Servis, opravy přívěsů, návěsů – Olomoucký kraj

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1SEPAJACOM s.r.o.

Šlechtitelů 695/6, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na diagnostiku, servis a opravy nákladních vozidel a návěsů. Dále připravujeme na STK, ověřování tachografu, pneu a elektroinstalací. Součástí našich nabízených služeb je i moderně vybavený pneuservis. Pro bližší informace a objednávky nás kontaktujte.

2Karel Dušek - opravy a servis přívěsů

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Chořelice 1050, Litovel

Provádíme kompletní záruční a pozáruční servis přívěsů a opravy nákladních přívěsů a přívěsných vozíků, a to i od ostatních českých výrobců. Provádíme garanční prohlídky na přívěsy AGADOS a jsme autorizovaný servis firem: AL-KO, KNOTT a AGADOS.

3Mádr Miroslav, autoservis

Pode Mlýnem 9, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost se specializuje na opravy nákladních automobilů, opravy návěsů a opravy přívěsů. Provádíme výměny olejů, opravy brzd a řízení, opravy karoserií, lepení plachet, servisní prohlídky, opravy pérování atd. Zaměřujeme se na kompletní přípravu vozidel na technickou prohlídku - odstranění…

4DRACAR OLOMOUC, s.r.o.

Tyršova 590, Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme služby dodávky pohonných hmot pro dopravní a stavební techniku při realizaci velkých investičních celků, zajišťujeme dopravu a práce stavebními stroji a technikou na stavbách.

5Autohof CZ, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Oborník 2050/16, Zábřeh
Dnes už má zavřeno

Opravujeme nákladní, užitkové automobily, jejich nástavby a přípojná vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu a přípravu na STK. Renovujeme užitková historická vozidla.

6DS Správa servisů, s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu pro nákladní auta, traktory a jeřáby.

7KAR-mobil s.r.o. (pobočka Olomouc)16 poboček

3.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Rolsberská 638/66 , Olomouc Bezdlužná

Nabízíme služby servis, opravy a údržbu autobusů, nákladních automobilů, návěsů.

8FTL - First Transport Lines, a.s.

Letecká 3647, Prostějov
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Zajištění oprav vozidel, přívěsné a návěsné techniky, autorizovaný servis značek Avia, IrisBus, Iveco a Volvo. Provoz čerpacích stanic nafty. Pneuservis, mytí vozidel a úřední ověřování tachografů. Servisní zastoupení Ebersprächer a Tollcollect.

9SD Trailers s.r.o.

Nabízíme prodej a servis nákladních vozidel. Prodáváme návěsovou techniku značky Kögel. Zabýváme se prodejem, jak nových tak i použitých návěsů.

10Pars nova a.s.

Modernizace, rekonstrukce a opravy železničních kolejových vozidel. Provádíme výrobu, modernizaci a opravy tramvají, opravy agregátů. Výroba náhradních dílů.


Servis, opravy přívěsů, návěsů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Servis, opravy přívěsů, návěsů v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, opravy přívěsů, návěsů najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Olomoucký kraj.