Autorádia – Ostrava - město

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Vaněk Zdeněk - autoservisy

4.2
★★★★★
★★★★★
(22)
Slavníkovců 321/14, Ostrava, Mariánské…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis. Zajistíme opravy všech motorových vozidel, kompletní diagnostiku, veškeré karosářské práce, geometrii, výměnu čelních skel, montáže tažných zařízení. Opravujeme, desinfikujeme a plníme klimatizace.

2Kania Radim1 pobočka

Prodej a instalace všech elektrických systémů do automobilu. Nabízíme autoalarmy různých značek, centrální zamykání, LED a xenony, elektrické stahování oken, parkovací systémy, HF sady, autorádia i navigace GPS.

3Hercík Petr

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Podmolova 111/21, Ostrava, Přívoz
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme kompletní servis osobních automobilů. Zabýváme se prodejem náhradních dílů, ocelových a hliníkových disků, audio a HI-FI techniky do automobilů a dalšího zboží. Poskytujeme služby pneuservisu.

464 CARS 24 s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Závodní 151/63, Ostrava, Hrabůvka
Otevřeno od 8:00

Provozujeme autoservis a pneuservis. Zajišťujeme odtahovou službu, geometrii a diagnostiku. Zabýváme se výměnou výfuků, montážemi tažných zařízení, tónujeme autoskla a mechanické zabezpečení Mister-Lock. Prodáváme autorádia, náhradní díly elektronické zabezpečení, autobaterie, oleje či filtry.

5AUDIODESIGN s.r.o.

Zabýváme se prodejem automobilové audiotechniky. Dále nabízíme bezpečnostní satelitní i mechanické systémy, GSM/GPS komunikační modul.

6Onderka Jakub

4.5
★★★★★
★★★★★
(88)
Místecká 95, Ostrava, Vítkovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Montáže a opravy autoalarmů, centrálního zamykání, dálkového ovládání a dalšího zařízení.

7Kožušník Radim

Štěpaňákova 213/9, Ostrava, Kunčice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a montážemi knih jízd, alarmů, tažných zařízení a rádií. Dále opravíme autoelektroniku, alarmy, centrální zamykání, klimatizace, startéry a alternátory.

8Fucimanová Veronika- Mediacars.cz

Internetový prodej elektroniky do automobilů. Provádíme záruční a pozáruční servis značek ERISIN a XTRONS.

9Kania Radim (pobočka Ostrava, Moravská Ostrava)1 pobočka

Nabízíme autoalarmy, centrální zamykání, elektrické stahování oken, parkovací systém, HF sady, autorádia, GPS monitoring, elektronické a mechanické zabezpečení vozidel.

10Onderková Jana- Autokom-audio.cz

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Místecká 95 , Ostrava, Vítkovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme online prodej autorádií, reproduktorů a příslušenství. Dále prodáváme LED denní svícení, navigace, kamery do auta, klaksony, famfáry, osvětlení a subwoofery.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Autorádia v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autorádia najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Ostrava - město.