Závodní lékaři – Morava

Závodní lékař je lékař, který se specializuje na péči o sportovce a zajišťuje jejich zdravotní stav během závodů. Tento lékař je klíčovou součástí týmu a jeho úkolem je zajistit, aby sportovci byli v co nejlepší kondici a aby se vyhnuli zraněním.

1–10 firem z 47 nalezených Filtry

1MUDr. Roman Stehlík, s.r.o. - praktický lékař pro dospělé

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Václavkova 4381/63, Brno - Židenice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme závodní preventivní prohlídky a poradenství v homeopatii a alternativní léčbě. Dále základní preventivní prohlídky a očkování. Spolupracujeme se všemi základními zdravotními pojišťovnami. Máme bezbarierovou ordinaci.

2MUDr. Lenka Kopecká - praktický lékař pro dospělé

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Žerotínova 1833/56, Šumperk
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Působím jako praktický lékař pro dospělé i jako závodní lékař pro společnost Škoda Plzeň. Svým pacientům poskytuji odbornou preventivní, diagnostickou a léčebnou péči. Provádím laboratorní odběry, očkování a vystavuji různá potvrzení.

3MEDICPRO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 734, Židlochovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Od února r.1998 pracuji ve své soukromé ordinaci jako praktický lékař pro dospělé a závodní lékař. Poskytuji závodní preventivní péči pro 22 závodů a firem,tj.pro cca 700 osob.Ve své péči mám dále cca 2000 pacientů, převážně ze Židlochovic a okolních obcí.Nabízím zákroky malé chirurgie,…

4Laštůvková Iva, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradní 1275, Kuřim
Otevřeno od 7:30

Zajišťuji odborně diagnostickou, léčebnou, preventivní a závodní péči v rozsahu odbornosti všeobecného praktického lékaře.

5MUDr. Libuše GOTTVALDOVÁ

Křenová 261/65c, Brno-Trnitá
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře. Poskytuji diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v rámci praktického lékařství pro dospělé a závodní péči.

6MUDr. Dagmar Rusková - praktická lékařka

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Špitálka 253/6, Brno-Zábrdovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

V naší ordinaci poskytujeme standardní léčebně-preventivní péči. Nabízíme léčbu akutních a chronických onemocnění a pravidelné preventivní prohlídky pro dospělé. Ke standardním službám pacientům patří pravidelné očkování, očkování do zahraničí, uznávání pracovní neschopnosti. Zajišťujeme odborná…

7Hutař Ivan, MUDr.

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Nabízím kompletní, všeobecná, předoperační i preventivní vyšetření, vstupní prohlídky do zaměstnání a závodně preventivní péči. Zajišťuji očkování i vystavení nejrůznějších zdravotních povolení a potvrzení. Návštěvy od 13-15h pondělí - pátek.

8MUDr. Jana Vildová

Praktická lékařka MUDr. Jana Vildová s ordinací v Králově poli. Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Nabízím kompletní, všeobecná, předoperačních i preventivní vyšetření, vstupní prohlídky do zaměstnání a závodně preventivní péči. Zajišťuji očkování i vystavení nejrůznějších…

9Josef Laub MUDr. -LAUBMEDICO S.R.O.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Mendlovo náměstí…, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní péči u nás zaregistrovaných pacientů v rámci oboru všeobecné praktické lékařství. Máme provoz ordinace a to praktického lékaře.

10MUDr. Magda Pavlíková

Obřanská 509/169, Brno-Maloměřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ambulanci a poskytujeme služby praktické lékařky.


Firmy v dalších lokalitách


Závodní lékaři v lokalitě Morava – detailní popis

Závodní lékař musí mít vysokou úroveň znalostí v oblasti sportovní medicíny a musí být schopen rychle reagovat na jakékoli zdravotní problémy, které se mohou během závodu objevit. Musí být schopen poskytnout první pomoc a rozhodnout, zda je sportovec schopen pokračovat v závodě, nebo zda je nutné ho stáhnout.

v oblasti Morava má závodní lékař velký význam, protože se zde konají různé sportovní akce, jako jsou běhy, cyklistické závody a další. Závodní lékař musí být připraven na jakékoli situace a musí být schopen rychle reagovat na jakékoli zdravotní problémy, které se mohou během závodu objevit.

Závodní lékař musí být schopen poskytnout sportovcům následující služby:

1. První pomoc - závodní lékař musí být schopen poskytnout rychlou a účinnou první pomoc v případě zranění nebo jiných zdravotních problémů.

2. Diagnostika - závodní lékař musí být schopen diagnostikovat zdravotní problémy a určit, zda je sportovec schopen pokračovat v závodě.

3. Léčba - závodní lékař musí být schopen poskytnout sportovcům léčbu, která jim umožní pokračovat v závodě.

4. Prevence - závodní lékař musí být schopen poskytnout sportovcům rady a doporučení, jak se vyhnout zraněním a jak udržet své tělo v co nejlepší kondici.

Závodní lékař je tedy klíčovou součástí týmu a jeho úkolem je zajistit, aby sportovci byli v co nejlepší kondici a aby se vyhnuli zraněním. v oblasti Morava je závodní lékař velmi důležitý, protože se zde konají různé sportovní akce, které vyžadují vysokou úroveň zdravotní péče.