Autorádia, autohifi – Opava

Vybíráte nové autorádio a nevíte, na co se při jeho výběru zaměřit? Autorádio vybírejte podle velikosti, zařízení, ze kterého chcete přehrávat hudbu, typu tuneru, ovládání, podsvícení, výkonu a funkcí. Přehled prodejců autorádií v lokalitě Opava.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Autogas Opava, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(140)
Krnovská 691/169, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis, provádíme výměnu olejů, brzdových destiček a jiné drobné opravy, montáže autorádií, centrálního zamykání a autoalarmů. Pneuservis - oprava defektů. Zprostředkujeme STK, zkontrolujeme emise a provedeme revizi. Také se zabýváme přestavbou vozidel.

2AUTOMOTOLAND CZ, s.r.o.1 pobočka

Ostravská 1941/38a, Hlučín
Dnes už má zavřeno

Specializujeme se na vozy značek Renault a Dacia. Prodáváme vozy nové i ojeté, osobní, užitkové i sportovní. Nabízíme náhradní díly, pneumatiky, doplňky do auta. Vozy připravíme na STK.

3AUTOMOTOLAND CZ, s.r.o. (pobočka Opava)1 pobočka

Těšínská 2919/85, Opava
Dnes už má zavřeno

Specializujeme se na vozy značek Renault a Dacia. Zabýváme se prodejem náhradních dílů, pneu, doplňků do auta, autorádií a zabezpečovacího zařízení. Vyměňujeme olejů a vozidla připravujeme na STK. Provádíme servis klimatizací, karoserií, baterií, rozvodových řemenů, tlumičů i výfuků.

4Fischer Pavel - autoservis

Kajlovec 99, Hradec nad Moravicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu. Nápravy seřizujeme laserovou geometrií. Zabýváme se také prodejem náhradních dílů, dodáváme autorádia a auto Hi-Fi.


Autorádia, autohifi – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Autorádia, autohifi v lokalitě Opava – detailní popis

Moderní autorádia jsou multifunkční zařízení, která zvládnou přehrát hudbu z flash disků, mobilních telefonů, tabletů a dalších zařízení. Kromě hudby zvládají přehrát i filmy. Po propojení s mobilním telefonem slouží i jako handsfree. Dají se propojit i s GPS navigací a parkovací kamerou. 

Typy autorádií 

  • 1DIN autorádia – jedná se o klasická autorádia, která jsou charakteristická svou menší velikostí (především na výšku). Jejich rozměr je 180 × 50 mm. Lze je instalovat do většiny automobilů. 1DIN autorádia je možné instalovat i do otvorů určených pro 2DIN autorádia, avšak je nutné dokoupit redukční rámeček. 1DIN autorádia jsou kvalitně provedená rádia spojená s řadou vstupů a výstupů. 
  • 2DIN autorádia – je velmi oblíbený typ autorádií. 2DIN autorádia jsou určená pro palubní desky s otvorem formátu 2DIN, kterými disponuje většina automobilů vyrobených po roce 2000. Jejich rozměr je 180 × 100 mm. Do montážního otvoru lze zabudovat 2DIN autorádio s velkou dotykovou obrazovkou. Díky velkým rozměrům lze autorádio snadno ovládat i naplno využívat všechny jeho funkce. 
  • Speciální autorádia – tento typ autorádií je určený pro konkrétní automobil a nemá žádný standardní rozměr. 

Funkce autorádií

Autorádia disponují řadou funkcí, mezi které patří: Wi-Fi, Bluetooth, USB, AV vstup, jack vstup, vstupy pro reproduktory, slot na paměťové karty, přehrávání CD/DVD, GPS, připojení parkovací kamery, podpora ovládání z volantu, variabilní podsvětlení a mnoho dalších funkcí.