Servis, opravy přívěsů, návěsů – Olomouc

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1SEPAJACOM s.r.o.

Šlechtitelů 695/6, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na diagnostiku, servis a opravy nákladních vozidel a návěsů. Dále připravujeme na STK, ověřování tachografu, pneu a elektroinstalací. Součástí našich nabízených služeb je i moderně vybavený pneuservis. Pro bližší informace a objednávky nás kontaktujte.

2Karel Dušek - opravy a servis přívěsů

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Chořelice 1050, Litovel

Provádíme kompletní záruční a pozáruční servis přívěsů a opravy nákladních přívěsů a přívěsných vozíků, a to i od ostatních českých výrobců. Provádíme garanční prohlídky na přívěsy AGADOS a jsme autorizovaný servis firem: AL-KO, KNOTT a AGADOS.

3Mádr Miroslav, autoservis

Pode Mlýnem 9, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost se specializuje na opravy nákladních automobilů, opravy návěsů a opravy přívěsů. Provádíme výměny olejů, opravy brzd a řízení, opravy karoserií, lepení plachet, servisní prohlídky, opravy pérování atd. Zaměřujeme se na kompletní přípravu vozidel na technickou prohlídku - odstranění…

4DRACAR OLOMOUC, s.r.o.

Tyršova 590, Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme služby dodávky pohonných hmot pro dopravní a stavební techniku při realizaci velkých investičních celků, zajišťujeme dopravu a práce stavebními stroji a technikou na stavbách.

5DS Správa servisů, s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu pro nákladní auta, traktory a jeřáby.

6KAR-mobil s.r.o. (pobočka Olomouc)16 poboček

3.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Rolsberská 638/66 , Olomouc Bezdlužná

Nabízíme služby servis, opravy a údržbu autobusů, nákladních automobilů, návěsů.

7SD Trailers s.r.o.

Nabízíme prodej a servis nákladních vozidel. Prodáváme návěsovou techniku značky Kögel. Zabýváme se prodejem, jak nových tak i použitých návěsů.

8LKW Servis (pobočka Olomouc)4 pobočky

Holice 814, Olomouc Bezdlužná

Provozujeme vnitrostátní i mezinárodní kamionovou dopravu - spedici. Nabízíme služby autoservisu osobních a nákladních vozů, autobusů, přívěsů a návěsů, kde provádíme opravy, karosářské práce a lakování vozidel.

9KAR-mobil s.r.o. (pobočka Olomouc, Hodolany)16 poboček

3.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Sladkovského 161/41, Olomouc, Hodolany
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Nabízíme služby servis, opravy a údržbu autobusů, nákladních automobilů, návěsů. Provádíme odtahy, vyprošťování autobusů a připravujeme vozy na STK.


Servis, opravy přívěsů, návěsů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Servis, opravy přívěsů, návěsů v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, opravy přívěsů, návěsů najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Olomouc.