Zubní můstky – Morava

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1SINTEO Dental s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Rybkova 338/9, Brno Bezdlužná

Za vznikem SINTEO dental CAD/CAM center stojí několik odborníků, kteří mnoho let sledovali dění na dentálním trhu a řešili jeho aktuální otázky, a to nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Centrum SINTEO se pohybuje ve stomatoprotetické oblasti, jejími zákazníky jsou zubní laboratoře.

2Miroslava Svobodová

Provozujeme a nabízíme služby zubní laboratoře.

3Eva Čunátová - stomatologická laboratoř

Provoz stomatologické laboratoře. Zhotovíme fixní i snímatelné zubní náhrady. Vyrábíme zubní korunky, můstky a zubní protézy, nosiče pro bělení zubů.

4MUDr. Vladan Vondráček - Soukromá zubní ordinace

Hlinky 44/112a, Brno-Pisárky
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a můstky.

5MUDr. Miloslava Staňková- stomatologie

Rotalova 754/83, Brno-Husovice
Otevřeno do 14:00

Naše ordinace nabízí služby praktického lékaře pro dospělé. Preventivní prohlídky, základní léčba chrupu a dutiny ústní.

6SUASPONTE, spol. s r.o.

Máme nabídku a provoz služeb stomatologické laboratoře. Nabízíme vyhotovování široké škály stomatoprotetických výrobků.

7Dana Plachá

Zubní laboratoř a ortodoncie Moravský Krumlov. Zubní laboratoř v Moravském Krumlově nabízí a provádí různé protetické práce. Vytvoříme náhrady chybějících částí zubů nebo celého zubu. Zabýváme se také metalokeramikou - metalokeramické korunky a můstky, fixní zubní protézy, zásuvné spoje - kombinace…

8DENTLIFE s.r.o.1 pobočka

Alšova 980/2, Znojmo Bezdlužná

Provozujeme služby zubní ordinace. Provádíme bezbolestné ošetření moderními přístroji odpovídající evropským standardům. Nabízíme bělení zubů, endoošetření a dentální hygienu.

9MUDr. Zuzana Sedláčková

Zlechov 540, Zlechov
Dnes už má zavřeno

Naše soukromá stomatologická ordinace se nachází ve Zlechově. Provádíme jak prevetivní prohlídky, tak zhotovíme korunky, můstky, zubní implantáty. Odstraňujeme zubní kámen.

10Barnetová Drahomíra

Janáčkova 42510a, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Používáme výhradně kvalitní materiály, převážně německého původu se zárukou kvality. Výroba a opravy stomatologických náhrad. Bezkovová keramika, titankeramika a metalkeramika, kovokeramika, zirkon.Deflex.CAD-CAM. Práce na implantátech. Zásuvné…


Firmy v dalších lokalitách


Zubní můstky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zubní můstky najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.