Vývoj, konstrukce v oblasti automobilů – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Faktum Design s.r.o.

Černovická 33/2b, Brno - Komárov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme kreativní tým designérů a inženýrů. Naším cílem je vytvářet nadčasové inovativní výrobky, které budou splňovat požadavky efektivní výroby, výtvarné hodnoty a snadného použití. Zajišťujeme kompletní vývoj nového výrobku, od koncepčního a designérského návrhu po zpracování konstrukční…

2KPB INTRA s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Ždánská 477, Bučovice Bezdlužná

Nosným programem naší společnosti je vývoj, výroba a prodej přístrojových transformátorů proudu a napětí. Tyto přístroje jsou určeny k měření a jištění rozvodných zařízení vysokého napětí vnitřního a venkovního provedení pro nejvyšší napětí soustavy 40.5 kV.

3Moulds and Tools - Technic s.r.o.

Naše firma se od roku 1999 specializuje výhradně na výrobu prototypových a malosériových vstřikovacích forem ze slitin hliníku. Zajišťujeme také kompletní vývoj plastových výlisků, design tvaru, frézování, měření a lisování vzorků.

4Kubíček Karel s.r.o.2 pobočky

Stolářská 490, Uherský Brod
Otevřeno do 15:00

Naším prioritním oborem jsou dokončovací práce zejména plastových dílů pro seriovou výrobu v automobilovém průmyslu. Jedná se o závěrečnou výrobu, kontrolu, kompletaci, expedici plastových dílů vyráběných seriově.

5AVL Čechy spol. s r.o.

Firma AVL je největší světovou soukromou a nezávislou firmou zabývající se vývojem hnacích soustav se spalovacími motory a měřící a zkušební techniky.

6VOP CZ, s.p.

2.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Dukelská 102, Šenov u Nového…
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Strojírenská výroba a opravy vojenské techniky. Modernizace a výroba vojenské techniky a výroba civilních produktů.

7Voneš Jiří

Děláme konstrukce a dále i projekce jednoúčelových i speciálních strojů a nabízíme poradenství.

8Krejčí Ilja, Ing.

Riegrova 318, Tišnov Bezdlužná

Děláme vývoj konstrukcí a dále zakázkovou výrobu vibrační techniky a to včetně atypických vibračních stolů i také příložných vibrátorů s elektromagnetickým upínáním.

9SKB Sýkora, s.r.o. (pobočka Morkůvky)2 pobočky

Morkůvky, Morkůvky Bezdlužná

Naším oborem je výroba a vývoj volantů, palubních přístrojů, automobilových přepínačů a spínačů. Nabídka výrobků z polyuretanových materiálů.

10ACR-BOHEMIA, spol. s r.o.

Inženýrské práce v automobilovém a leteckém průmyslu. Vývoj součástek a komponent a jejich dokumentace.


Firmy v dalších lokalitách


Vývoj, konstrukce v oblasti automobilů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Vývoj, konstrukce v oblasti automobilů najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.