Cestování – Bělá pod Pradědem okres Jeseník

Cestovní ruch (turismus) je souhrn přechodných pobytů turistů v destinacích a souhrn služeb, které jejich cestování a pobyty organizují. Přehled cestovních kanceláří v lokalitě Bělá pod Pradědem.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Obec Bělá pod Pradědem - informační centrum3 pobočky

2.2 km Bělá pod Pradědem…, Bělá pod Pradědem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme informace o památkách, ubytování a kulturním i sportovním vyžití ve městě a okolí. Prodáváme mapy, pohledy a upomínkové předměty.

2Cestovní kancelář CYKLOTURISTIKA MIKULENKA

6.6 km Nábřežní 415/26, Jeseník-Bukovice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Cestovní kancelář CYKLOTURISTIKA MIKULENKA, se sídlem Nábřežní 415/26, 790 01, Jeseník-Bukovice, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba,…

3MONDI-tour, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
7.4 km Palackého 1333/1a, Jeseník
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

MONDI-tour, s.r.o., se sídlem Palackého 1333/1a, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 44305, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

4Město Jeseník - turistické informační centrum3 pobočky

7.5 km Palackého 176/12, Jeseník
Otevřeno do 17:00

Turistické informační centrum se nachází v historické budově, kde lze současně navštívit také expozici pojednávající o společné historii česko-polského pohraničí tzv. Niského knížectví. Centrum poskytuje informace o službách, organizacích a kulturně sportovních akcích z regionu Jesenicka.

6FREETIME PROJECT s.r.o.- Adrenalin park Jeseníky4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(351)
11.6 km Polská 9 , Česká Ves Bezdlužná

Provozujeme adrenalinový park s možností jízdy na koni, paintballu a lukostřelby. Dále nabízíme k využití horolezecké stěny, bungee trampolíny, lanové centrum, obří houpačky, dětských terénních čtyřkolek, půjčovny kol a kánoí.

7Informační centrum Rychlebské stezky

4.9
★★★★★
★★★★★
(2827)
15.5 km Černá Voda 193, Černá Voda
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Informační centrum Rychlebské stezky, se sídlem Černá Voda 193, 790 54, Černá Voda, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 13378, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Spolek. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

8Město Žulová - informační středisko2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
17.5 km Josefské náměstí 1, Žulová
Otevřeno do 17:30

Poskytujeme informace o zajímavostech, dopravě, ubytování, kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí či nabízíme předprodej vstupenek na vybrané akce a dále prodáváme turistické známky, turistické vizitky, magnetky a pohlednice.

9Město Zlaté Hory - městské informační centrum2 pobočky

17.9 km Bezručova 144, Zlaté Hory
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Městské informační centrum. Poskytování informací o zajímavostech, dopravě, ubytování a kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Nabídka prodeje map a brožur. Rezervace akcí.


Cestování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Cestování v lokalitě Bělá pod Pradědem – detailní popis

Cestovní kanceláře a cestovní agentury

Cestovní kancelář je společnost, která je oprávněná sestavovat, nabízet a prodávat zájezdy. Cestovní kanceláře v ČR musí mít ze zákona pojištění záruky pro případ úpadku CK. Cestovní agentura je společnost, která prodává zájezdy jednotlivých cestovních kanceláří.

Cestovní kanceláře

Cestovní agentury

Mezi nejoblíbenější cíle turistů patří: moře, hory, přírodní rezervace, exotické destinace, památky, výstavy, festivaly nebo sportovní akce.

Dovolená v zahraničí

Mezi nejoblíbenější zahraniční destinace českých turistů patří:

  • Evropské země – Chorvatsko, Slovensko, Rakousko, Itálie, Řecko a řecké ostrovy (Zakynthos, Kréta, Rhodos), Bulharsko, Španělsko a Kanárské ostrovy
  • Mimoevropské země – Turecko (Alanya, Kemer, Side), Tunisko (Djerba, Hammamet, Sousse), Egypt (Hurghada, Sharm el-Sheikh, Marsa Alam)

Mezinárodní letiště v ČR s pravidelným leteckým provozem

Cestování vlastním autem, vlakem

Cestování autem nebo obytným vozem je pro Čechy nejoblíbenější způsob jak navštívit Chorvatsko, Itálii nebo naše sousední země. Od roku 2020 je již možné cestování přímým vlakem společnosti RegioJet až do Chorvatska. Cestování letadlem využívají Češi hlavně pro cesty na jih Evropy a do exotických destinací.

Cestování s dětmi

Cestovní kanceláře nabízejí zájezdy pro rodiny, kdy dítě nebo děti v doprovodu dvou dospělých osob mají nárok na pobyt zdarma. Ideální na dovolenou s dětmi jsou klubové hotely, které nabízejí animační programy pro děti.

Cestování pro seniory

Pro osoby 55+ nabízejí cestovní kanceláře dotované zájezdy pro seniory za sníženou cenu.

Dovolená v České republice

Mezi nejoblíbenější české destinace českých turistů patří:

  • České hory – Krkonoše, Beskydy, Jizerské hory
  • Vinařské oblasti – Pálava
  • Jižní Čechy – Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou
  • Dovolená u vody – Lipno, Seč, Máchovo jezero

Cestování se psem

Plánujete dovolenou se psem a potřebujete najít ubytování, kde jsou vítání i pejsci? Na stránce dovolená se psem najdete mapu všech ubytování v lokalitě Bělá pod Pradědem.

Sháníte levnou dovolenou? Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří v programech first minute nebo last minute.

Hledáte tipy na výlety, inspiraci na cesty nebo vás zajímají novinky ze světa cestování? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají cestováním.