Cestování – Cetkovice okres Blansko

Cestovní ruch (turismus) je souhrn přechodných pobytů turistů v destinacích a souhrn služeb, které jejich cestování a pobyty organizují. Přehled cestovních kanceláří v lokalitě Cetkovice.

1–10 firem z 49 nalezených Filtry

1Informační centrum Mikroregionu Malá Haná (pobočka Velké Opatovice)1 pobočka

3.4
★★★★★
★★★★★
(6)
5.1 km Žleb 264, Velké Opatovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Informační centrum Mikroregionu Malá Haná, se sídlem Žleb 264, 679 63, Velké Opatovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Svazek obcí. Založení v roce 2001. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

2CK Slunce&Sníh

4.8
★★★★★
★★★★★
(46)
10.8 km Růžové náměstí 2238…, Boskovice Bezdlužná

CK Slunce&Sníh, se sídlem Růžové náměstí 2238/3, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

3Městské kulturní středisko Letovice

4.1
★★★★★
★★★★★
(90)
10.9 km Nová 71/1, Letovice Bezdlužná

Kulturní činnost, prodej a rezervace vstupenek, koncerty, pronajímání prostor, vydávání Letovického zpravodaje. Knihovna zajišťuje půjčování literatury, kopírování, přístup k internetu zdarma. Infocentrum nabízí turistické informace, prodej map a pohlednic.

4k&m tour, s.r.o. (pobočka Boskovice)1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
11.0 km Komenského 344/3, Boskovice
Dnes už má zavřeno

k&m tour, s.r.o., se sídlem Komenského 344/3, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 51522, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2006. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

5Vladimíra Grénarová

11.0 km Šemberova 949/10, Boskovice Bezdlužná

Vladimíra Grénarová, se sídlem Šemberova 949/10, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

6Boskotour cestovní agentura

4.8
★★★★★
★★★★★
(23)
11.0 km Masarykovo náměstí…, Boskovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Boskotour cestovní agentura, se sídlem Masarykovo náměstí 10/9, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

7Pálová Zuzana1 pobočka

Cestovní kancelář. Nabízíme ubytování ve vilách a hotelech v Chorvatsku.

9Mazal Jiří

4.6
★★★★★
★★★★★
(1812)
11.1 km Hradní 639/3, Boskovice

Děláme a nabízíme prohlídky hradu a máme prodej suvenýrů.

10MĚSTO LETOVICE

11.2 km Masarykovo náměstí…, Letovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Město Letovice se nachází na hlavní ose Svitavy - Brno. Má necelých 7 000 obyvatel. Zajišťuje veškerou občanskou i kulturní vybavenost. Dominantou města je Zámek Letovice, který se ční nad údolím a je místem pořádání mnoha hudebních a společenských akcí.


Cestování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Cestování v lokalitě Cetkovice – detailní popis

Cestovní kanceláře a cestovní agentury

Cestovní kancelář je společnost, která je oprávněná sestavovat, nabízet a prodávat zájezdy. Cestovní kanceláře v ČR musí mít ze zákona pojištění záruky pro případ úpadku CK. Cestovní agentura je společnost, která prodává zájezdy jednotlivých cestovních kanceláří.

Cestovní kanceláře

Cestovní agentury

Mezi nejoblíbenější cíle turistů patří: moře, hory, přírodní rezervace, exotické destinace, památky, výstavy, festivaly nebo sportovní akce.

Dovolená v zahraničí

Mezi nejoblíbenější zahraniční destinace českých turistů patří:

  • Evropské země – Chorvatsko, Slovensko, Rakousko, Itálie, Řecko a řecké ostrovy (Zakynthos, Kréta, Rhodos), Bulharsko, Španělsko a Kanárské ostrovy
  • Mimoevropské země – Turecko (Alanya, Kemer, Side), Tunisko (Djerba, Hammamet, Sousse), Egypt (Hurghada, Sharm el-Sheikh, Marsa Alam)

Mezinárodní letiště v ČR s pravidelným leteckým provozem

Cestování vlastním autem, vlakem

Cestování autem nebo obytným vozem je pro Čechy nejoblíbenější způsob jak navštívit Chorvatsko, Itálii nebo naše sousední země. Od roku 2020 je již možné cestování přímým vlakem společnosti RegioJet až do Chorvatska. Cestování letadlem využívají Češi hlavně pro cesty na jih Evropy a do exotických destinací.

Cestování s dětmi

Cestovní kanceláře nabízejí zájezdy pro rodiny, kdy dítě nebo děti v doprovodu dvou dospělých osob mají nárok na pobyt zdarma. Ideální na dovolenou s dětmi jsou klubové hotely, které nabízejí animační programy pro děti.

Cestování pro seniory

Pro osoby 55+ nabízejí cestovní kanceláře dotované zájezdy pro seniory za sníženou cenu.

Dovolená v České republice

Mezi nejoblíbenější české destinace českých turistů patří:

  • České hory – Krkonoše, Beskydy, Jizerské hory
  • Vinařské oblasti – Pálava
  • Jižní Čechy – Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou
  • Dovolená u vody – Lipno, Seč, Máchovo jezero

Cestování se psem

Plánujete dovolenou se psem a potřebujete najít ubytování, kde jsou vítání i pejsci? Na stránce dovolená se psem najdete mapu všech ubytování v lokalitě Cetkovice.

Sháníte levnou dovolenou? Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří v programech first minute nebo last minute.

Hledáte tipy na výlety, inspiraci na cesty nebo vás zajímají novinky ze světa cestování? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají cestováním.