Zubní můstky – Morava

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1SINTEO Dental s.r.o.1 pobočka

Rybkova 338/9, Brno Bezdlužná

Za vznikem SINTEO dental CAD/CAM center stojí několik odborníků, kteří mnoho let sledovali dění na dentálním trhu a řešili jeho aktuální otázky, a to nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Centrum SINTEO se pohybuje ve stomatoprotetické oblasti, jejími zákazníky jsou zubní laboratoře.

2Miroslava Svobodová

Provozujeme a nabízíme služby zubní laboratoře.

3Eva Čunátová - stomatologická laboratoř

Provoz stomatologické laboratoře. Zhotovíme fixní i snímatelné zubní náhrady. Vyrábíme zubní korunky, můstky a zubní protézy, nosiče pro bělení zubů.

4MUDr. Vladan Vondráček - Soukromá zubní ordinace

Hlinky 44/112a, Brno-Pisárky
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a můstky.

5MUDr. Miloslava Staňková- stomatologie

Rotalova 754/83, Brno-Husovice
Otevřeno do 16:00

Naše ordinace nabízí služby praktického lékaře pro dospělé. Preventivní prohlídky, základní léčba chrupu a dutiny ústní.

6SUASPONTE, spol. s r.o.

Máme nabídku a provoz služeb stomatologické laboratoře. Nabízíme vyhotovování široké škály stomatoprotetických výrobků.

7Dana Plachá

Zubní laboratoř a ortodoncie Moravský Krumlov. Zubní laboratoř v Moravském Krumlově nabízí a provádí různé protetické práce. Vytvoříme náhrady chybějících částí zubů nebo celého zubu. Zabýváme se také metalokeramikou - metalokeramické korunky a můstky, fixní zubní protézy, zásuvné spoje - kombinace…

8DENTLIFE s.r.o.1 pobočka

Alšova 980/2, Znojmo Bezdlužná

Provozujeme služby zubní ordinace. Provádíme bezbolestné ošetření moderními přístroji odpovídající evropským standardům. Nabízíme bělení zubů, endoošetření a dentální hygienu.

9MUDr. Zuzana Sedláčková

Zlechov 540, Zlechov
Otevřeno do 13:00

Naše soukromá stomatologická ordinace se nachází ve Zlechově. Provádíme jak prevetivní prohlídky, tak zhotovíme korunky, můstky, zubní implantáty. Odstraňujeme zubní kámen.

10Barnetová Drahomíra

Janáčkova 42510a, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Používáme výhradně kvalitní materiály, převážně německého původu se zárukou kvality. Výroba a opravy stomatologických náhrad. Bezkovová keramika, titankeramika a metalkeramika, kovokeramika, zirkon.Deflex.CAD-CAM. Práce na implantátech. Zásuvné…


Firmy v dalších lokalitách


Zubní můstky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zubní můstky najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.