Zubní můstky – Morava

Zubní můstky jsou jednou z možností, jak nahradit chybějící zuby. Jedná se o fixní protézu, která se připevňuje k zdravým zubům pomocí korunkových čepů.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1SINTEO Dental s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Rybkova 338/9, Brno Bezdlužná

Za vznikem SINTEO dental CAD/CAM center stojí několik odborníků, kteří mnoho let sledovali dění na dentálním trhu a řešili jeho aktuální otázky, a to nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Centrum SINTEO se pohybuje ve stomatoprotetické oblasti, jejími zákazníky jsou zubní laboratoře.

2Miroslava Svobodová

Provozujeme a nabízíme služby zubní laboratoře.

3Eva Čunátová - stomatologická laboratoř

Provoz stomatologické laboratoře. Zhotovíme fixní i snímatelné zubní náhrady. Vyrábíme zubní korunky, můstky a zubní protézy, nosiče pro bělení zubů.

4MUDr. Vladan Vondráček - Soukromá zubní ordinace

Hlinky 44/112a, Brno-Pisárky
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a můstky.

5MUDr. Miloslava Staňková- stomatologie

Rotalova 754/83, Brno-Husovice
Otevřeno od 8:00

Naše ordinace nabízí služby praktického lékaře pro dospělé. Preventivní prohlídky, základní léčba chrupu a dutiny ústní.

6SUASPONTE, spol. s r.o.

Máme nabídku a provoz služeb stomatologické laboratoře. Nabízíme vyhotovování široké škály stomatoprotetických výrobků.

7Dana Plachá

Zubní laboratoř a ortodoncie Moravský Krumlov. Zubní laboratoř v Moravském Krumlově nabízí a provádí různé protetické práce. Vytvoříme náhrady chybějících částí zubů nebo celého zubu. Zabýváme se také metalokeramikou - metalokeramické korunky a můstky, fixní zubní protézy, zásuvné spoje - kombinace…

8DENTLIFE s.r.o.1 pobočka

Alšova 980/2, Znojmo Bezdlužná

Provozujeme služby zubní ordinace. Provádíme bezbolestné ošetření moderními přístroji odpovídající evropským standardům. Nabízíme bělení zubů, endoošetření a dentální hygienu.

9MUDr. Zuzana Sedláčková

Zlechov 540, Zlechov
Otevřeno od 8:00

Naše soukromá stomatologická ordinace se nachází ve Zlechově. Provádíme jak prevetivní prohlídky, tak zhotovíme korunky, můstky, zubní implantáty. Odstraňujeme zubní kámen.

10Barnetová Drahomíra

Janáčkova 42510a, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Používáme výhradně kvalitní materiály, převážně německého původu se zárukou kvality. Výroba a opravy stomatologických náhrad. Bezkovová keramika, titankeramika a metalkeramika, kovokeramika, zirkon.Deflex.CAD-CAM. Práce na implantátech. Zásuvné…


Firmy v dalších lokalitách


Zubní můstky v lokalitě Morava – detailní popis

Můstek se skládá z umělých zubů, které jsou spojeny s kovovou nebo keramickou konstrukcí.

v oblasti Morava je možné získat zubní můstky u zubních lékařů, kteří mají k dispozici moderní technologie a materiály. Tento typ protézy se používá především v případech, kdy chybí jeden nebo více sousedících zubů.

Výhody zubních můstků jsou především v jejich pevnosti a stabilitě. Pacienti se nemusí obávat, že by se protéza posouvala nebo vypadla, což zvyšuje jejich sebevědomí a pohodlí při mluvení a jídle.

Další výhodou je, že zubní můstky jsou relativně rychlým řešením. Po přípravě zdravých zubů a vytvoření otisku je možné protézu vyrobit během několika týdnů.

Mezi nevýhody zubních můstků patří nutnost brousit zdravé zuby, na které se protéza připevňuje. Tento proces může být pro některé pacienty nepříjemný a bolestivý.

Další nevýhodou je, že zubní můstky nejsou vhodné pro všechny typy zubních defektů. Pokud jsou chybějící zuby umístěny na konci zubní řady, je vhodnější zvolit zubní implantáty.

Výběr správného typu protézy by měl být vždy individuální a závisí na konkrétních potřebách pacienta.

Odrážkový seznam výhod a nevýhod zubních můstků:

Výhody:
- Pevnost a stabilita
- Rychlé řešení
- Zvyšuje sebevědomí a pohodlí při mluvení a jídle

Nevýhody:
- Nutnost brousit zdravé zuby
- Není vhodné pro všechny typy zubních defektů

Číslicový seznam postupu při získání zubního můstku:
1. Konzultace s zubním lékařem
2. Příprava zdravých zubů
3. Vytvoření otisku
4. Výroba protézy
5. Připevnění protézy k zdravým zubům.