Autorádia, autohifi – Opava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Autogas Opava, s.r.o.1 pobočka

Krnovská 691/169, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis, provádíme výměnu olejů, brzdových destiček a jiné drobné opravy, montáže autorádií, centrálního zamykání a autoalarmů. Pneuservis - oprava defektů. Zprostředkujeme STK, zkontrolujeme emise a provedeme revizi. Také se zabýváme přestavbou vozidel.

2AUTOMOTOLAND CZ, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(77)
Ostravská 1941/38a, Hlučín
Dnes už má zavřeno

Specializujeme se na vozy značek Renault a Dacia. Prodáváme vozy nové i ojeté, osobní, užitkové i sportovní. Nabízíme náhradní díly, pneumatiky, doplňky do auta. Vozy připravíme na STK.

3AUTOMOTOLAND CZ, s.r.o. (pobočka Opava)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(77)
Těšínská 2919/85, Opava
Dnes už má zavřeno

Specializujeme se na vozy značek Renault a Dacia. Zabýváme se prodejem náhradních dílů, pneu, doplňků do auta, autorádií a zabezpečovacího zařízení. Vyměňujeme olejů a vozidla připravujeme na STK. Provádíme servis klimatizací, karoserií, baterií, rozvodových řemenů, tlumičů i výfuků.

4Fischer Pavel - autoservis

Kajlovec 99, Hradec nad Moravicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu. Nápravy seřizujeme laserovou geometrií. Zabýváme se také prodejem náhradních dílů, dodáváme autorádia a auto Hi-Fi.


Autorádia, autohifi – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Autorádia, autohifi v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autorádia, autohifi najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Opava.