Poskytujeme operativní leasing. Poskytujeme služby autobazaru.

10Ostravská organizace vozíčkářů, spolek

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Horymírova 3054/121, Ostrava, Zábřeh Bezdlužná

Organizujeme klubovou činnost, společenské, kulturní a sportovní akce. Nabídka pomoci a podpory handicapovaným spoluobčanům. Cílem je vybudovat a provozovat alternativní dopravní službu pro tělesně těžce postižené osoby.


Doprava, přeprava osob – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Doprava, přeprava osob v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Doprava, přeprava osob najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Ostrava - město.